Simultane tercüme

Simultane Çeviri

Yabancı dilleri ana dili gibi bilen deneyimli ekibimiz ile birlikte simultane çeviri konusunda sizlere en kaliteli hizmeti sağlıyoruz

Ana Dilinde Çevirmenler

Profesyonel Ekipman

Online Simultane Çeviri

En Uygun Fiyatlandırma

Adıgün Simultane Çeviri Bürosu

Adıgün Çeviri ve Tercümanlık büromuzun bünyesinde bulunan simültane tercüman ekibi olarak üst düzey yabancı dil ve tercümanlık bilgimiz sayesinde danışanlarımıza en kaliteli simultane çeviri hizmetini sunmaktayız.

Konuşmacılar arasında geçen diyalogları veya bir sunumu eş zamanlı olarak başka bir dile çeviriyor ve bu çeviri işlemini gerçekleştirirken anlam bütünlüğünü bozmamaya özen gösteriyoruz.

Eş zamanlı çeviri hızlı, anlamlı ve akademik dil seviyesinde yabancı dil gerektiren bir çeviri türü olmasına karşın, Adıgün Çeviri ve Danışmanlık bürosundaki tercüman kadromuz ile bilgi ve yetkinliğimiz dolayısı ile danışanlarımıza en özenli ve hatasız hizmeti sunuyoruz.

online tercüme bürosu

Uluslararası kongreler, toplantılar, tanıtımlar

Uluslararası kongre, toplantı ve lansmanlarda yabancı dilde konuşulan diyalogları anlık olarak tercüme ederek dinleyicilerin kendi dillerinde diyalogları anlayabilmelerini sağlıyoruz.

Eğitim faaliyetleri, seminerler, konferanslar

Uluslararası eğitim faaliyetleri, konferans ve seminerlerde simültane tercüman ekibimiz ile birlikte öğrenciler ile sunucular arasında köprü görevini üstleniyoruz.

Televizyon programları, canlı yayınlar

Televizyon programlarında gerçekleşen yabancı dildeki yayınları eş zamanlı olarak tercüme ediyor ve izleyicilerin programı eş zamanlı anlayabilmesini sağlıyoruz.

Tüm Çeviri Dilleri

Simultane Çevirinin Avantajları

Profesyonel ekipmanlar ve uzman kadro ile yapılan simultane çeviri avantajlarını şöyle sıralamak mümkündür:

  • Farklı dilleri konuşan insanların bir araya geldiği organizasyonlardaki iletişimin sağlanmasında en etkili yöntemdir.
  • Toplantıda konuşma temposunun kesintiye uğramadan devam edebilmesine olanak sağlayan bir çözümdür.
  • Her dil ayrı olarak çevrilebildiği için dil ayrımı yapılmaz ve böylece her dili konuşan kişiler etkinliklere katılabilir.
  • Firmalar, konferanslar, kongreler, fuarlar, tanıtım aktiviteleri, basın toplantıları gibi alanlarda çeviri imkanı sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular