Ukraynaca Çeviri

Ласкаво просимо! Hoş geldiniz!

Ukraynaca Çeviri

Adıgün firması olarak, Türkiye'deki yabancılara ya da yurtdışına gidecek Türk vatandaşlarına yardımcı olmak amacıyla, noter, yazılı, sözlü çeviri hizmetlerinde profesyonel şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Şirketimizin, işinde uzman tercümanları, her konuda özel ve resmi işlerinizde, Ukraynaca tercüme konusunda üstün kalite, uygun fiyatlarla çeviri ihtiyaçlarınızı zamanında gerçekleştirecektir.

Oturma izni
Gayrimenkul alımı
Üniversite İşlemleri
Konsolosluk İşleri
Evlilik Durumu
Tıbbi Tedavi, Hastane İşleri

Uzmanlık eğitimi almış yeminli tercümanlar

ISO Uluslararası Kalite Belgesi

Çeviri hizmetleri için en iyi fiyat garantisi

Kısa sürede Türkiye içi ücretsiz teslimat

Ukraynaca Çeviri Fiyatları

Slav dil ailesi üyesi Ukrayna’nın dili Ukraynaca çeviri ihtiyaçlarınız konusunda tercüme bürosu olarak en çok talep aldığımız Ukraynaca tercüme fiyatları hizmetlerimizi bu kısımda derledik. Noter tasdikli, yazılı, sözlü Ukraynaca tercüme fiyatlarımız arasında ihtiyacınız olan çeviri fiyatını bulamadıysanız talep formunu doldurarak, mail yoluyla ya da whatsapp üzerinden iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca firmamız toplu çeviri siparişlerinde %30'a varan indirimler sunuyor.

Noter Tasdikli Çeviri Fiyatı

Noter ücreti, Noterler Birliğince belirlenen tarife baz alınarak fiyatlandırılmaktadır. Noter onay ücreti çeviri bedelinden farklıdır. Noter onayı çeviri ücretine ek bedel yansımaktadır. Ukraynaca çeviri fiyatları noter tasdik nezdinde çevrilecek sayfanın yapısına, metnin içeriğine, alanına göre ücretlendirmeler değişebilmektedir.

Noter onaylı çeviri fiyatı genellikle 1 sayfalık metnin tercümesi 160 ila 200 Türk Lirası arasında değişmektedir. Pasaport, ehliyet, nüfus cüzdanı gibi belgelerin noter onaylı tercüme ücreti …. TL’dir. Diploma çevirisi …. TL, bekarlık belgesi, doğum belgesi çeviri ücretleri …. TL’dir.

Yazılı Çeviri Fiyatı

Tüm çeviri işlerinde yazılı metinler genel, özellikle iki grupta incelenip fiyatlandırılır. Firmamızda, düz, genel içerikli metinlerde Ukraynaca çeviri hizmetini sizlere ….. Türk Lirası ücret karşılığında profesyonelce yapacaktır. Diğer yandan hukuki, tıbbı, kurgu, reklam gibi özel içerikli metinler diye adlandırdığımız metinlerde ücret …. TL’dir.

…… karakter boşluksuz yazılı metinlerin çevirisi …. TL'den başlayan fiyatlarla.

Sözlü tercüme fiyatı

Ukraynaca çeviri sözlü tercümanlık maliyeti, yapılan iş süresince harcanan zaman, özel konular eğer online değil yüz yüze Ukraynaca tercüme istenirse, tercümanımızın seyahat masrafı, otel ve konaklama benzeri masraflara göre sözlü tercümeler bedelleri değişkenlik gösterebilir. Şirket politikası gereği yeminli tercümanın konaklama vb. zorunlu giderleri tarafınızdan karşılanır.

Ukraynaca sözlü çeviri ücretleri …………. TL’den başlıyor.
Online çeviri fiyatları ……… TL'den başlamaktadır.

Online Ukraynaca Çeviri Siparişi

Mesafelerin sadece rakamsal olarak kaldığı internet çağında tüm işlemler online olarak tarafımızca yapılıp size teslim ediliyoruz.

Dünyanın her yerinden bize ulaşabilir, danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Size en yakın tercüme bürosuyuz. Çünkü dijital dünyanın sunduğu avantajlardan faydalanmanız amacıyla sürekli kendini geliştiren, yenileyen uzman teknik kadromuz bulunuyor. En yakınınızdayız. Tüm çeviri işlerini online olarak da yürütebiliyoruz. Mesafelerin sadece rakamlarla temsili kaldığı internet çağında tüm işlemler online olarak tarafımızca yapılıp size teslim ediliyor.

Sözlü tercüme ile de konferanslarda toplantılarda online hizmet vererek işinizin aksamaması, tüm dünyayla anlık bağlantıda kalması konusunda da yardımcı oluyoruz.

Ukraynaca Çeviri

Tarihi bağlarımızın olduğu “Lehistan” yani Ukrayna’yla geçmişte de olduğu gibi gerek ticari gerek sosyal anlamda ilişkilerimiz her geçen gün daha da ileri boyutlara gitmektedir. Avrupa’yla Rusya arasında sınır pozisyonunda kalan Ukrayna ile Türkiye arasında son yıllarda ticaret hacmi de her geçen gün artmaktadır. Gerek iş dünyası gerekse evlilik, eğitim, oturum belgesi alma gibi konularda Ukraynaca tercüme ihtiyacı da son yıllarda giderek artmıştır. Tercüme ofisimiz noter onaylı Ukraynaca tercüme, Ukraynaca çeviri hizmetleri vermektedir.

Özellikle ticari ilişkilerimiz noktasında Ukraynaca tercüme hizmeti sunan şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sorunlarınızın, tercüme ihtiyaçlarınızın çözüm ortağı olarak hareket eden firmamız, güvenilir hizmetleriyle doğru sonuçları elde etmenize olanak sağlamaktadır. İş ilişkilerinizin kesintisiz, sorunsuz yürütülmesi maksadıyla ihtiyacınız olan Ukraynaca tercüme hizmetimizle hızlı, aynı zamanda güvenli sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Ukraynaca Tercüme Bürosu

Sovyet Rusya döneminde yasaklanmış olan Ukraynaca Doğu Slav dilleri grubundandır. Ukraynaca yüzlerce yıldır kendisini koruyan, kullanılan eski dillerden biridir. Ukraynaca Kiril alfabesi kullanılarak yazılır. Günümüzde Ukrayna’da resmi dil olarak kullanılmaktadır. Ülkemizde tercüme ofisi nezdinde nadir talep gelen, çevirisi zor diller grubunda yer alır. Bu sebepten dile hâkim ya da anadili Ukraynaca olan tercümanlarca Ukraynaca tercüme bürosu hizmeti verilmelidir.

Eğitim, ticaret, iş dünyası ve diğer konularda ülkemizle yoğun ilişkileri bulunan Ukrayna dilinde tercüme ihtiyacı fazla olduğundan, yeminli tercümanlarımızdan noter onay, apostil tasdik kaliteli, profesyonel hizmet alabilirsiniz. Çalışanlarımız arasında noter lisanslı, çeşitli konularda bilgi birikimi olan yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır. Ukraynaca tercüme bürosu hizmeti vermektedir. Ukraynaca tercüman kadromuz, iki dilin de yazım kuralları konusunda alanında yetkin ve bilgilidir. 60 dan fazla dilde çeviri hizmeti veren tercüme büromuz aynı zamanda bir Ukraynaca tercüme bürosu olarak da profesyonel, kusursuz çeviri kalitesi vaad etmektedir.

Müşterilerimize, olabildiğince az maliyetle siparişlerin hızlı ancak kaliteli bir şekilde yürütülmesini amaçlayan yeni model strateji geliştirdik. Sizlerin her konuda rahat etmenizi hedefleyen firmamız, farklı ödeme, teslimat seçenekleri sunuyoruz. Online çeviri hizmetleriyle de dünyanın her yerine ulaşmayı kendimize misyon edindik.

Yeminli Ukraynaca Tercüme Hizmeti

Yeminli tercüme, sadece noterlerce yemin zaptına işlemiş yeminli tercümanlar tarafından yapılabilmektedir. Yabancı dil bilen herkesin çevirmen ya da tercüman olarak görülmesi gibi bir algı olsa da bu yanlıştır. Yeminli tercüman tarafından yapılan tercümelerin resmi geçerliliği bulunmaktadır. Yeminli tercüman ilgili dilde bilgini kanıtlamış, bunu notere ibraz ederek yemin zaptı çıkarmış kişidir. Yeminli tercüman kaşesini, imzasını kullanarak yeminli tercüme işlemleri yapabilir. Firmamız yeminli tercüman kadrosu ile çevirilerini yapmaktadır.

Tercüme ofisimiz Ukraynaca dilinde sizlere tercüme hizmeti, danışmanlık hizmeti vermektedir. Bizlerden resmi görüşme veya devlet daireleri başta olmakla birlikte, üzere özel firma görüşmeleri gibi birçok alanda Ukraynaca çevirmen talep edebilirsiniz. Sözlü çeviri dışında kapsamlı toplantılarınızda yani simultane ekipman gereken toplantılara da simultane Ukraynaca tercüman hizmetimiz mevcuttur. Tercüman taleplerinizi 1 gün öncesinde talepte bulunursanız sorunsuz şekilde sizlere destek vermekteyiz.

Firmamızdan yeminli Ukraynaca tercüme hizmeti aldığınız takdirde, alanında uzman yeminli tercümanlar aracılığıyla tercüme işlemi tamamlanan siparişler aynı gün gönderim birimine teslim edilecektir. ISO Uluslara arası kalite belgemizle yaptığımız işlerde kaliteden ödün vermediğimizi belirtmek istiyoruz. Ek 60’dan fazla dilde çeviri ihtiyaçlarınızda kaliteli hizmet, uzman destek ihtiyacınızda 7/24 yanınızdayız.

Ukraynaca Çeviri Hizmeti Ödemesi

Müşteriden ön ödeme olarak tercüme bedelinin yarısı veya tamamı aldıktan hemen sonra siparişi tamamlamak hedefiyle çalışmaya başlarız. Hizmetin bedeli ön ödemede yarısının alındığı durumda, yapılan çalışmayı teyit etmek maksadıyla tercüme edilen belgenin fotoğraflı raporunun gönderilmesinden sonra kalan kısım şirketin hesabına aktarılır. Para bakiyesi tamamlandıktan sonra sipariş teslimat hizmetine gönderilir.

Burada size en uygun ödeme seçeneklerini yetkililerimiz sipariş onay aşamasında sizinle paylaşacaklardır.

Tamamlanan Belgelerin Teslimatı

Siparişleriniz tamamlandıktan sonra, Türkiye içi ücretsiz olmak üzere, dünyanın her yerine güvenilir kargo şirketleriyle zamanında, adrese teslim edilecek şekilde aynı gün kargolanır.

Türkiye içi

  • Yurtiçi Kargo ve UPS firmaları ile

Yurt dışına

  • DHL ve TNT firmaları ile çalışmaktayız.