Yeminli tercüme

Bekarlık Belgesi Tercümesi

Firmamız, tüm dünya devletlerine ait dillerde bekarlık belgesi tercümesi yapmaktadır. İhtiyaç halinde bekarlık belgesi tercümenizin noter onayı işlemlerini sizin adınıza takip ediyoruz.

30 DK

Bekarlık belgenizin taranmış veya iyi kalitede bir fotoğrafını bize gönderin
Bekarlık belgenizin noter tasdikli tercümesini ücretsiz olarak kargo ile size teslim edelim
Veya bekarlık belgenizin noter tasdikli tercümesini ofisimizde teslim alın

Titiz ve eksiksiz tercüme hizmeti yanında en uygun fiyat politikamızla, bekarlık belgesi tercümesi gibi ihtiyaçlarınızda Adıgün Tercüme Bürosu her zaman yanınızda

Kaliteli ve hızlı hizmet, noter onay işlemi, yeminli noter lisanslı tercüman kaşesi, profesyonel kurumsal danışmanlık hizmetleri.

Mutluluk başarıya, başarı ise zamanı değerlendirmeye bağlıdır. Zamanınızın çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebepten en çok dikkat ettiğimiz konu zamanında teslimat.

Çeviri talepleriniz tamamlandıktan sonra, dünyanın her noktasına adrese teslim kargo hizmetimiz mevcut. Türkiye içi, hızlı ve güvenilir şirketlerle ücretsiz gönderim.

Tüm Dillerde Bekarlık Belgesi Tercümesi
Online Tercüme Hizmeti
En Uygun Fiyat Garantisi
Ücretsiz Kargo
Zamanında Teslimat
noter onaylı yeminli tercüme hizmetlerimiz

Bekarlık Belgesi Tercümesi

Temel kural olarak iki insanın Türkiye’de yasal evlilik yapabilmesi amacıyla tarafların herhangi bir evlilik ilişkisi içinde bulunmaması, bekar olması gerekir. Bekarlık belgesi, yine yabancı vatandaşların kendi ülkelerindeki kurum, kuruluşlardan alınabilen ya da evleneceği ülkedeki temsilcilikleri olan konsolosluklar aracılığı ile temin edilen, kişinin alındığı tarihte bekar olduğunu kanıtlayan resmî belgedir.

Evlenecek çiftten biri veya ikisi birden yabancı uyruklu olan, Türkiye’de evlilik yapacak kişilerin mutlaka bekar olduklarını kanıtlayan bekarlık belgelerini almaları gerekiyor. Alınan belgelerin geçerli olması noktasında bekarlık belgesi tercümesi yapılan bekarlık belgesini noter onayı da alarak istenilen resmî makama ibraz edilir.

Çiftlerden yabancı uyruklu olan varsa aldığı bekarlık belgesinin de apostil onaylı olması gerekir. Özellikle Türkiye’de evlenmek isteyen kişiler, ülkelerinin konsolosluklarından aldıkları belgeyi, yeminli bekarlık belgesi tercümesi yaptırdıktan sonra noter tarafından onaylatıp kullanabilirler.

Belgenin tercümesi ihtiyacınız noktasında ise; bulunduğunuz lokasyondan ayrılmadan, dijital kanallarımızdan (WhatsApp, E-mail, Telegram) belgenizi bize gönderin, talebiniz doğrultusunda noter onayı alınmasına müteakip Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo avantajımız ile gönderelim.

En Uygun Bekarlık Belgesi Tercümesi Fiyatı

Tercümesi yapılacak olan belgenin türünden bağımsız olarak çeviri yapılacak dil, istenilen onaylar, sayfa sayısı, karakter ölçütü fiyat hazırlanırken dikkate alınan kriterlerdir. Bekarlık belgesi çevirisi yaptırmak isteyenler en uygun fiyat politikası, her dilde tercüme hizmetimizi, en uygun fiyat garantisiyle şirketimizden temin edebilir.

Bekarlık belgesi çevirisi yapan tercümanlarımızın tümü noter yemin zaptı yapılmış, yeminli tercümanlar tarafından yapılır. İsteğiniz doğrultusunda noter onay sürecini sizin adınıza takip ederek, kargo ile tarafınıza teslim ediyoruz.

Bekarlık belgesi çeviri ücreti ortalama olarak tüm bu kriterler göz önüne alındığında çeviri ücreti 60 TL, noter onayı istenildiği takdirde noterlerin belirlediği sabit ücret olan sayfa başına 200-220 TL’yi çeviri ücretine ekleyerek işlemleriniz gerçekleştiriyoruz. En uygun fiyat garantili hizmetlerimiz hakkında 7/24 Online kanallarımızdan bizlere ulaşabilir, tüm sorularınıza karşılık bulabilirsiniz.

Büromuzda En Fazla Talep Gören Bekarlık Belgesi Tercümesi Dilleri

Adigün Tercüme Büromuz 63 farklı dilde tercümanlık hizmeti vermektedir. Profesyonelliğini kanıtlamış tecrübeli tercüman kadromuz ile hizmet veriyoruz. Ofisimize en fazla talep gören bekarlık belgesi dillerinde genel olarak, Rusça, Kazakça, Bulgarca, Kırgızca, Almanca, İngilizce dilleri bulunmaktadır. Eksiksiz, hatasız, hızlı teslimat sayesinde en çok tercih edilen büromuza, istediğiniz lisansta çeviri talebinizi online iletişim kanallarımızdan ya da direkt olarak büromuza gelerek siparişinizi verebilir, kalite standardizasyonu sertifikalı hizmetlerimizden sizler de faydalanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular