Özbekçe Tercüme

Xush kelibsiz! Hoş geldiniz!

Özbekçe Tercüme

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık olarak Özbekçe Tercüme taleplerinize cevap vermek adına sözlü, yazılı ve noter onaylı çözümler konusunda size destek oluyoruz. Bu çerçevede şirketimiz bünyesinde bulunan profesyonel tercümanlarımız sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun alternatifler sunmayı başarıyoruz. Siz de Özbekçe çeviri konusunda beklentilerinize cevap vermeyi tercih etmelisiniz!

Oturma izni
Gayrimenkul alımı
Üniversite İşlemleri
Konsolosluk İşleri
Evlilik Durumu
Tıbbi Tedavi, Hastane İşleri

Uzmanlık eğitimi almış yeminli tercümanlar

Çeviri hizmetleri için en iyi fiyat garantisi

Kısa sürede Türkiye içi ücretsiz teslimat

Özbekçe Tercüme Fiyatları

Özbekistan, Türkiye ile derin kültürel bağları bulunan ülkelerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Türkçe ile köken anlamında benzer olan Özbekçe zamanla yaşanan değişim süreciyle bambaşka bir dile evrilmiştir. Bu çerçevede Özbekçe Tercüme hizmetleri kaliteli bir şekilde gerçekleştirilirken taleplerinizin hızlı bir şekilde karşılanması da en büyük arzularımızdan biri. Sunduğumuz hizmetler çerçevesinde hem kalite hem de Özbekçe Tercüme Fiyatları konusunda beklentilerinizi karşılıyoruz.

Noter Onaylı-Tasdikli Tercüme

Noter onay Fiyatı, Noterler Birliği tarafından belirlenen tarife dikkate alınarak değerlendirilmektedir. Noter onay ücreti çeviri bedelinden farklıdır. Noter onayı çeviri ücretine ek bedel olarak yansımaktadır. Özbekçe tercüme fiyatları belirlenirken noter tasdik nezdinde çevrilecek sayfanın yapısı, metnin içeriği, alanına bağlı olarak ücretlendirilmektedir. Bu nedenle de her metin için ücret aynı değildir.

Noter onaylı tercüme fiyatı genellikle 1 sayfalık metnin tercümesi 160 ila 200 Türk Lirası arasında değişmektedir. Pasaport, ehliyet, nüfus cüzdanı gibi belgelerin noter onaylı tercüme ücreti 50 TL'dir. Diploma çevirisi 150 TL, bekarlık belgesi, doğum belgesi çeviri ücretleri 70 TL’dir.

Yazılı Tercüme Fiyatı

Çeviri sürecinde yazılı metinlerin 2 farklı kısımda ele alındığı bilinmektedir. Bu çerçevede düz ve basit metinlerin Özbekçe tercüme bedeli 35 Türk Lirası karşılığında profesyonelce yapacaktır.Diğer yandan hukuki, tıbbı, kurgu, reklam gibi özel içerikli metinler diye adlandırdığımız metinlerde ücret 40 TL’dir.

1000 karakter boşluksuz yazılı metinlerin çevirisi 35 TL'den başlayan fiyatlarla.

 

 

 

Sözlü tercüme fiyatı

Özbekçe Tercüme kapsamında sözlü çeviri hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde iş süresi ve yapılan harcamalar maliyetleri etkilemektedir.

Özbekçe Tercüme hizmeti kapsamında yüz yüze ya da online çözümler sunulmaktadır. Bu aşamada gerçekleştirilecek otel, yol ve diğer temel harcamalar tercüme hizmeti alan kişiler tarafından karşılanmaktadır.

Özbekçe sözlü çeviri ücretleri …………. TL’den;

Online tercüme fiyatları ise 500 TL'den başlamaktadır.

 

Online Özbekçe Tercüme Siparişi

Mesafelerin sadece rakamsal olarak kaldığı internet çağında tüm işlemler online olarak tarafımızca yapılıp size teslim ediliyoruz.

Dünyanın her yerinden bize ulaşabilir ve danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Size en yakın tercüme bürosu olma konusunda iddialıyız. Çünkü dijital dünyanın sonsuz nimetlerinden faydalanmanız için sürekli kendini geliştiren uzman teknik kadromuz bulunuyor. En yakınınızdayız çünkü tüm çeviri işlerini online olarak da yürütebiliyoruz.

Sözlü tercüme konusunda konferanslarda toplantılarda online hizmet vererek işinizin aksamaması ve tüm dünyayla anlık bağlantıda kalmanız konusunda da yardımcı oluyoruz.

Özbekçe Tercüme

Özbekçe ve Türkçe, köken bakımından birbiri ile ilişkili diller olsa da tercüme hizmetlerinde ilişkiden ziyade metnin doğru bir şekilde aktarımı önemlidir. Özbekistan, Türklerin göçtüğü Orta Asya bölgesinde önemli bir ülke olarak varlığını sürdürürken ülkenin kültür ve dil mirası kadar Türkiye ile ilişkileri de ön plandadır. Bu çerçevede Özbekçe Tercüme hizmeti tarihsel ve toplumsal bağlar çerçevesinde önem kazanır. Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Bürosu olarak beklentileri karşılayacak bir hizmet sunarken hızlı ve kaliteli alternatifler de sağlıyoruz. Özbekistan ile gelişen ticari, askeri, ekonomik ve eğitim ilişkilerinin bir parçası olarak Özbekçe tercüme konusunda ihtiyaçlarınızı da en iyi şekilde karşılıyoruz.

Dünyanın her noktasına sağladığımız tercüme hizmetlerimizle beklentilerinize cevap verirken Özbekçe dilinde ortaya çıkan ihtiyaçların belirlenmesini de oldukça önemsiyoruz. Bu noktada Özbekçe ve Türkçe arasındaki dönüşümü sağlarken kusursuz bir çözüme başvurmayı da ihmal etmiyoruz. Tercüme konusunda farklılıkları ön plana çıkaracak bir yaklaşımla hareket ederken sözlü ve yazılı tercüme alanlarında size en iyi hizmeti vadediyoruz. Üstelik tercüme ile alakalı profesyonel bir bakış açısı sunarken hızlı ve kaliteli hizmetler sunmaya gayret gösteriyoruz.

 • Pasaportun onaylı tercümesi
 • Doğum belgesi
 • Evlilik Cüzdanı tercümesi
 • Vekaletname tercümesi
 • Ebeveyn izni
 • Banka hesap özetleri
 • Sözleşmenin noter onaylı tercümesi
 • Kurucu belgeler
 • Diğer belgeler

Özbekçe Tercüme Bürosu

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık olarak ilgili makamlar tarafından yetkilendirilmiş yeminli tercümanlarımız ile hizmet sunan bir tercüme ofisiyiz. Konumu bağlamında dikkatleri üzerine çeken ofisimiz müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeyi arzu eder. Tercüme süreçlerinin hızlı, kaliteli ve zamanında gerçekleşmesini sağlarken müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunmayı da göz ardı etmiyoruz.

Özbekçe Tercüme alanında çalışmalarını özenle gerçekleştiren ekibimiz noter lisanslı ve bilgi birikimi yüksek bir ekiptir. Tercüme kadromuzun iki dili de yetkin bir şekilde kullanabilmesi sayesinde kusursuz çeviriler elde etmeyi mümkün kılar. Müşterilerin maliyet bakımından olabildiğince az ödemeleri ve en iyi hizmeti almaları söz konusudur. Bu çerçevede hizmet standartlarımızı en iyi seviyeye taşıyarak beklentilerinizi karşılıyoruz. Misyonumuz kalite, kusursuzluk ve hızlı çözümler!

Noter Onaylı Özbekçe Tercüme

Özbekçe tercüme ve çeviri hizmetlerinde noter onaylı seçeneklerin en çok tercih edilenler arasında olduğu bilinmektedir. Resmi belgelerin tercüme edilmesi söz konusu olduğunda banka evrakı, mahkeme kararı, sözleşme ve sabıka kaydı gibi pek çok belge için çeviri hizmetlerinden fayda sağlamak söz konusu olur. Özbekçe dilinde gerçekleşen tercüme hizmetleri kapsamında belgelerin resmi geçerliklerini sağlamak adına tercih edilen noter onaylı tercümede kalite odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz. Tercümesi gerçekleşen belgelerin noter yeminli tercüman tarafından onaylanması sayesinde belgelerdeki hataların sorumluluğu tercümanda olacaktır.

Türkiye’nin ve dünyanın pek çok noktasına Özbekçe tercüme hizmetleri ile çözüm sağlarken belgelerin kaliteli bir şekilde gerçekleştirilebilmesine de olanak tanıyoruz. Bu bağlamda hazırlanan belgeler kargo ile tarafınıza ulaştırılır. Noter onaylı tercümede aynı gün çözümlerin de bir alternatif olarak sunulması sayesinde bazı müşterilerimiz için kargo masraflarının ortadan kaldırılması ve bekleme sürelerinin giderilmesi söz konusu olacaktır. Kaliteli belge tercümesi hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçerken Apostil tasdik işlemine de başvurabileceğinizi unutmamalısınız.

Özbekçe Çeviri Hizmeti Ödemesi

Özbekçe Tercüme konusunda ödemenin yarısı ya da tamamı çeviri işlemi öncesinde talep edilmektedir. Ücretin yarısı alındığında tercüme hazır edildikten sonra fotoğraflı rapor sunularak kalan ödeme talep edilir. Müşteriden gelen ödeme ile sipariş teslimatı için süreç başlar.

Firmamız hem ödeme hem de teslimat süreçlerinde en kaliteli alternatiflere kapı aralar.

Tamamlanan Belgelerin Teslimatı

Özbekçe Tercüme işlemi tamamlandıktan sonra Türkiye içinde ücretsiz ve dünyanın herhangi bir noktasına ücreti karşılığında güvenle teslim edilmektedir.

Türkiye içi

 • Yurtiçi Kargo ve UPS firmaları ile

Yurt dışına

 • DHL ve TNT firmaları ile çalışmaktayız.