Yeminli tercüme

Sağlık Raporu Çevirisi

Firmamız, tüm dünya devletlerine ait dillerde sağlık raporu çevirisi yapmaktadır. İhtiyaç halinde sağlık raporunuzun noter onayı işlemlerini sizin adınıza takip ediyoruz.

30 DK

Sağlık raporunuzun taranmış veya iyi kalitede bir fotoğrafını bize gönderin
Sağlık raporunuzun noter tasdikli tercümesini ücretsiz olarak kargo ile size teslim edelim
Veya sağlık raporunuzun noter tasdikli tercümesini ofisimizde teslim alın

Titiz ve eksiksiz tercüme hizmeti yanında en uygun fiyat politikamızla, sağlık raporu tercümesi gibi ihtiyaçlarınızda Adıgün Tercüme Bürosu her zaman yanınızda

Kaliteli ve hızlı hizmet, noter onay işlemi, yeminli noter lisanslı tercüman kaşesi, profesyonel kurumsal danışmanlık hizmetleri.

Mutluluk başarıya, başarı ise zamanı değerlendirmeye bağlıdır. Zamanınızın çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebepten en çok dikkat ettiğimiz konu zamanında teslimat.

Çeviri talepleriniz tamamlandıktan sonra, dünyanın her noktasına adrese teslim kargo hizmetimiz mevcut. Türkiye içi, hızlı ve güvenilir şirketlerle ücretsiz gönderim.

Tüm Dillerde Sağlık Raporu Tercümesi
Online Tercüme Hizmeti
En Uygun Fiyat Garantisi
Ücretsiz Kargo
Zamanında Teslimat
noter onaylı yeminli tercüme hizmetlerimiz

Sağlık Raporu Çevirisi

Sağlık raporu evrakı yurt dışıyla bağlantılı olan hemen hemen her işte istenen belgelerdendir. Sağlık raporu, öncelikle tedavi amaçlı yurt dışına giden kişilerden istenmektedir. Bunun haricinde gidilecek ülkenin vize işlemleri sırasında isteneceği gibi yabancı kişilerle evlilik, yurt dışında okuma, yurt dışında çalışma, farklı bir ülkeye göç etme gibi durumlarda sağlık raporu çeviri evrakı istenmektedir.

Tercüme firması olarak sizlerin isteği doğrultusunda istediğiniz tüm evrakları hazırladığımız gibi sağlık raporu tercüme konusunda da destek olmaktayız. Firmamızın sağlık konusunda tecrübeli olan ekibi sayesinde hatasız bir şekilde sağlık raporlarınızın çevirileri 7/24 çalışan ekibimiz sayesinde hızlı bir şekilde teslim etmekteyiz. Firmamızın telefonlarından veya online sitemizden ulaşarak evrak talebinizi oluşturabilirsiniz.

En Uygun Sağlık Raporu Çevirisi Fiyatı

Genel olarak tercüme ücretleri, çevirinin kaç sayfa olacağına, hangi dilde çevrileceğine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ölüm belgesi tercüme fiyatı, 2022 yılında ortalama olarak sadece oturma izni tercüme ücreti 100 Türk Lirası olarak fiyatlandırılmıştır. Firmamızın tercüme ücretleri hakkında da detaylı bilgi almak için bize buradan ulaşabilirsiniz.

Noter onay ücretleri ise Noterler Ölüm belgesi tercüme ücreti üzerine ek olarak noter onay ücreti almaktadır. Bu bedel, Noterler birliğince her yıl belirlenmektedir. Noter onay ücreti, tercüme ücreti dışında bir bedel olup, sayfa başı bedeli ortalama 200-220 Türk Lirasıdır. Ölüm belgesi tercüme fiyatı ve tüm tercüme hizmetlerinde piyasa şartlarında en uygun fiyat politikası, hizmet kalitesi ile hareket ettiğimizi gururla ifade ederiz.

Sağlık Raporu Çevirisinde Büromuzda En Fazla Talep Gören Diller

Konu sağlık odluğunda insanalar tedavi olmak için farklı bölgelere gidebiliyor. Gidilen her bölge için istenen sağlık raporu tercüme evraklarınızı uzman ekimizle hatasız bir şekilde hazırlamaktayız. Sizin talepleri doğrultusunda en fazla rapor, her ülkede kullanmakta olan İngilizce diline çevrilmektedir. İkinci sırada ise insanların sağlık sektörü için en çok tercih ettiği bölgelerden biri olan Meksika ve Küba gibi güney Amerika ülkelerinde kullanılan İspanyolca dilinde istenmektedir. Bu iki dilin hacrinde Almanca, İtalyanca, Rusça en çok tercüme edilen diller arasındadır.

Ofisimiz 64’den fazla dünya dilinde tüm ülkelere ait sağlık raporlarını Türkçeye, Türkiye’den alınan sağlık raporunu da diğer dünya dillerine standartlara uygun olarak çevirmektedir.

Sağlık Raporu Çevirisinde Size En Yakın Yeminli Tercüme Bürosu

Adıgün tercüme büromuz Türkiye’nin Çanakkale ilinde bulunmaktadır. Ancak teknolojinin başka bir faydası da alıcıyla satıcı arasındaki uzaklık-yakınlık kavramlarının yeniden değerlendiresi, online sağlık raporu tercüme hizmetimizle size internet tıklaması, telefon araması, mail kadar yakınız. Aslında evinize en yakınız. Hizmet almak için uzun uğraşlara gerek yok, sitemizde aradığınız tüm bilgiler, yönlendirmeler mevcut. Site üzerinden sipariş vermek için mail ya da WhatsApp aracılığıyla sağlık raporunun örneğini tarafımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular