Oturma İzni Tercümesi

Oturma İzni Tercümesi

Firmamız, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Ukraynaca ve tüm dillerde yeminli oturma izni tercümesi yapmaktadır. İhtiyaç halinde oturma izni noter onayı işlemlerini sizin adınıza takip ediyoruz.

30 DK

Oturma izninin fotoğrafını bize gönderin
30 dakika içerisinde Noter Yeminli olarak teslim edelim
Veya ücretsiz olarak kargo ile gönderelim

Titiz ve eksiksiz tercüme hizmeti yanında en uygun fiyat politikamızla, oturma izni çevirisi gibi ihtiyaçlarınızda Adıgün Tercüme Bürosu her zaman yanınızda

Kaliteli ve hızlı hizmet, noter onay işlemi, yeminli noter lisanslı tercüman kaşesi, profesyonel kurumsal danışmanlık hizmetleri.

Mutluluk başarıya, başarı ise zamanı değerlendirmeye bağlıdır. Zamanınızın çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebepten en çok dikkat ettiğimiz konu zamanında teslimat.

Çeviri talepleriniz tamamlandıktan sonra, dünyanın her noktasına adrese teslim kargo hizmetimiz mevcut. Türkiye içi, hızlı ve güvenilir şirketlerle ücretsiz gönderim.

Tüm Dillerde Oturma İzni Tercümesi
Online Tercüme Hizmeti
En Uygun Fiyat Garantisi
Ücretsiz Kargo
Zamanında Teslimat
noter onaylı yeminli tercüme hizmetlerimiz

Noter Onaylı Oturma İzni Tercümesi

Bir yabancı devlet vatandaşının Türkiye’de sahip olduğu vizede belirtilen kalış sürelerini aşmak suretiyle uzatmak istemesi, ülkede doksan günü aşacak şekilde kalmak istemesi durumunda almaları gereken resmi izindir. Bu sebeple ülkede uzun sureli kalmak isteyen yabancılar kanunlara göre sureli ya da süresiz izin almak zorundalardır. İkamet belgesi, kısa dönem, uzun dönem, öğrenci, aile ikamet izinleri gibi çeşitlenmiştir.

Türkiye’de bu iznin alınması için gerekli evraklar bulunur. Belgelerin ülkede yasal yolla kalmak için ülkenin dilinde çevirisi yapılarak hazırlanması gerekmektedir. İşlem genellikle oturma izni tercüme işlemi ya da ikamet izni tercümesi işlemi şeklinde bilinmektedir. Belgelerin kurumlarca istenilen nitelikte noter tasdikli yeminli çeviri işlerinizi şirketimiz bütün çeşitlerinde oturma izni tercümesi profesyonelce yapmaktadır.

Hizmetlerimizde sadece çeviri değil ayrıca danışmanlık hizmetimizle sürecin doğru yürütülmesi, müşterilerimizin zaman kaybı, maddi kayıplarının önüne geçmek adına genişletmiş bulunuyoruz. Alanında uzman kadromuz mevzuata hakim çalışanlarımızla sürecin tamamının takibinde, ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Ayrıca oturma izni çeviri hizmeti konusunda sadece ülkemize yapılacak ikamet belgesi başvurularında değil, Türk vatandaşlarının başka ülkelerde oturum izni için yapılacak başvurularda o devletin yasalarına göre bazı resmi evrakları sunmaları gerekmektedir. Şirketimiz evrakların başvuru yapılacak ülke diline noter onaylı oturma izni tercümesi işlemini yeminli tercümanlarla kısa sürede yapmaktadır.

En Cazip Oturma İzni Tercümesi Fiyatı

Genellikle oturma izni tercüme ücreti, çevirinin kaç sayfa olacağına, hangi dilde çevrileceğine göre değişkenlik göstermektedir. Oturma izni çeviri fiyatı, 2022 yılı Temmuz ayı zamlarına göre, 130 Türk Lirası şeklinde fiyatlandırılmıştır.

İkamet belgesi başvurularında gerekli evrakların çevirisi tarafımızca yapılmakta olup evrakların çeviri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için çeviri ücretleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Noter onaylı oturma izni tercümesi ücreti için çeviri fiyatı üzerine ek olarak noter tasdik ücreti alınmaktadır. Bu bedel, Noterler birliğince her yıl belirlenmektedir. Noter tasdik ücreti, çeviri ücreti dışında ek bedel olup, sayfa başı bedeli ortalama 200-260 Türk Lirasıdır.

Şirketimiz, oturma izni tercüme fiyatları, diğer hizmetlerimizde piyasa şartlarında en uygun fiyat politikası, hizmet kalitesiyle hareket ettiğimizi gururla ifade ederiz.

Oturma İzni Tercümesinde Size En Yakın Yeminli Tercüme Bürosu

Adıgün Çeviri Danışmanlık büromuz Türkiye’nin Çanakkale ilinde çeviri hizmeti vermektedir. Ancak teknolojinin başkaca faydası ise hizmet veren, alan kişiler arasındaki uzaklık-yakınlık kavramlarının yeniden değerlendirmesi, mesafeleri ortadan kaldırmasıdır.

Online oturma izni tercüme hizmetimizle size internet tıklaması, telefon araması, mail kadar yakınız. Aslında evinize en yakınız. Hizmet almak için uzun uğraşlara gerek yok, sitemizde aradığınız tüm bilgiler, yönlendirmeler mevcut. Site üzerinden sipariş geçmek için mail ya da WhatsApp aracılığıyla belgenin örneğini tarafımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular