Sürücü Belgesi Tercümesi

Sürücü Belgesi Tercümesi

Firmamız, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Ukraynaca ve tüm dillerde yeminli sürücü belgesi tercümesi yapmaktadır. İhtiyaç halinde sürücü belgesi noter onayı işlemlerini sizin adınıza takip ediyoruz.

30 DK

Sürücü belgesinin fotoğrafını bize gönderin
30 dakika içerisinde Noter Yeminli olarak teslim edelim
Veya ücretsiz olarak kargo ile gönderelim

Titiz ve eksiksiz tercüme hizmeti yanında en uygun fiyat politikamızla, sürücü belgesi çevirisi gibi ihtiyaçlarınızda Adıgün Tercüme Bürosu her zaman yanınızda

Kaliteli ve hızlı hizmet, noter onay işlemi, yeminli noter lisanslı tercüman kaşesi, profesyonel kurumsal danışmanlık hizmetleri.

Mutluluk başarıya, başarı ise zamanı değerlendirmeye bağlıdır. Zamanınızın çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebepten en çok dikkat ettiğimiz konu zamanında teslimat.

Çeviri talepleriniz tamamlandıktan sonra, dünyanın her noktasına adrese teslim kargo hizmetimiz mevcut. Türkiye içi, hızlı ve güvenilir şirketlerle ücretsiz gönderim.

Tüm Dillerde Sürücü Belgesi Tercümesi
Online Tercüme Hizmeti
En Uygun Fiyat Garantisi
Ücretsiz Kargo
Zamanında Teslimat
noter onaylı yeminli tercüme hizmetlerimiz

Noter Onaylı Sürücü Belgesi Tercümesi

Ehliyet yani sürücü belgesi, yurt dışına gidecek olan vatandaşların gittikleri ülkede kullanmak amacıyla ehliyetlerini tercüme ettirmesidir. Yurt dışında 6 ay süreyle kullanılan sürücü belgeleri tercüman tarafından çevrilmeli ve noter tarafından onaylanmalıdır.

Ehliyet tercümesi yeminli tercümanlar tarafından yapılmak zorundadır. Aynı şekilde yurt dışından ülkemize kesin dönüş yapan vatandaşlarımızda ehliyet tercümesi yaptırarak, noter onayı alarak Emniyet Genel Müdürlüğünden ehliyetlerini alabilirler. Ehliyet belgesi tercümesi resmi bir evrak olduğundan dolayı, yeminli tercümana ihtiyaç vardır.

Yukarıdaki bilgiler ışığında ehliyet çevirisinin yeminli kişilerce yapılmaması ve bu şekilde resmi makamlara müracaat edilmesiyle zaman kaybı yaşanacağı anlamına gelmektedir. Bizler vermiş olduğumuz hizmetlerde, vatandaşların kendi başlarına zorluklarla uğraşmamaları adına noter onay aşamasını takip altına alarak evraklarınızın noter onayı işleminizi yapıyoruz. Ayrıca;

  •  Ehliyet belgesi tercümesi dahil resmi belge olan tüm çevrimleri yapıyoruz
  • Çeviri yapılan evrakın tarafımızca kaşelenmesi, imzalanması
  • Noter tasdik-onay aşamasının takibi

gibi tüm bu ehliyet çeviri aşamalarını evinizden başlatabilirsiniz, e-mail, sitemizdeki sipariş formundan ya da WhatsApp gibi platformlardan göndererek sürecin hızını arttırabilirsiniz. (noter aşamasında ehliyetinizin aslı gerekmektedir) Bu gibi aşamalarda, siz vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz. İşlemler tüm prosedürlere uyularak eksiksiz, hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

En Uygun Sürücü Belgesi Tercümesi Fiyatı

Ehliyet tercüme fiyatı işlemleri ilgili makamlarca belirlenmektedir. Sayfa sayısına, yazım puntosuna, kaynak metin, çeviri metni sayfasına göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Bürosu olarak amacımız, sizlere daha hızlı ve net hizmet vermektir. Ehliyet çeviri fiyatı 2022 yılı Temmuz ayı zamlarına göre 130 Türk Lirasıdır. Ancak tercüme edilecek dilin farklılığına göre sürücü belgesi tercüme fiyatları arasında azda olsa farklılıklar meydana gelmektedir.

Sürücü belgesi tercümesi onayı içinse, noter birliğinin belirlediği onay ücreti toplam tutara eklenir. Ortalama olarak tercüme büromuzda en kısa sürede çeviri yapılmakta, talep edilmişse noter onayı ve apostil işlemi tamamlanan evrak aynı gün kargoya verilmektedir.

Büromuzda En Fazla Talep Gören Sürücü Belgesi Tercümesi Dilleri

Yeminli sürücü belgesi tercümesi için kabul olan belli başlı ülkeler bulunmaktadır. Bunlar; Almanya, Yunanistan, Azerbaycan, Avusturya, Belçika gibi ülkeler başta olmak üzere, sürücü belgesi tercümesi yapılarak Avrupa’dan Asya’ya oradan Afrika’ya kadar toplamda 84 farklı ülkede kullanılabilmektedir.

Sürücü belgesi tercüme ofisimize gelerek resmi evraklarınızı (diploma, apostil, doğum belgesi gibi) çevirttirip gerisini bizim kontrolümüze bırakabilirsiniz. Size en yakın tercüme bürosu olarak, online sipariş kanalımızdan da bizlere başvurduğunuz takdirde sürücü belgesi tercümenizi yapmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular