Tüm Çeviri Dilleri

ingilizce tercüme

Tüm dillerde çeviri hizmeti veren noter yeminli ingilizce tercüme ofisimizi ziyaret edebilir veya evinizden ayrılmadan online olarak tercüme işlemini başlatabilirsiniz.

 • Uzmanlık eğitimi almış yeminli tercümanlar
 • ISO Uluslararası Kalite Belgesi
 • Çeviri hizmetleri için en iyi fiyat garantisi
 • Kısa sürede Türkiye içi ücretsiz teslimat

Online Tercüme Hizmeti

En Uygun Fiyat Garantisi

Aynı Gün Çevri ve Noter Onayı

Ücretsiz ve Hızlı Teslimat

Adıgün Noter Yeminli Tercüme Bürosu

Noter Yeminli ingilizce Tercüme Bürosu

ingilizce, dil yapısı gereği Türkçeden oldukça farklıdır. Bu sebeple tercümanlık esnasında profesyonel bir destek almamak durumunda tercüme edilen metinde anlam kaymaları olabilir yahut önemli konularda anlatılanın gerektiği gibi iletilmemesi gibi problemler ortaya çıkabilir.

ingilizce çeviri hizmeti almak isteyen her birey için noter onaylı İngilizce tercüme ön plana çıkar. Resmî belgelerin İngilizce diline ya da ingilizce dilindeki belgelerin Türkçeye çevrilmesinde bu hizmetin önemi fazladır.  noter onaylı ingilizce tercüme sayesinde belgenin geçerliliği sağlanarak başarılı bir başvuru sürecine olanak sağlanır.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması olarak, ingilizce tercüme ve ingilizce tercümanlık alanında en temiz, en profesyonel desteği vermekteyiz. Alanında uzman ekibimiz, birçok alanda ihtiyaç duyabileceğiniz ingilizce tercüme ve tercümanlık hizmetini sizlere kalite, hız ve müşteri memnuniyeti ilkeleri dahilinde sağlamaktadır.

ingilizce Sözlü Tercüme

Sözlü ingilizce tercüme hizmetlerimiz ile resmi görüşmelerde, toplantı ve sempozyum gibi organizasyonlarda, özel toplantı ve telefon görüşmeleri gibi birçok faaliyette sözlü çeviri ve tercüman refakat hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Refakat Tercüman Desteği: Yabancı misafirlerinize eşlik edecek tercüman desteği için büromuza başvurabilirsiniz.

ingilizce Noter Yeminli Tercüman: Yabancı uyruklu kişiler ile yapacağınız alım satım, vekalet verme, evlilik işlemleri gibi çeşitli noter işlemlerinizde tüm dünya dillerinde çevirmen desteği sağlamaktayız.

Tapu Satış İşlemleri İçin ingilizce Tercüman: Yabancı uyruklu müşterilerimizin ülkemizde yapacağı alım satım işlemlerinde tercüman desteğimizle tüm işlemlerin kolayca gerçekleşmesini sağlarız. Aynı şekilde vatandaşlarımızın yabancı uyruklu kişiler ile yapacağı tüm tapu işlemlerinde de tüm dillerde tercüman desteği vermekteyiz.

Yeminli ingilizce Tercüme

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması, Türkiye'de devletçe yetkilendirilmiş, kayıtlı bir yeminli tercüman ofisidir. Ofisimiz konum itibariyle kurumlara, notere yakın konumlanmıştır. Bu sayede işlemlerimizi hızlı şekilde yapmaktayız.

Firmamız, müşteri memnuniyeti, bilgi güvenliği kalitesi, çeviri hizmetleri yetkinliği konularında uluslararası standartlara uygunluk gösteren birçok sertifikaya sahiptir. ingilizce tercüme ve çeviri bürosu olarak çalışanlarımız arasında noter lisanslı, alanında bilgi birikimi olan yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır.

ingilizce tercüman kadromuz, iki dilin de yazım kuralları alanında yetkin ve bilgilidir. Bu sebeple, her alanda kusursuz çeviri hizmetini garanti ediyoruz.

Noter Onaylı ingilizce Tercüme

ingilizce yeminli tercüman bürosu olarak çalışanlarımız arasında noter lisanslı, alanında bilgi birikimi olan yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır. ingilizce tercüman kadromuz, iki dilin de yazım kuralları alanında yetkin ve bilgilidir. Bu sebeple, her alanda kusursuz çeviri hizmetini garanti ediyoruz

Müşterilerimiz için olabildiğince az maliyetle siparişlerin hızlı ve kaliteli bir şekilde yürütülmesini amaçlayan yeni model strateji geliştirdik. Sizlerin her konuda rahat etmenizi hedeflerken, sizlere farklı ödeme ve teslimat seçenekleri sunuyoruz. Online ingilizce çeviri hizmetleriyle de dünyanın her yerine ulaşmayı kendimize misyon edindik.

Sıkça Talep Edilen Tercüme Çeşitleri

 • Akademik
 • Medikal
 • Teknik
 • Ticari
 • Hukuki
 • Edebi Tercüme
 • Simultane Çeviri
 • Ardıl Çeviri
 • Şirket Yazışmaları
 • Web Site Tercümeleri
 • Pasaport Tercümesi
 • Doğum Belgesi
 • Bekarlık Belgesi
 • Boşanma Kararı Tercümeleri
 • Vekaletname
 • İhtarname
 • Ölüm Belgesi
 • Kimlik Kartı
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Boşanma Belgesi
 • Diploma
 • Transkript
 • Sürücü Belgesi
 • Sabıka kaydı
 • Sağlık Raporu
 • Katalog
 • Oturma İzni
 • Vize Belgeleri
 • Konsolosluk Belgeleri
 • Apostil Tercümesi
ingilizce Tercüme
İletişim

Online ingilizce Tercüme Hizmeti

Dünyanın her yerinden bize ulaşabilir ve danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Size en yakın tercüme bürosu olma konusunda iddialıyız. Çünkü dijital dünyanın sonsuz nimetlerinden faydalanmanız için sürekli kendini geliştiren uzman teknik kadromuz bulunuyor. En yakınınızdayız çünkü tüm çeviri işlerini online olarak da yürütebiliyoruz.

Sözlü tercüme konusunda konferanslarda ve toplantılarda online hizmet vererek işinizin aksamaması ve tüm dünyayla anlık bağlantıda kalmanız konusunda da yardımcı oluyoruz.

Mesafelerin sadece rakamsal anlam ifade ettiği çağımızda, istediğiniz tercüme hizmetini size en hızlı, en profesyonel ve en güvenli şekilde vermekteyiz.

En Uygun ingilizce Tercüme Fiyatlar 2022

ingilizce, dil yapısı olarak farklı ve zor bir dil olduğundan, çeviri ve tercümanlık hizmeti için Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması gibi profesyonel bir firma ile çalışmanız, işinizin sağlığı için önemlidir. Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması olarak, ingilizce tercüme alanında da diğer tüm dillerde ve hizmetlerde olduğu gibi en yüksek kalite ve en hızlı hizmeti, en makul fiyatlarla veriyoruz.

 Sektördeki noter tercüme ücretleri içerisinde en uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

Alanında uzman tercümanlarımız ve çevirmenlerimizle, İngilizce çeviri ve tercümanlık hizmetini en makul fiyatlarla almak için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Firma olarak toplu ingilizce tercüme hizmetinde %30 indirim sağlamaktayız.

Noter Onaylı ingilizce Tercüme Fiyatları

Noter onay Fiyatı Noterler Birliğince belirlenen tarife baz alınarak fiyatlandırılmaktadır. Noter onay ücreti çeviri bedelinden farklıdır. Noter onayı çeviri ücretine ek bedel yansımaktadır. ingilizce tercüme fiyatları noter tasdik nezdinde çevrilecek sayfanın yapısına, metnin içeriğine, alanına göre ücretlendirmeler değişebilmektedir.

Yazılı ingilizce Tercüme Fiyatı

Tüm çeviri işlerinde yazılı metinler iki grupta incelenip fiyatlandırılır. Şirketimiz basit ve düz genel içerikli metinlerde ingilizce tercüme hizmetini sizlere 80 TL ücret karşılığında profesyonelce yapacaktır. Diğer yandan hukuki, tıbbı, kurgu, reklam gibi özel içerikli metinler diye adlandırdığımız metinlerde ücret 100 TL’dir. 1000 karakter boşluksuz yazılı metinlerin ingilizce çevirisini 80 TL'den başlayan fiyatlarla hizmetinize sunmaktayız.

Sözlü ingilizce Tercüme Fiyatı

ingilizce sözlü tercümanlık maliyeti, yapılan iş süresince harcanan zamana göre fiyatlandırılır. Görüşme eğer online değil yüz yüze ingilizce tercüme hizmeti gerektiriyorsa, tercümanımızın seyahat masrafı, otel ve konaklama benzeri masraflara göre sözlü tercüme bedelleri değişkenlik gösterebilir. Firma politikamız gereği yeminli tercümanın konaklama ve benzeri zorunlu giderleri tarafınızdan karşılanır.

Çeviri Ücretleri

ingilizce Türkçe Tercüme

ingilizce günümüzde Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, Karayipler, Avustralya, İrlanda, Kanada ve Yeni Zelanda’da yaşayan kişilerin çoğunluğunun anadilini oluşturmaktadır. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle ingiliz Milletler Topluluğu üyeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından kullanılmaktadır.

ingilizce, şu anda tüm ticari anlaşmalarda kabul edilen ortak dildir. Hem ticarette hem de globalleşen dünyada ingilizce, her zaman gereklidir. Özellikle ticaret hayatında ingilizce tercüme ve danışmanlık alanında yardım almak, ticari anlaşmalarınız açısından hayati önem taşımaktadır.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması olarak, Türkiye’deki yabancılara destek olmak ve uluslararası ticaret hayatınızı kolaylaştırmak adına noter, yazılı ve sözlü çeviri hizmetleriyle her türlü ihtiyacınızı karşılamaktayız. Şirketimizin alanında uzman tercüman ekibiyle, özel ve resmi tüm işlerinizde ingilizce tercüme alanında en makul fiyatlar ve en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. Türkçe ingilizce çeviri hizmeti için bize ulaşmanız halinde en kısa sürede dönüş sağlayarak yardımcı oluyoruz.

Ödeme Süreci

Firmamızdan alacağınız ingilizce tercüme hizmetinin ödemesinin, yarısı veya tamamını iş başlamadan önce yapmanız gerekmektedir. Bize ihtiyacınızı belirterek başvuruda bulunmanıza takiben size vereceğimiz teklife ait ödemeyi eğer yarısı biçiminde yapmışsanız, iş teslim edilmeden önce işin fotoğraflı raporu size gönderilir. Bunun ardından ödemenizi tamamlar ve işinizi tercih ettiğiniz şekilde teslim alırsınız. Firmamız size farklı ödeme seçeneklerini, satın alma esnasında sunacaktır.

Tamamlanan Belgelerin Teslimatı

Tamamlanan belgeleriniz, online teslimatın yanı sıra Türkiye içinde ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo ve UPS kargo tarafından taşınarak, basılı evrak biçiminde gönderilebilir. Yurtdışından basılı belge talep etmeniz durumunda ise belgelerin gideceği yöne göre değişmek üzere, DHL veya TNT uluslararası taşımacılık firmaları kanalıyla gönderim yapılır. Yurt dışına gönderi, ücrete tabidir. Teslim süreleri, firmaların belirlediği koşullar ve teslim edilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir.

Sıkça Sorulan Sorular