Tüm Çeviri Dilleri

Ukraynaca Çeviri

Tüm dillerde çeviri hizmeti veren noter yeminli Ukraynaca çeviri ofisimizi ziyaret edebilir veya evinizden ayrılmadan online olarak tercüme işlemini başlatabilirsiniz.

 • Uzmanlık eğitimi almış yeminli tercümanlar
 • ISO Uluslararası Kalite Belgesi
 • Çeviri hizmetleri için en iyi fiyat garantisi
 • Kısa sürede Türkiye içi ücretsiz teslimat

Online Tercüme Hizmeti

En Uygun Fiyat Garantisi

Aynı Gün Çevri ve Noter Onayı

Ücretsiz ve Hızlı Teslimat

Tercüman başvurusu

Noter Yeminli Ukraynaca Çeviri Bürosu

Adıgün çeviri, Kamu otoritesi tarafından yetkilendirilmiş bir yeminli tercüme ofisidir. Firmamız, müşteri memnuniyetini esas alan ve kalite standartları noktasında Avrupa kriterlerini uygulayan bir işletmedir.

Eğitim, ticaret, iş dünyası ve diğer konularda ülkemizle yoğun ilişkileri bulunan Ukrayna dilinde tercüme ihtiyacı fazla olduğundan, yeminli tercümanlarımızdan noter onay, apostil tasdik kaliteli, profesyonel hizmet alabilirsiniz. Çalışanlarımız arasında noter lisanslı, çeşitli konularda bilgi birikimi olan yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır.

Ukraynaca tercüman kadromuz, iki dilin de yazım kuralları konusunda alanında yetkin ve bilgilidir. 60 dan fazla dilde çeviri hizmeti veren tercüme büromuz aynı zamanda bir Ukraynaca tercüme bürosu olarak da profesyonel, kusursuz çeviri kalitesi vaat etmektedir.

Müşterilerimize, olabildiğince az maliyetle siparişlerin hızlı ancak kaliteli bir şekilde yürütülmesini amaçlayan yeni model strateji geliştirdik. Sizlerin her konuda rahat etmenizi hedefleyen firmamız, farklı ödeme, teslimat seçenekleri sunuyoruz. Online çeviri hizmetleriyle de dünyanın her yerine ulaşmayı kendimize misyon edindik.

Ukraynaca Sözlü Tercüme

Ukraynaca sözlü tercüme hizmetlerimiz ile resmi görüşmelerde, toplantı ve sempozyum gibi organizasyonlarda, özel toplantı ve telefon görüşmeleri gibi birçok faaliyette sözlü çeviri ve tercüman refakat hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Refakat Tercüman Desteği: Yabancı misafirlerinize eşlik edecek tercüman desteği için büromuza başvurabilirsiniz.

Ukraynaca Noter Yeminli Tercüman: Yabancı uyruklu kişiler ile yapacağınız alım satım, vekalet verme, evlilik işlemleri gibi çeşitli noter işlemlerinizde tüm dünya dillerinde çevirmen desteği sağlamaktayız.

Tapu Satış İşlemleri İçin Ukraynaca Tercüman: Yabancı uyruklu müşterilerimizin ülkemizde yapacağı alım satım işlemlerinde tercüman desteğimizle tüm işlemlerin kolayca gerçekleşmesini sağlarız. Aynı şekilde vatandaşlarımızın yabancı uyruklu kişiler ile yapacağı tüm tapu işlemlerinde de tüm dillerde tercüman desteği vermekteyiz.

Ukraynaca Yeminli Tercüme

Yeminli tercüme, sadece noterlerce yemin zaptına işlemiş yeminli tercümanlar tarafından yapılabilmektedir. Yabancı dil bilen herkesin çevirmen ya da tercüman olarak görülmesi gibi bir algı olsa da bu yanlıştır. Yeminli tercüman tarafından yapılan tercümelerin resmi geçerliliği bulunmaktadır.

Yeminli tercüman ilgili dilde bilgini kanıtlamış, bunu notere ibraz ederek yemin zaptı çıkarmış kişidir. Yeminli tercüman kaşesini, imzasını kullanarak yeminli tercüme işlemleri yapabilir. Firmamız yeminli tercüman kadrosu ile çevirilerini yapmaktadır.

Noter Onaylı Ukraynaca Tercüme

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması, Türkiye'de devletçe yetkilendirilmiş, kayıtlı bir yeminli tercüman ofisidir. Ofisimiz konum itibariyle kurumlara, notere yakın konumlanmıştır. Bu sayede işlemlerimizi hızlı şekilde yapmaktayız. Firmamız, müşteri memnuniyeti, bilgi güvenliği kalitesi, çeviri hizmetleri yetkinliği konularında uluslararası standartlara uygunluk gösteren birçok sertifikaya sahiptir.

Sıkça Talep Edilen Tercüme Çeşitleri

 • Medikal
 • Teknik
 • Akademi
 • Ticari
 • Hukuki
 • Edebi Tercüme
 • Simultane Çeviri
 • Ardıl Çeviri
 • Şirket Yazışmaları
 • Web Site Tercümeleri
 • Pasaport Tercümesi
 • Doğum Belgesi
 • Bekarlık Belgesi
 • Boşanma Kararı Tercümeleri
 • Vekaletname
 • İhtarname
 • Ölüm Belgesi
 • Kimlik Kartı
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Boşanma Belgesi
 • Diploma
 • Transkript
 • Sürücü Belgesi
 • Sabıka kaydı
 • Sağlık Raporu
 • Katalog
 • Oturma İzni
 • Vize Belgeleri
 • Konsolosluk Belgeleri
 • Apostil Tercümesi
Ukraynaca Çeviri
İletişim

Ukraynaca Online Tercüme Hizmeti

Dünyanın her yerinden bize ulaşabilir ve danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Size en yakın tercüme bürosu olma konusunda iddialıyız. Çünkü dijital dünyanın sonsuz nimetlerinden faydalanmanız için sürekli kendini geliştiren uzman teknik kadromuz bulunuyor.

En yakınınızdayız çünkü tüm çeviri işlerini online olarak da yürütebiliyoruz. Sözlü tercüme konusunda konferanslarda toplantılarda online hizmet vererek işinizin aksamaması ve tüm dünyayla anlık bağlantıda kalmanız konusunda da yardımcı oluyoruz.

En Uygun Ukraynaca Çeviri Fiyatları 2023

Slav dil ailesi üyesi Ukrayna’nın dili Ukraynaca çeviri ihtiyaçlarınız konusunda tercüme bürosu olarak en çok talep aldığımız Turkceden Ukraynaca çeviri fiyatları hizmetlerimizi bu kısımda derledik.

 Sektördeki noter tercüme ücretleri içerisinde en uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

Ayrıca firmamız toplu çeviri siparişlerinde %30'a varan indirimler sunuyor. Noter tasdikli, yazılı, sözlü Türkçe Ukraynaca çevirisi fiyatlarımız arasında ihtiyacınız olan çeviri fiyatını bulamadıysanız talep formunu doldurarak, mail yoluyla ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ukraynaca Noter Onaylı Tercüme Fiyatları

Noter onay Fiyatı Noterler Birliğince belirlenen tarife baz alınarak fiyatlandırılmaktadır. Noter onay ücreti çeviri bedelinden farklıdır. Noter onayı çeviri ücretine ek bedel yansımaktadır.

Ukraynaca çeviri fiyatları noter tasdik nezdinde çevrilecek sayfanın yapısına, metnin içeriğine, alanına göre ücretlendirmeler değişebilmektedir.

Ukraynaca Yazılı Tercüme Fiyatı

Çeviri süreçlerinde yazılı metinlerin 2 farklı kısımda ele alındığı bilinmektedir. Tercümanlarımızca gerçekleşen basit düz genel içerikli metinlerde 1000 karakter boşluksuz yazılı metinlerin Ukraynaca çevirisi 120 Türk Lirası ücret karşılığında alabilirsiniz. Öte yandan hukuki, tıbbı, kurgu, reklam gibi özel içerikli metinler diye adlandırdığımız metinlerde ücret 140 TL’dir.

Ukraynaca Sözlü Tercüme Fiyatı

Çeviri Ukraynaca Türkçe sözlü tercümanlık maliyeti, yapılan iş süresince harcanan zaman, özel konular eğer online değil yüz yüze Ukraynaca tercüme istenirse, tercümanımızın seyahat masrafı, otel ve konaklama benzeri masraflara göre sözlü tercümeler bedelleri değişkenlik gösterebilir. Şirket politikası gereği yeminli tercümanın konaklama vb. zorunlu giderleri tarafınızdan karşılanır.

Çeviri ücretleri

Ukraynaca Türkçe Çeviri

Ukraynaca Kiril alfabesi ile yazılır. Rusça, Lehçe, Slovakça gibi yakın akrabası olan Slav dilleriyle ortak kelime haznesi geniştir. Yüzlerce yıldır kendisini koruyan, kullanılan eski dillerden biridir. Günümüzde Ukrayna’da resmi dil olarak kullanılmaktadır. Ülkemizde tercüme ofisi nezdinde çok fazla talep gelen, çevirisi zor diller grubunda yer alır. Bu sebepten dile hâkim ya da anadili Ukraynaca olan tercümanlarca Ukraynaca tercüme bürosu hizmeti verilmelidir.

Tarihi bağlarımızın olduğu “Lehistan” yani Ukrayna’yla geçmişte de olduğu gibi gerek ticari gerek sosyal anlamda ilişkilerimiz her geçen gün daha da ileri boyutlara gitmektedir. Avrupa’yla Rusya arasında sınır pozisyonunda kalan Ukrayna ile Türkiye arasında son yıllarda ticaret hacmi de her geçen gün artmaktadır.

Gerek iş dünyası gerekse evlilik, eğitim, oturum belgesi alma gibi konularda Ukraynaca tercüme ihtiyacı da son yıllarda giderek artmıştır. Tercüme ofisimiz noter onaylı çeviri Türkçe Ukraynaca tercüme, Ukraynaca çeviri hizmetleri vermektedir.

Özellikle ticari ilişkilerimiz noktasında Ukraynaca çeviri hizmeti sunan şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sorunlarınızın, tercüme ihtiyaçlarınızın çözüm ortağı olarak hareket eden firmamız, güvenilir hizmetleriyle doğru sonuçları elde etmenize olanak sağlamaktadır. İş ilişkilerinizin kesintisiz, sorunsuz yürütülmesi maksadıyla ihtiyacınız olan Ukraynaca tercüme hizmeti ile hızlı, aynı zamanda güvenli sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Ödeme Süreci

Firmamızdan alacağınız Ukraynaca çeviri Türkçe tercüme hizmetinin ödemesinin, yarısı veya tamamını iş başlamadan önce yapmanız gerekmektedir. Bize ihtiyacınızı belirterek başvuruda bulunmanıza takiben size vereceğimiz teklife ait ödemeyi eğer yarısı biçiminde yapmışsanız, iş teslim edilmeden önce işin fotoğraflı raporu size gönderilir. Bunun ardından ödemenizi tamamlar ve işinizi tercih ettiğiniz şekilde teslim alırsınız. Firmamız size farklı ödeme seçeneklerini, satın alma esnasında sunacaktır.

Tamamlanan Belgelerin Teslimatı

Tamamlanan belgeleriniz, online teslimatın yanı sıra Türkiye içinde ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo ve UPS kargo tarafından taşınarak, basılı evrak biçiminde gönderilebilir. Yurtdışından basılı belge talep etmeniz durumunda ise belgelerin gideceği yöne göre değişmek üzere, DHL veya TNT uluslararası taşımacılık firmaları kanalıyla gönderim yapılır. Yurt dışına gönderi, ücrete tabidir. Teslim süreleri, firmaların belirlediği koşullar ve teslim edilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir.

Sıkça sorulan sorular