Yabancılar için sağlık sigortası

Yabancılar İçin Sağlık Sigortası

Oturma izni işlemleri sırasında ihtiyaç duyacağınız yabancılar için sağlık sigortası işlemlerinizde yanınızdayız

Yabancılar İçin Sağlık Sigortası İşlemleri

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık olarak, ikamet izni aşamasında sizlere danışmanlık hizmeti sağlarken, yabancı uyruklu müşterilerimizin zorunlu sağlık sigortası işlemleri konusunda da tam destek sağlıyoruz.

e-ikamet sigorta

Yabancılar için Sağlık Sigortası Kapsamı

Türk vatandaşı olmayan ve Türkiye'de ikamet izni almak isteyen her yaş aralığındaki yabancı uyruklu bireylerin, oturma izni alma sırasında sahip olmak zorunda oldukları yabancılar için sağlık sigortası poliçesi kapsamında, anlaşmalı olunan sağlık kuruluşlarının ayakta ve yatakta tanı ve tedavilerine ait masrafları poliçede belirtilen maddelere göre karşılanmaktadır.

Bu maddeler sağlık uygulama şartlarına uygun olarak belirlenmiştir. Yabancı uyrukluysanız ve ikamet almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Yabancılar İçin Sağlık Sigortası Fiyatları

Türkiye’nin en saygın sigorta firmaları ile kurduğumuz işbirlikleri sayesinde, yabancılar için özel sağlık sigortası fiyatları hakkında danışmanlık veriyoruz ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Yabancı sağlık sigorta fiyatları, yabancı uyruklu bireyin doğum yılına ve sigorta şirketinin belirlemiş olduğu fiyat aralığına göre farklılıklar gösterebilmektedir. Detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçerek yabancı uyruklu bireyler için sağlık sigortası fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular