Teslimat

Teslimat Yöntemleri

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Bürosunda tamamlanan çalışma, tercüme ofisimizin güven teminatı altında en konforlu teslimat yöntemiyle sizlere ulaştırılır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik farklı teslimat yöntemlerimiz bulunmaktadır. Tercüme metinlerinizin içeriğine ve zamanlamadaki önceliğinize göre size en uygun olan teslimat yöntemini tercih edebilirsiniz.

Kargo Firması ile

Online

Kurye ile

Posta yoluyla

Resmi belge tercümesi

Türkiye İçi

Ülke içi teslimatlar da Yurtiçi Kargo Firması ile anlaşmamız bulunmaktadır. Yurt içi gönderilerimiz ‘’Yurtiçi Kargo’’ güvencesiyle size ulaşmaktadır. Pazar ve resmi tatil günleri haricinde haftanın her günü tamamlanan projelerin teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Çanakkale ili sınırları içerisinde ise evraklarınızın, aynı gün veya 24 saat içerisinde teslimini sağlarız.

Yurt Dışı Teslimat

Yurt dışı teslimatlarda süreç 3 ila 10 gün kadar bir süreyi kapsayabilir. Bu süreç gönderi yapılan ülkenin konumuna bağlıdır. Uluslararası teslimatlarımız, güvenilirliği kanıtlanmış dünyaca ünlü DHL, UPS, TNT şirketleri tarafından gerçekleştirilir. Özel olarak belirtmeniz halinde farklı gönderim firması ile de gönderim gerçekleştirebiliriz. Söz konusu durumda müşteri danışmanlarımızı önceden bilgilendirmeniz yeterli olacaktır.

Tercüme İşlemlerinizde Size Bir Telefon Kadar Yakınız!

Evinizin veya ofisinizin konfor alanında, online olarak her çeşit tercüme işlemleriniz için siparişinizi oluşturun, en kısa sürede tamamlanmış çevirilerinizi Türkiye’deki tüm adreslerde ücretsiz kargo ve aynı gün teslimat avantajlarıyla sizlere ulaştıralım.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Bürosunda çeviri metinleriniz hızlı ve üstün değer standartlarında hazırlanır. 

Çevirisi hazırlanan orijinal belgelerinizin tüm dünyaya teslimatı yapılır. Türkiye içi teslimatlarınız için ek bir ödeme talep edilmeden aynı gün gönderimi sağlanır. Aynı gün tamamlanan tercümeleriniz, anlaşmalı olduğumuz gönderi firmalarının iş yoğunluğu ve çalışma şekline bağlı olarak 1-2 gün gibi bir sürede teslim edilmiş olur. Gönderilerinizin teslim süreci içerisindeki aktarım durumunu, size vereceğimiz ‘’gönderi takip numarası’’ ile izleyebilirsiniz.

Tercümesi yapılan dosyanızın, gönderim firmasına ya da kuryeye teslimi yapılmadan önce okuyup inceleyebilmeniz ve sipariş aşamalarında ödemenin ikinci bölümünü yapabilmeniz adına fotoğraflı bir örneği size gönderilir. Tercümesi tamamlanan belgenizin fotoğraflı örneği e-postanız, Telegram veya WhatsApp iletişim hatlarınız üzerinden size ulaştırılır.

İhtiyacınız ve aciliyetiniz doğrultusunda çok yönlü teslimat yöntemlerimizden size en uygun olanını seçerek Adıgün Tercüme Ofisimizin kıymet ve güven garantisi kapsamında çeviri belgelerinizi en hızlı süreçte teslim alırsınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Teslim süresi, proje içeriği, hedef ve kaynak dil gibi faktörlere bağlı olarak belirlenir. Buna ilaveten noter tasdiki ve apostil resmi onay işlemlerinin istenmesi gibi durumlar da süreyi etkileyen faktörlerdendir.