Tüm Çeviri Dilleri

Felemenkçe Tercüme

Tüm dillerde çeviri hizmeti veren noter yeminli Felemenkçe tercüme ofisimizi ziyaret edebilir veya evinizden ayrılmadan online olarak tercüme işlemini başlatabilirsiniz.

 • Uzmanlık eğitimi almış yeminli tercümanlar
 • ISO Uluslararası Kalite Belgesi
 • Çeviri hizmetleri için en iyi fiyat garantisi
 • Kısa sürede Türkiye içi ücretsiz teslimat

Online Tercüme Hizmeti

En Uygun Fiyat Garantisi

Aynı Gün Çevri ve Noter Onayı

Ücretsiz ve Hızlı Teslimat

Tercüman başvurusu

Noter Yeminli Felemenkçe Tercüme Bürosu

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık; Türkiye’de resmi olarak yetki sahibi Felemenkçe yeminli tercüman kadrosu ile hizmet veren bir tercüme ofisidir. Konumu sayesinde müşterilerine avantaj sağlayan firmamız notere yakınlığı sayesinde hızlı ve kaliteli işlemlere olanak sağlar.

Felemenkçe Yeminli Tercüme Ofisi olarak size hizmet verirken beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya da çaba harcıyoruz. Bu çerçevede müşterilerimizden gelen Felemenkçe yeminli tercüme taleplerini en kaliteli şekilde cevaplamaya çaba gösteriyoruz. Türkçe Felemenkçe tercüme hizmetine hâkim çevirmenlerimiz yazım kuralları ve dil bilgisine hakimiyet sayesinde avantajlı bir çözüm sunmaktadırlar.

Adıgün tercüme firması olarak, Türkiye’de bulunan yabancıların hizmet taleplerine cevap vermek adına noter, yazılı, sözlü çeviri hizmetlerimizle profesyonel seçenekler sunuyoruz. Şirketimiz bünyesindeki profesyonel uzmanlar sayesinde özel ve resmi konularda Felemenkçe çeviri hizmetleri ile uygun fiyatlı hizmetler almanızı sağlıyoruz.

Felemenkçe Sözlü Tercüme

Felemenkçe sözlü tercüme hizmetlerimiz ile resmi görüşmelerde, toplantı ve sempozyum gibi organizasyonlarda, özel toplantı ve telefon görüşmeleri gibi birçok faaliyette sözlü çeviri ve tercüman refakat hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Refakat Tercüman Desteği: Yabancı misafirlerinize eşlik edecek tercüman desteği için büromuza başvurabilirsiniz.

Felemenkçe Noter Yeminli Tercüman: Yabancı uyruklu kişiler ile yapacağınız alım satım, vekalet verme, evlilik işlemleri gibi çeşitli noter işlemlerinizde tüm dünya dillerinde çevirmen desteği sağlamaktayız.

Tapu Satış İşlemleri İçin Felemenkçe Tercüman: Yabancı uyruklu müşterilerimizin ülkemizde yapacağı alım satım işlemlerinde tercüman desteğimizle tüm işlemlerin kolayca gerçekleşmesini sağlarız. Aynı şekilde vatandaşlarımızın yabancı uyruklu kişiler ile yapacağı tüm tapu işlemlerinde de tüm dillerde tercüman desteği vermekteyiz.

Felemenkçe Yeminli Tercüme

Felemenkçe yeminli tercüme bürosu olarak size hizmet verirken beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya da çaba harcıyoruz. Bu çerçevede müşterilerimizden gelen Felemenkçe yeminli tercüme taleplerini en kaliteli şekilde cevaplamaya çaba gösteriyoruz. Türkçe Felemenkçe çeviri dillerinde profesyonel tercümanlarımızın yazım kuralları ve dil bilgisine hakimiyetleri sayesinde sizlere avantajlı bir çözüm sunuyoruz.

Noter Onaylı Felemenkçe Tercüme

Resmî belgelerin Felemenkçe diline ya da Felemenkçe dilindeki belgelerin Türkçeye çevrilmesinde bu hizmetin önemi fazladır. Felemenkçe noter onaylı tercüme sayesinde belgenin geçerliliği sağlanarak başarılı bir başvuru sürecine olanak sağlanır.

Noter tasdikli tercüme olarak da bilinen yeminli tercüme alternatifi ile yeminli tercüman belgenin uluslararası geçerliliğini sağlar. Bu belgelerde ortaya çıkacak herhangi bir hatadan Felemenkçe tercüme eden çeviri ofisi sorumlu tutulmaktadır.

Tercüme süreçlerinin standart bir çeviriden farklı olmadığı yeminli tercüme hizmetinde, tercüman tarafından imzalanan belgelerin hatasız olduğu kabul edilir. Bu sayede tercümeden kaynaklanacak sorunların bir muhatabı olur. Adıgün Felemenkçe Çeviri Ofisi olarak yeminli tercüme, apostil tasdik ve noter onaylı tercüme hizmetleri ile size destek veriyoruz.

Sıkça Talep Edilen Tercüme Çeşitleri

 • Medikal
 • Teknik
 • Akademi
 • Ticari
 • Hukuki
 • Edebi Tercüme
 • Simultane Çeviri
 • Ardıl Çeviri
 • Şirket Yazışmaları
 • Web Site Tercümeleri
 • Pasaport Tercümesi
 • Doğum Belgesi
 • Bekarlık Belgesi
 • Boşanma Kararı Tercümeleri
 • Vekaletname
 • İhtarname
 • Ölüm Belgesi
 • Kimlik Kartı
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Boşanma Belgesi
 • Diploma
 • Transkript
 • Sürücü Belgesi
 • Sabıka kaydı
 • Sağlık Raporu
 • Katalog
 • Oturma İzni
 • Vize Belgeleri
 • Konsolosluk Belgeleri
 • Apostil Tercümesi
Felemenkçe Tercüme
İletişim

Felemenkçe Online Tercüme Hizmeti

Dünyanın her yerinden bize ulaşabilir ve danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Size en yakın tercüme bürosu olma konusunda iddialıyız. Çünkü dijital dünyanın sonsuz nimetlerinden faydalanmanız için sürekli kendini geliştiren uzman teknik kadromuz bulunuyor.

En yakınınızdayız çünkü tüm çeviri işlerini online olarak da yürütebiliyoruz. Sözlü tercüme kapsamında, konferanslarda ve toplantılarda online hizmet vererek işinizin aksamaması ve tüm dünyayla anlık bağlantıda kalmanız konusunda da yardımcı oluyoruz.

En Uygun Felemenkçe Tercüme Fiyatlar 2023

Hollanda, Belçika, Surinam’ın resmi dili Felemenkçe çeviri ihtiyaçlarınız noktasında en çok başvurulan hizmetlerimizin fiyatlarını bu kısımda derledik. Aşağıda verdiğimiz örneklemelerde ihtiyacınıza göre fiyat bulamadıysanız, talep formunu doldurarak ya da diğer iletişim kanallarından bizlerle iletişime geçerek Felemenkçe tercüme fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 Sektördeki noter tercüme ücretleri içerisinde en uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

Başvurular sırasında çok değerli çözümleri de beraberinde getiren Felemenkçe çeviri ücretleri ile alakalı aşağıda paylaşılan bütün detaylara göz atarak size özel çözümlerden faydalanabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, toplu çeviri taleplerinde %30'a varan indirimler sağlıyor. Alternatif ödeme şekilleri ve en kaliteli hizmetler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Felemenkçe Noter Onaylı Tercüme Fiyatları

Noter onay Fiyatı Noterler Birliği tarafından belirlenen tarife dikkate alınarak değerlendirilmektedir. Noter onay ücreti çeviri bedelinden farklıdır. Noter onayı çeviri ücretine ek bedel olarak yansımaktadır.

Felemenkçe çeviri fiyatları noter tasdik nezdinde çevrilecek sayfanın yapısı, metnin içeriği ve alanına göre ücretlendirilmektedir. Noter onaylı tercüme fiyatında 1 sayfalık metnin tercümesi 170 Türk lirası olmaktadır. Pasaport, ehliyet, nüfus cüzdanı gibi belgelerin noter onaylı tercüme ücreti 150 TL’dir.

Felemenkçe Yazılı Tercüme Fiyatı

Çeviri süreçlerinde yazılı metinlerin 2 farklı kısımda ele alındığı bilinmektedir. Tercümanlarımızca gerçekleşen basit düz genel içerikli metinlerde 1000 karakter boşluksuz yazılı metinlerin Felemenkçe çevirisi 170 Türk Lirası ücret karşılığında alabilirsiniz. Öte yandan hukuki, tıbbı, kurgu, reklam gibi özel içerikli metinler diye adlandırdığımız metinlerde ücret 220 TL’dir.

Felemenkçe Sözlü Tercüme Fiyatı

Felemenkçe sözlü tercümanlık maliyeti, çeviri ile alakalı harcanan zamana bağlı olarak verilmektedir. Görüşmenin yüz yüze gerçekleşmesi durumunda otel, yolculuk masrafları ve diğer giderler olacağından daha masraflar artar. Ancak online görüşme durumunda bu tür giderler söz konusu olmaz ve Felemenkçe sözlü çeviride daha ekonomik seçenekler gündeme gelir.

Adıgün firması olarak size sunduğumuz çeviri hizmetlerinde zorunlu masrafların sizin tarafından üstlenmesini talep ederek kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Çeviri ücretleri

Felemenkçe Türkçe Tercüme

Felemenkçe, Hollanda’da resmi dildir. Hollandaca ve Flamanca gibi lehçeleri vardır, bunlar özellikle yazılı dilde birbirine oldukça yakındır. Felemenkçe ve lehçeleri; Hollanda, Belçika ve Surinam'da resmî dil konumundadır.

Felemenkçede de dilimizde olduğu gibi, Latin alfabesinin sesleri bulunur. Alfabenin dil öğrenimindeki önemi açısından bakıldığında, bu bir avantajdır. Ancak çeviri faaliyetleri açısından yeni bir dilin, kolay öğrenimi pek de söz konusu değil. En önemlisi ise zaman. Çünkü, metinler yazılı kaynaklar, dilin yapısal özelliklerine, kendine özgü imla kurallarına da hakim olunarak kaleme alınmaları gerekli.

Tercüme ofisimiz; e-mail, kitap, öykü, mektup, sözleşme, diploma, nüfus kayıt örneği, aile cüzdanı, doğum belgesi vb. birçok metin ve belgelerin Türkçeden Felemenkçeye tercüme, Felemenkçeden Türkçeye tercüme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Firmamızdan yeminli Felemenkçe tercüme yaptırdığınız takdirde, alanında uzman yeminli tercümanlar aracılığıyla aynı gün işlemleriniz tamamlanacaktır. Tercümesi yapılan evraklar mümkün olduğunca kısa sürede teslimat birimine gönderilir. ISO Uluslara arası kalite belgemizle de yaptığımız işlerde kaliteden ödün vermediğimizi belirtmek istiyoruz. 60’dan fazla dilde çeviri ihtiyaçlarınızda kaliteli hizmet, uzman destek ihtiyacınızda 7/24 yanınızdayız.

Ödeme Süreci

Firmamızdan alacağınız Felemenkçe tercüme hizmetinin ödemesinin, yarısı veya tamamını iş başlamadan önce yapmanız gerekmektedir. Bize ihtiyacınızı belirterek başvuruda bulunmanıza takiben size vereceğimiz teklife ait ödemeyi eğer yarısı biçiminde yapmışsanız, iş teslim edilmeden önce işin fotoğraflı raporu size gönderilir. Bunun ardından ödemenizi tamamlar ve işinizi tercih ettiğiniz şekilde teslim alırsınız. Firmamız size farklı ödeme seçeneklerini, satın alma esnasında sunacaktır.

Tamamlanan Belgelerin Teslimatı

Tamamlanan belgeleriniz, online teslimatın yanı sıra Türkiye içinde ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo ve UPS kargo tarafından taşınarak, basılı evrak biçiminde gönderilebilir. Yurtdışından basılı belge talep etmeniz durumunda ise belgelerin gideceği yöne göre değişmek üzere, DHL veya TNT uluslararası taşımacılık firmaları kanalıyla gönderim yapılır. Yurt dışına gönderi, ücrete tabidir. Teslim süreleri, firmaların belirlediği koşullar ve teslim edilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir.

Sıkça sorulan sorular