Bekarlık Belgesi Tercümesi Ofisi

Bekarlık Belgesi Tercümesi

Firmamız, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Ukraynaca ve tüm dillerde yeminli bekarlık belgesi tercümesi yapmaktadır. İhtiyaç halinde bekarlık belgesi noter onayı işlemlerini sizin adınıza takip ediyoruz.

Bekarlık belgesinin fotoğrafını bize gönderin
Noter Yeminli olarak teslim edelim
Veya ücretsiz olarak kargo ile gönderelim

Titiz ve eksiksiz tercüme hizmeti yanında en uygun fiyat politikamızla, bekarlık belgesi çevirisi gibi ihtiyaçlarınızda Adıgün Tercüme Bürosu her zaman yanınızda

Kaliteli ve hızlı hizmet, noter onay işlemi, yeminli noter lisanslı tercüman kaşesi, profesyonel kurumsal danışmanlık hizmetleri.

Mutluluk başarıya, başarı ise zamanı değerlendirmeye bağlıdır. Zamanınızın çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebepten en çok dikkat ettiğimiz konu zamanında teslimat.

Çeviri talepleriniz tamamlandıktan sonra, dünyanın her noktasına adrese teslim kargo hizmetimiz mevcut. Türkiye içi, hızlı ve güvenilir şirketlerle ücretsiz gönderim.

Tüm Dillerde Bekarlık Belgesi Tercümesi
Online Tercüme Hizmeti
En Uygun Fiyat Garantisi
Ücretsiz Kargo
Zamanında Teslimat
noter onaylı yeminli tercüme hizmetlerimiz

Noter Onaylı Bekarlık Belgesi Tercümesi

Temel kural olarak iki insanın Türkiye’de yasal evlilik yapabilmesi amacıyla tarafların herhangi bir evlilik ilişkisi içinde bulunmaması, bekar olması gerekir.

Bekarlık belgesi, yine yabancı vatandaşların kendi ülkelerindeki kurum, kuruluşlardan alınabilen ya da evleneceği ülkedeki temsilcilikleri olan konsolosluklar aracılığı ile temin edilen, kişinin alındığı tarihte bekar olduğunu kanıtlayan resmî belgedir.

Evlenecek çiftten biri veya ikisi birden yabancı uyruklu olan, Türkiye’de evlilik yapacak kişilerin mutlaka bekar olduklarını kanıtlayan bekarlık belgelerini almaları gerekiyor. Alınan belgelerin geçerli olması noktasında bekarlık belgesi tercümesi yapılan bekarlık belgesini noter onayı da alarak istenilen resmî makama ibraz edilir.

Çiftlerden yabancı uyruklu olan varsa aldığı bekarlık belgesinin de apostil onaylı olması gerekir. Özellikle Türkiye’de evlenmek isteyen kişiler, ülkelerinin konsolosluklarından aldıkları belgeyi, yeminli bekarlık belgesi tercümesi yaptırdıktan sonra noter tarafından onaylatıp kullanabilirler.

Belgenin tercümesi ihtiyacınız noktasında ise; bulunduğunuz lokasyondan ayrılmadan, dijital kanallarımızdan (WhatsApp, E-mail, Telegram) belgenizi bize gönderin, talebiniz doğrultusunda noter onayı alınmasına müteakip Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo avantajımız ile gönderelim.

En Uygun Bekarlık Belgesi Tercümesi Fiyatı

Bekarlık belgesi tercümesi ücreti için tercümesi yapılacak olan belgenin türünden bağımsız olarak çeviri yapılacak dil, istenilen onaylar, sayfa sayısı, karakter ölçütü fiyat hazırlanırken dikkate alınan kriterlerdir. Bekarlık belgesi çevirisi yaptırmak isteyenler en uygun fiyat politikası, her dilde tercüme hizmetimizi, en uygun fiyat garantisiyle şirketimizden temin edebilir.

Bekarlık belgesi çevirisi yapan tercümanlarımızın tümü noter yemin zaptı yapılmış, yeminli tercümanlar tarafından yapılır. İsteğiniz doğrultusunda noter onay sürecini sizin adınıza takip ederek, kargo ile tarafınıza teslim ediyoruz.

Noter onaylı bekarlık belgesi çeviri ücreti ortalama olarak tüm bu kriterler göz önüne alındığında sadece çeviri ücreti 200 TL, noter onayı istenildiği takdirde noterlerin belirlediği sabit ücreti çeviri ücretine ekleyerek işlemleriniz gerçekleştiriyoruz. En uygun fiyat garantili hizmetlerimiz hakkında 7/24 Online kanallarımızdan bizlere ulaşabilir, tüm sorularınıza karşılık bulabilirsiniz.

Çeviri Ücretleri

Büromuzda En Fazla Talep Gören Bekarlık Belgesi Tercümesi Dilleri

Adıgün Tercüme Büromuz 63 farklı dilde tercümanlık hizmeti vermektedir. Profesyonelliğini kanıtlamış tecrübeli tercüman kadromuz ile hizmet veriyoruz. Ofisimize en fazla talep gören bekarlık belgesi dillerinde genel olarak Rusça, Almanca, İngilizce dilleri bulunmaktadır.

Eksiksiz, hatasız, hızlı teslimat sayesinde en çok tercih edilen büromuza, istediğiniz lisansta çeviri talebinizi online iletişim kanallarımızdan ya da direkt olarak büromuza gelerek siparişinizi verebilir, kalite standardizasyonu sertifikalı hizmetlerimizden sizler de faydalanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular