Ardıl Çeviri

Ardıl Çeviri

Adıgün Çeviri Ve Danışmanlık Bürosu, dil problemlerini ortadan kaldırarak profesyonel ardıl çeviri hizmetinde en yüksek performansı almanızı sağlar

Uluslararası kongreler, toplantılar, tanıtımlar

Dil problemi yaşadığınız her alanda profesyonel ardıl çeviri hizmetimiz ile aksaklıkları ortadan kaldırıyoruz.

Toplantı, konferans ve törenlerde tercüme

Dünya dillerinde müşterileriniz veya iş ortaklarınız ile ardıl çeviriyle iletişim kurmanızı sağlıyoruz.

Etkinliklerinizden en verimli sonucu alın

Doğru ve eksiksiz tercüme hizmetimiz sayesinde müşterilerinizle aynı dili konuşuyor gibi hissedeceksiniz.

Adıgün Ardıl Çeviri Bürosu

Adıgün Ardıl Çeviri büromuzun dil hakimiyeti yüksek profesyonel tercüman ekibi ile birlikte; toplantılarınızda, iş görüşmelerinizde, ticari anlaşmalarınızda, nikah törenlerinizde, konferanslarda, basın toplantılarında ve iletişim kurabilmek için tercümana ihtiyaç duyduğunuz her alanda yeminli uzman tercümanlarımız ile birlikte sizlere hizmet veriyoruz.

İngilizce, Rusça, Almanca başta olmak üzere bütün dünya dillerinde ardıl tercüme danışmanlık hizmetimiz ile danışanlarımız ile diğer taraflar arasında iletişim köprüsü kuruyoruz. Adıgün Çeviri ve Danışmanlık bürosu tercüman ekibimiz ile birlikte çalışarak, hedef dili bilmeseniz dahi müşterilerinizle ve dinleyicilerinizle anlaşma sağlayabilirsiniz.

Yeminli Tercüme Bürosu Adıgün Çeviri

Ardıl Çevirinin Avantajları

Ardıl çeviri pek çok alanda kullanılabilen bir çeviri tekniğidir. Konuşmacı ile dinleyicilerin, ticari toplantılara ev sahipliği yapan şirketler ile diğer şirketlerin veya herhangi iki tarafın aynı dili konuşamadığı zamanlarda sizlere dil bilmeden anlaşabilme ve konuşabilme olanağı sunar.

Pek çok şirket ticari anlaşmalar yaparken dil problemi yaşadığı noktada ardıl tercüme yapabilen uzman tercümanlardan yardım almaktadır. Ardıl tercüme; tarafların birbirini anlayabilmesini sağlayan, farklı ana dile sahip insanların kendi ana dillerinde konuşarak birbiriyle iletişim kurabilmelerine olanak veren bir çeviri yöntemidir.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık bürosu olarak uzman kadromuz ile ardıl tercüme alanında her dilde kaliteli, ulaşılabilir ve çözüm odaklı hizmetler veriyoruz.

Ekipmansız çeviri

Simultane çevirinin aksine ardıl çeviride ekipman kullanma gereksinimi yoktur.

Tutarsızlıkları azaltır

Çeviri cümle bittikten sonra yapıldığı için tercüman doğru çeviriyi sağlayabilir.

Akıcılığı artırır

Çeviri hafızasını geliştirmiş tercümanlar daha doğal ve akıcı çeviri yapabilirler.

Etkili iletişim

Hızlı çeviri gerektiren durumlarda konsekütif çeviri etkili iletişime olanak tanır.

Sıkça Sorulan Sorular