Apostil Çevirisi Ofisi

Apostil Çevirisi

Firmamız, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Ukraynaca ve tüm dillerde yeminli apostil çevirisi yapmaktadır. İhtiyaç halinde apostil noter onayı işlemlerini sizin adınıza takip ediyoruz.

30 DK

Apostilin fotoğrafını bize gönderin
30 dakika içerisinde Noter Yeminli olarak teslim edelim
Veya ücretsiz olarak kargo ile gönderelim

Titiz ve eksiksiz tercüme hizmeti yanında en uygun fiyat politikamızla, apostil tercümesi gibi ihtiyaçlarınızda Adıgün Tercüme Bürosu her zaman yanınızda

Kaliteli ve hızlı hizmet, noter onay işlemi, yeminli noter lisanslı tercüman kaşesi, profesyonel kurumsal danışmanlık hizmetleri.

Mutluluk başarıya, başarı ise zamanı değerlendirmeye bağlıdır. Zamanınızın çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebepten en çok dikkat ettiğimiz konu zamanında teslimat.

Çeviri talepleriniz tamamlandıktan sonra, dünyanın her noktasına adrese teslim kargo hizmetimiz mevcut. Türkiye içi, hızlı ve güvenilir şirketlerle ücretsiz gönderim.

Tüm Dillerde Apostil Çevirisi
Online Tercüme Hizmeti
En Uygun Fiyat Garantisi
Ücretsiz Kargo
Zamanında Teslimat
noter onaylı yeminli tercüme hizmetlerimiz

Noter Onaylı Apostil Çevirisi

Apostil çevirisi, genellikle yabancı ülkeye gidecek orada evlilik, iş vs. işlerinde bulunacak şahısların ihtiyaç duyduğu durumdur. Çünkü apostil işlemi yapılan evrak uluslararası geçerlilik statüsü kazanmaktadır. Aynı durum ülkemizde evlilik gerçekleştirmek isteyen, iş yapmak isteyen vb. resmi kurumlarla alakalı işleri olan yabancı uyruklu vatandaşların da apostil işlemine ihtiyaçları bulunmaktadır.

Noter onaylı Apostil şerhi konulması, tercüme edilecek resmi belgenin yeminli tercümanlarca çevirisi yapıldıktan sonra, noter tarafından tasdik ettirilmesi ve ilgili makamlarca belgeye apostil tasdik işleminin yapılmasıdır.

Apostil çevirisi bazı hallerde zorunlu işlemdir. Apostil onay siparişinizde süreç aşağıdaki şekilde olmaktadır;

 •  Yeminli tercümanlarımızca belge tercümesi yapılması
 •  Tercüme edilen belgenin tarafımızca imzalanıp kaşelenmesi
 •  Sonrasında noter yemin zaptı olan noterden tasdiklendirilmesi
 • İdari belgelerde; Valilik veya kaymakamlıktan
 • Adli belgelerde ise Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanlıklarınca
 • Yabancı ülke vatandaşı ise apostil şerhi konusunda yetkilendirişmiş ilgili ülke konsolosluğu ya da büyükelçiliğinde apostil işlemlerinin yapılması şeklinde tarafımızca yürütülmektedir.

İşlemler nizami, hızlı, eksiksiz şekilde yapılır. Şirketimiz her türlü belgenin apostil şerhi konusunda hizmet vermektedir.

En Uygun Apostil Çevirisi Fiyatı

Apostil tercüme işlemleri için belge başına şerh işlemi ilgili makamlarca belirlenir. Ancak, noter onaylı apostil çevirisi için ayrı ücret ödenmesi gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse, apostilin tercüme edileceği dile göre 150 TL'den başlayan bir hizmet bedeli vardır.

İlgili belgenin tercümesi yapıldıktan sonra, apostil için noterler birliğince belirlenen noter onayı fiyatı tercüme hizmet bedeline eklenir. Resmî belge tercümesi sonrasında apostil onayını şahısların bizzat yapabileceği gibi tercüme büromuz apostil şerhi işlemini sizin adınıza gerçekleştirmektedir. Şirket yetkililerimiz yeminli apostil çevirisi işlemi için ödeyeceğiniz toplam bedeli size belirtecektir.

Apostil Belgelerinin Yeminli Tercümesi

Genel olarak bakıldığında Apostil çeviri talebi daha fazla olmaktadır. Ülkemiz ile bazı dillerin konuşulduğu ülkeler arasında sosyal, tarihi, ticari vs. sebeplerden etkileşimler farklıdır. Doğal olarak tüm dünya dillerinde tercüme hizmetimize rağmen, Apostil tercüme talepleri bazı ülkeler ve dillerde yoğunlaşmıştır.

Tüm dillerde tercüme yapabilen bir tercüme bürosu olarak, hemen her belge ve dilde tercüme ve sonrasında apostil şerhi talepleri gelmektedir. Genel olarak ise resmi evraklarda apostil onay hizmetimizden yararlanılmak istenilen belgeler ise;

 • Apostilli sabıka kaydı
 • Apostilli doğum belgesi
 • Apostil bekarlık belgesi
 • Apostil adli sicil kaydı
 • Apostil evlilik cüzdanı
 • Apostilli diploma gibi resmi evraklar en çok talep edilen apostil onay hizmeti alınmak isteyen belgelerdir.
Sağlık Raporu Çevirisi

Apostil Çevirisinde Size En Yakın Yeminli Tercüme Bürosu

Adıgün tercüme bürosu olarak her ne kadar Türkiye’de Çanakkale merkezde bir tercüme ofisi olsak da, aslında dünyanın her yerinden ulaşılabilirliğimizle sizlere en yakın tercüme bürosuyuz. Online tercüme hizmetimiz ile apostil onayı istenen resmi belge tercüme ihtiyaçlarınızda noter onaylı tercüme işlemine ek olarak apostil şerhi işlemini de evinizden çıkmanıza gerek kalmadan biz yapıyoruz.

Zaman ve mesafe kavramını ortadan kaldırarak hızlı, uzman ekibimiz tüm tercüme hizmetleri süreçlerini online, sağlıklı şekilde sizinle birlikte yürütmektedir. Dijital dünyanın en büyük getirisi sayılan online işlemler sizi birçok prosedür ile karmaşık işlemler dizininden kurtarmaktadır. Tercüme bürosu olarak işimizi size en yakın tercüme bürosu olmak adına dijitalde de yürütmekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular