Yeminli tercüme

Pasaport Tercümesi

Firmamız, tüm dünya devletlerine ait dillerde pasaport tercümesi yapmaktadır. İhtiyaç halinde pasaportunuzun noter onayı işlemlerini sizin adınıza takip ediyoruz.

30 DK

Pasaportunuzun taranmış veya iyi kalitede bir fotoğrafını bize gönderin
Pasaportunuzun noter tasdikli tercümesini ücretsiz olarak kargo ile size teslim edelim
Veya pasaportunuzun noter tasdikli tercümesini ofisimizde teslim alın

Titiz ve eksiksiz tercüme hizmeti yanında en uygun fiyat politikamızla, pasaport tercümesi gibi ihtiyaçlarınızda Adıgün Tercüme Bürosu her zaman yanınızda

Kaliteli ve hızlı hizmet, noter onay işlemi, yeminli noter lisanslı tercüman kaşesi, profesyonel kurumsal danışmanlık hizmetleri.

Mutluluk başarıya, başarı ise zamanı değerlendirmeye bağlıdır. Zamanınızın çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebepten en çok dikkat ettiğimiz konu zamanında teslimat.

Çeviri talepleriniz tamamlandıktan sonra, dünyanın her noktasına adrese teslim kargo hizmetimiz mevcut. Türkiye içi, hızlı ve güvenilir şirketlerle ücretsiz gönderim.

Tüm Dillerde Pasaport Tercümesi
Online Tercüme Hizmeti
En Uygun Fiyat Garantisi
Ücretsiz Kargo
Zamanında Teslimat
noter onaylı yeminli tercüme hizmetlerimiz

Noter Onaylı Pasaport Tercümesi Bürosu

Pasaport tercümesi, genellikle yabancı ülke pasaportuna sahip kişilerin ya da yabancı ülke vatandaşı ile evlenmek isteyen kişilerin ihtiyaç duyduğu tercüme türüdür. Noter onaylı pasaport tercüme ise tercüme edilecek pasaportun yeminli tercümanlarca çevirisi yapıldıktan sonra, noter tarafından tasdik ettirildiği tercümelerdir.

Ülkemize çalışmak için gelen yabancılardan pasaportun çevirisi istenmektedir. Pasaport tercümesi bazı halleder de gerekli olabilir. Ayrıca resmî belge çevirileri kategorisine girdiğinden, genel olarak da noter onayı talep edilmektedir. Pasaport tercüme siparişinizde süreç şu şekilde olmaktadır;

• Çeviri önce yeminli tercümanlarımız tarafından çevirisi yapılması,
• Tarafımızca imzalanıp kaşelenmesi,
• Sonrasında gerek duyuluyorsa, noter yemin zaptı olan noterden tasdik edilmesi,
• Talep halinde ise Valilik veya kaymakamlıktan apostil işlemlerinin yapılması

İşlemleri sırasıyla hızlı, eksiksiz şekilde yapılır. Şirketimiz noter onaylı pasaport tercümesi işlemlerinizde sizlere severek yardımcı olmaktadır.

En Uygun Pasaport Tercümesi Fiyatları

Pasaport tercümesi resmi işlerde kullanıldığından yapılacak küçük bir hata işlemlerinizin akıbetini tehlikeye sokabilir. Bu konuda işinizi riske atmamanız ve kurumsal yeminli tercüme bürolarını tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Yeminli tercüme büromuz pasaport çevirisi hizmetlerinde sorun yaşamadan tercüme hizmeti sunmaktadır. Büromuzdan çeviri siparişinde bulunduğunuzda, yetkililerimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Bu noktada sizlere tercüme fiyatı ile teslim süresi hakkında da bilgilendirme yapılacaktır.

Pasaport çeviri fiyatları dillere göre çeşitlilik göstermektedir. Firmamız Türkiye standartlarına uygun fiyat, kaliteli hizmet sloganıyla yola çıkmış tercüme bürosudur. Pasaport çeviri fiyatı her yıl değerli kağıtlar, noter ücretlerine gelen yeniden değerlemelerle birlikte değişmektedir. Firmamızın tercüme ücretleri hakkında da detaylı bilgi almak için bize buradan ulaşabilirsiniz.

Büromuzda En Fazla Talep Gören Pasaport Tercümesi Dilleri

Ülkemiz ile bazı dillerin konuşulduğu ülkeler arasında sosyal, tarihi, ticari ve benzeri sebeplerden etkileşimler farklıdır. Bu sebeple tüm dillerde pasaport çevirisi yapmamıza bazı dillerde pasaport tercüme talebi daha fazla olmaktadır. Bunlar arasında en çok, İngilizce, Rusça, Ukraynaca, Almanca, Arapça gibi dillerde evlilik cüzdanı çeviri talepleri gelmektedir.

Dünya üzerindeki bütün dilleri çeviren bir kadroya sahibiz. Ayrıca sadece pasaport tercümesi değil, birçok farklı resmî belgede tercüme hizmeti vermekteyiz. İşimizde titizliğe ve hızlı bir şekilde geri dönüş yapmaya özen gösteriyoruz. Siz de, talep ettiğiniz dilde tercüme işlemi ve sipariş süreciniz hakkında online kanallarımızdan veya direkt ofisimize gelerek bilgi alabilirsiniz.

Pasaport Tercümesi İhtiyacınızda Size En Yakın Çeviri Bürosuyuz

Adıgün tercüme büromuz Türkiye'nin Çanakkale ilinde bulunmaktadır. Ancak teknolojinin başka bir faydası da alıcı ve satıcı arasındaki uzaklık-yakınlık kavramlarının yeniden değerlendirilmesidir. Bu sebeple online pasaport tercüme hizmetimiz ile size bir internet tıklaması, telefon araması ya da bir mail kadar yakınız.

Hizmet almak için uzun uğraşlara gerek yok, sitemizde aradığınız tüm bilgiler ve yönlendirmeler mevcut. Site üzerinden sipariş vermek için mail ya da WhatsApp yoluyla pasaportun örneğini tarafımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular