Pasaport tercümesi

Evlilik Cüzdanı Tercümesi

Firmamız, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Ukraynaca ve tüm dillerde yeminli evlilik cüzdanı tercümesi yapmaktadır. İhtiyaç halinde evlilik cüzdanı noter onayı işlemlerini sizin adınıza takip ediyoruz.

30 DK

Evlilik cüzdanının fotoğrafını bize gönderin
30 dakika içerisinde Noter Yeminli olarak teslim edelim
Veya ücretsiz olarak kargo ile gönderelim

Titiz ve eksiksiz tercüme hizmeti yanında en uygun fiyat politikamızla, evlilik cüzdanı çevirisi gibi ihtiyaçlarınızda Adıgün Tercüme Bürosu her zaman yanınızda

Kaliteli ve hızlı hizmet, noter onay işlemi, yeminli noter lisanslı tercüman kaşesi, profesyonel kurumsal danışmanlık hizmetleri.

Mutluluk başarıya, başarı ise zamanı değerlendirmeye bağlıdır. Zamanınızın çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebepten en çok dikkat ettiğimiz konu zamanında teslimat.

Çeviri talepleriniz tamamlandıktan sonra, dünyanın her noktasına adrese teslim kargo hizmetimiz mevcut. Türkiye içi, hızlı ve güvenilir şirketlerle ücretsiz gönderim.

Tüm Dillerde Evlilik Cüzdanı Tercümesi
Online Tercüme Hizmeti
En Uygun Fiyat Garantisi
Ücretsiz Kargo
Zamanında Teslimat
noter onaylı yeminli tercüme hizmetlerimiz

Noter Onaylı Evlilik Cüzdanı Tercümesi

Firmamız evlilik cüzdanı tercümesi hizmetinin yanında tüm resmi evrakların çevirisini ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Resmi evrakların çevirisi hassas bir çeviri türüdür. Çeviride ya da noter onayı, apostil şerhi gibi konularda herhangi bir hata yapılması durumunda, müşterilerimiz hem zaman kaybı hem de maddi kayıp yaşamaktadırlar.

İşini profesyonelce yapan evlilik cüzdanı tercümesi çeviri büromuz her evrakın ve kurumun gerekliliklerini yerine getirdiğinden sorun yaşamadan tek seferde resmi işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Sipariş talebiniz alındıktan sonra en kısa sürede taleplerinizi karşılamak için yeminli tercüman ekimiz çalışmaya başlamaktadır. Yeminli evlilik cüzdanı tercümesi hizmetimizden faydalanmak için büromuza gelerek ya da online kanallarımızdan bizlere ulaşarak işleminizi hızlandırabilirsiniz.

En Uygun Evlilik Cüzdanı Tercümesi Fiyatı

Genel olarak tercüme ücretleri, çevirinin kaç sayfa olacağına, hangi dilde çevrileceğine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Evlilik cüzdanı tercüme fiyatı, 2023 yılı zamlarına göre ortalama olarak 200 TL'den başlayan fiyatlarladır. Firmamızın tercüme ücretleri hakkında da detaylı bilgi almak için bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Evlilik cüzdanı noter tasdik ücreti ise üzerine ek olarak  alınmaktadır. Bu bedel, Noterler birliğince her yıl belirlenmektedir. Aile cüzdanı tercüme noter onay ücreti, tercüme ücreti dışında bir bedel olup, sayfa başı bedeli ortalama değişmektedir, bilgi için iletişime geçiniz.

Evlilik cüzdanı çeviri ücreti  ve tüm tercüme hizmetlerinde piyasa şartlarında en uygun fiyat politikası, hizmet kalitesi ile hareket ettiğimizi gururla ifade ederiz.

Büromuzda En Fazla Talep Gören Evlilik Cüzdanı Tercümesi Dilleri

Dünya üzerinde ki bütün dilleri çeviren bir kadroya sahibiz. Diller arasında en çok, İngilizce, Rusça, Ukraynaca, Almanca, Arapça gibi dillerde evlilik cüzdanı çeviri talepleri gelmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti evlilik cüzdanı aslında çok dilli bir belgedir. Ancak kişiler kısaltmalardan ziyade direk çeviri talebinde de bulunabiliyor. Örneğin içerisinde İngilizce ve Almanca açıklamalar olmasına rağmen bazı durumlarda tamamen çevrilmesi talep edilmekte veya cüzdan içerisinde yer almayan dillerde çeviri ihtiyaçları olduğu durumlarda olmaktadır. Bu durumda da şirketimiz yeminli noter onaylı evlilik cüzdanı tercümesi tüm dünya dillerinde vermektedir.

Ayrıca sadece evlilik cüzdanı tercümesi dışında birçok farklı resmi belgede tercüme hizmeti vermekteyiz. İşinde titiz ve hızlı şekilde talep ettiğiniz dilde tercüme sipariş sürecinizi online tercüme sipariş hizmetlerimizden yararlanarak veya direkt ofisimize gelerek başlatabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular