Tüm Çeviri Dilleri

Özbekçe Tercüme

Tüm dillerde çeviri hizmeti veren noter yeminli Özbekçe tercüme ofisimizi ziyaret edebilir veya evinizden ayrılmadan online olarak tercüme işlemini başlatabilirsiniz.

 • Uzmanlık eğitimi almış yeminli tercümanlar
 • ISO Uluslararası Kalite Belgesi
 • Çeviri hizmetleri için en iyi fiyat garantisi
 • Kısa sürede Türkiye içi ücretsiz teslimat

Online Tercüme Hizmeti

En Uygun Fiyat Garantisi

Aynı Gün Çevri ve Noter Onayı

Ücretsiz ve Hızlı Teslimat

Adıgün Noter Yeminli Tercüme Bürosu

Noter Yeminli Özbekçe Tercüme Bürosu

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık olarak ilgili makamlar tarafından yetkilendirilmiş yeminli tercümanlarımız ile hizmet sunan bir tercüme ofisiyiz. Konumu bağlamında dikkatleri üzerine çeken ofisimiz müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeyi arzu eder. Tercüme süreçlerinin hızlı, kaliteli ve zamanında gerçekleşmesini sağlarken müşterilerimize güven veren bir yaklaşım sunmayı da göz ardı etmiyoruz.

Özbekçe çeviri alanında çalışmalarını özenle gerçekleştiren ekibimiz noter lisanslı ve bilgi birikimi yüksek bir ekiptir. Tercüme kadromuzun iki dili de yetkin bir şekilde kullanabilmesi sayesinde kusursuz çeviriler elde etmeyi mümkün kılar. Müşterilerin maliyet bakımından olabildiğince az ödemeleri ve en iyi hizmeti almaları söz konusudur.

Bu çerçevede hizmet standartlarımızı en iyi seviyeye taşıyarak beklentilerinizi karşılıyoruz. Misyonumuz kalite, kusursuzluk ve hızlı çözümler!

Özbekçe Sözlü Tercüme

Özbekçe sözlü tercüme hizmetlerimiz ile resmi görüşmelerde, toplantı ve sempozyum gibi organizasyonlarda, özel toplantı ve telefon görüşmeleri gibi birçok faaliyette sözlü çeviri ve tercüman refakat hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Refakat Tercüman Desteği: Yabancı misafirlerinize eşlik edecek tercüman desteği için büromuza başvurabilirsiniz.

Özbekçe Noter Yeminli Tercüman: Yabancı uyruklu kişiler ile yapacağınız alım satım, vekalet verme, evlilik işlemleri gibi çeşitli noter işlemlerinizde tüm dünya dillerinde çevirmen desteği sağlamaktayız.

Tapu Satış İşlemleri İçin Özbekçe Tercüman: Yabancı uyruklu müşterilerimizin ülkemizde yapacağı alım satım işlemlerinde tercüman desteğimizle tüm işlemlerin kolayca gerçekleşmesini sağlarız. Aynı şekilde vatandaşlarımızın yabancı uyruklu kişiler ile yapacağı tüm tapu işlemlerinde de tüm dillerde tercüman desteği vermekteyiz.

Özbekçe Yeminli Tercüme

Özbekçe yeminli tercüme bürosu olarak size hizmet verirken beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya da çaba harcıyoruz. Bu çerçevede müşterilerimizden gelen Özbekçe yeminli tercüme taleplerini en kaliteli şekilde cevaplamaya çaba gösteriyoruz. Türkçe Özbekçe çeviri dillerinde profesyonel tercümanlarımızın yazım kuralları ve dil bilgisine hakimiyetleri sayesinde sizlere avantajlı bir çözüm sunuyoruz.

Noter Onaylı Özbekçe Tercüme

Özbekçe tercüme ve çeviri hizmetlerinde noter onaylı seçeneklerin en çok tercih edilenler arasında olduğu bilinmektedir. Resmi belgelerin tercüme edilmesi söz konusu olduğunda banka evrakı, mahkeme kararı, sözleşme ve sabıka kaydı gibi pek çok belge için çeviri hizmetlerinden fayda sağlamak söz konusu olur.

Özbekçe dilinde gerçekleşen tercüme hizmetleri kapsamında belgelerin resmi geçerliklerini sağlamak adına tercih edilen noter onaylı tercümede kalite odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz. Tercümesi gerçekleşen belgelerin noter yeminli tercüman tarafından onaylanması sayesinde belgelerdeki hataların sorumluluğu tercümanda olacaktır.

Türkiye’nin ve dünyanın pek çok noktasına Özbekçe tercüme hizmetleri ile çözüm sağlarken belgelerin kaliteli bir şekilde gerçekleştirilebilmesine de olanak tanıyoruz. Bu bağlamda hazırlanan belgeler kargo ile tarafınıza ulaştırılır.

Noter onaylı tercümede aynı gün çözümlerin de bir alternatif olarak sunulması sayesinde bazı müşterilerimiz için kargo masraflarının ortadan kaldırılması ve bekleme sürelerinin giderilmesi söz konusu olacaktır. Kaliteli belge tercümesi hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçerken Apostil tasdik işlemine de başvurabileceğinizi unutmamalısınız.

Sıkça Talep Edilen Tercüme Çeşitleri

 • Medikal
 • Teknik
 • Akademi
 • Ticari
 • Hukuki
 • Edebi Tercüme
 • Simultane Çeviri
 • Ardıl Çeviri
 • Şirket Yazışmaları
 • Web Site Tercümeleri
 • Pasaport Tercümesi
 • Doğum Belgesi
 • Bekarlık Belgesi
 • Boşanma Kararı Tercümeleri
 • Vekaletname
 • İhtarname
 • Ölüm Belgesi
 • Kimlik Kartı
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Boşanma Belgesi
 • Diploma
 • Transkript
 • Sürücü Belgesi
 • Sabıka kaydı
 • Sağlık Raporu
 • Katalog
 • Oturma İzni
 • Vize Belgeleri
 • Konsolosluk Belgeleri
 • Apostil Tercümesi
Özbekçe Tercüme
İletişim

Özbekçe Online Tercüme Hizmeti

Dünyanın her yerinden bize ulaşabilir ve danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Size en yakın tercüme bürosu olma konusunda iddialıyız. Çünkü dijital dünyanın sonsuz nimetlerinden faydalanmanız için sürekli kendini geliştiren uzman teknik kadromuz bulunuyor.

En yakınınızdayız çünkü tüm çeviri işlerini online olarak da yürütebiliyoruz. Sözlü tercüme konusunda konferanslarda toplantılarda online hizmet vererek işinizin aksamaması ve tüm dünyayla anlık bağlantıda kalmanız konusunda da yardımcı oluyoruz.

En Uygun Özbekçe Tercüme Fiyatları 2023

Özbekistan, Türkiye ile derin kültürel bağları bulunan ülkelerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Türkçe ile köken anlamında benzer olan Özbekçe zamanla yaşanan değişim süreciyle bambaşka bir dile evrilmiştir. Bu çerçevede Özbekçe Tercüme hizmetleri kaliteli bir şekilde gerçekleştirilirken taleplerinizin hızlı bir şekilde karşılanması da en büyük arzularımızdan biri.

 Sektördeki noter tercüme ücretleri içerisinde en uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

Dilerseniz, toplu iş vererek, Özbekçe çeviri fiyatı üzerinden %30’a varan indirimlere de sahip olabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler çerçevesinde hem kalite hem de Özbekçe Tercüme Fiyatları konusunda beklentilerinizi karşılıyoruz.

Özbekçe Noter Onaylı Tercüme Fiyatları

Noter onay Fiyatı, Noterler Birliği tarafından belirlenen tarife dikkate alınarak değerlendirilmektedir. Noter onay ücreti çeviri bedelinden farklıdır. Noter onayı çeviri ücretine ek bedel olarak yansımaktadır. Özbekçe tercüme fiyatları belirlenirken noter tasdik nezdinde çevrilecek sayfanın yapısı, metnin içeriği, alanına bağlı olarak ücretlendirilmektedir. Bu nedenle de her metin için ücret aynı değildir.

Özbekçe Yazılı Tercüme Fiyatı

Çeviri süreçlerinde yazılı metinlerin 2 farklı kısımda ele alındığı bilinmektedir. Tercümanlarımızca gerçekleşen basit düz genel içerikli metinlerde 1000 karakter boşluksuz yazılı metinlerin Özbekçe çevirisi 170 Türk Lirası ücret karşılığında alabilirsiniz. Öte yandan hukuki, tıbbı, kurgu, reklam gibi özel içerikli metinler diye adlandırdığımız metinlerde ücret 220 TL’dir.

Özbekçe Sözlü Tercüme Fiyatı

Özbekçe Tercüme kapsamında sözlü çeviri hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde iş süresi ve yapılan harcamalar maliyetleri etkilemektedir.

Özbekçe Tercüme hizmeti kapsamında yüz yüze ya da online çözümler sunulmaktadır. Bu aşamada gerçekleştirilecek otel, yol ve diğer temel harcamalar tercüme hizmeti alan kişiler tarafından karşılanmaktadır.

Çeviri ücretleri

Özbekçe Türkçe Tercüme

Özbekçe ve Türkçe, köken bakımından birbiri ile ilişkili diller olsa da tercüme hizmetlerinde ilişkiden ziyade metnin doğru bir şekilde aktarımı önemlidir. Özbekistan, Türklerin göçtüğü Orta Asya bölgesinde önemli bir ülke olarak varlığını sürdürürken ülkenin kültür ve dil mirası kadar Türkiye ile ilişkileri de ön plandadır. Bu çerçevede Özbekçe Tercüme hizmeti tarihsel ve toplumsal bağlar çerçevesinde önem kazanır.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Bürosu olarak beklentileri karşılayacak bir hizmet sunarken hızlı ve kaliteli alternatifler de sağlıyoruz. Özbekistan ile gelişen ticari, askeri, ekonomik ve eğitim ilişkilerinin bir parçası olarak Özbekçe tercüme konusunda ihtiyaçlarınızı da en iyi şekilde karşılıyoruz.

Dünyanın her noktasına sağladığımız tercüme hizmetlerimizle beklentilerinize cevap verirken Özbekçe dilinde ortaya çıkan ihtiyaçların belirlenmesini de oldukça önemsiyoruz. Bu noktada Özbekçe Türkçe çeviri hizmetini sağlarken kusursuz bir çözüme başvurmayı da ihmal etmiyoruz.

Tercüme konusunda farklılıkları ön plana çıkaracak bir yaklaşımla hareket ederken sözlü ve yazılı tercüme alanlarında size en iyi hizmeti vadediyoruz. Üstelik tercüme ile alakalı profesyonel bir bakış açısı sunarken hızlı ve kaliteli hizmetler sunmaya gayret gösteriyoruz.

Ödeme Süreci

Firmamızdan alacağınız Türkçe Özbekçe tercüme hizmetinin ödemesinin, yarısı veya tamamını iş başlamadan önce yapmanız gerekmektedir. Bize ihtiyacınızı belirterek başvuruda bulunmanıza takiben size vereceğimiz teklife ait ödemeyi eğer yarısı biçiminde yapmışsanız, iş teslim edilmeden önce işin fotoğraflı raporu size gönderilir. Bunun ardından ödemenizi tamamlar ve işinizi tercih ettiğiniz şekilde teslim alırsınız. Firmamız size farklı ödeme seçeneklerini, satın alma esnasında sunacaktır.

Tamamlanan Belgelerin Teslimatı

Tamamlanan belgeleriniz, online teslimatın yanı sıra Türkiye içinde ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo ve UPS kargo tarafından taşınarak, basılı evrak biçiminde gönderilebilir. Yurtdışından basılı belge talep etmeniz durumunda ise belgelerin gideceği yöne göre değişmek üzere, DHL veya TNT uluslararası taşımacılık firmaları kanalıyla gönderim yapılır. Yurt dışına gönderi, ücrete tabidir. Teslim süreleri, firmaların belirlediği koşullar ve teslim edilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir.

Sıkça sorulan sorular