İngilizce Tercüme

İngilizce Tercüme

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Şirketi olarak, İngilizce tercüme ihtiyaçlarınızda 7/24 danışmanlık hizmetini müşterilerimize sunuyoruz

İngilizce Tercüme Bürosu

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Şirketi, İngilizce Türkçe tercüme hizmetlerinde size bir numaralı tercüme hizmeti sağlamaktadır. İngilizce tercümanlık alanında en temiz, en profesyonel desteği sağlayarak müşterilerimizin memnuniyetini ön plana koymaktayız.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık, çeviri hizmetleri dışında danışmanlık da verdiği için müşterilerinin ihtiyaçları konusunda her daim destek olmaktadır. ISO Sertifikalarını güvenle sizlerle paylaşan ofisimizde şeffaflığı ön planda tutmaktayız.

Yeminli Tercüman Bürosu
İngilizce Yeminli Tercüman Hizmetleri

Eğitimli ve deneyimli tercüman kadrosuna sahip olan Adıgün İngilizce Tercüme ve Danışmanlık Firması danışmanlarına en etkili tercüme hizmetini sunmak için hazır. Devlet tarafından “noter onaylı yeminli İngilizce tercüman” unvanıyla danışanlarımıza amacınız doğrultusunda Türkçe İngilizce çeviri metinlerini veya belgelerini iş etiği prensiplerine uygun bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Yabancı uyruklu kişilerle ticari ya da hukuki işlemlerin gerçekleşmesi için noter yeminli tercüman hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Alım satım, evlilik, duruşma ve vekalet verme gibi durumlarınız için İngilizce tercüme hizmetimizden destek alabilirsiniz.

İngilizce Simultane Çeviri Hizmeti
İngilizce Türkçe Refakat Hizmeti
İngilizce Tapu İşlemleri Hizmeti

İngilizce Tercüme Hizmeti Fiyatları 2023

Yazılı İngilizce Tercüme Fiyatı

Metin herhangi bir alana sahip değilse, genel içerikliyse boşluksuz 1000  karakter üzerinden hesaplanır

İçerikler teknik, tıbbi, edebi, hukuki, reklam ve benzeri alana hitap ediyorsa boşluksuz 1000  karakter üzerinden hesaplanır

İngilizce Belge Tercüme Fiyatı

Noter onayı çeviri ücretinden farklı olduğu için ek ödemeler de söz konusudur. Bu durumda Noter onaylı İngilizce Türkçe çeviri metinleri içeriğine ve sayfa yapısına göre değişkenlik göstermektedir.

Bu nedenle yeminli İngilizce tercüme fiyatı hakkında net bir bilgi belirtilemez.

Sözlü İngilizce Tercüme Fiyatı

İngilizce’yi Türkçe’ye çeviri hizmeti sözlü olarak talep edildiğinde fiyatı zamana göre değişir.

Online sözlü çevirilerde sadece harcanan zaman baz alınırken simultane hizmetinde tercümanın yol, konaklama ve benzeri ihtiyaçları ekstra bir maaliyet gerektirir.

Online İngilizce Tercüme

Hayat akışınızı aksatmaya gerek kalmadan İngilizce online çeviri siparişi oluşturabilirsiniz. Online İngilizce tercüme konusunda uzman yetkinliğe sahip olan tercümanlarımızla ihtiyacınız olan çeviri hizmetini sağlamaktayız.

Belgelerinizin fotoğrafını çekerek bize ulaştırın
Tercümanlarımız belgelerinizin çevirisine başlasın
İhtiyacınıza göre noter tasdiki ve apostil işlemlerini tamamlayalım
Online olarak ya da kargo ile belgelerinizi size ulaştıralım

Sıkça Sorulan Sorular