dijital tercüme hizmeti

Dijital Tercüme Hizmetleri

Talep ettiğiniz her yabancı dilde sizler için dijital tercüme hizmetlerini alanında uzman tercümanlarımız ile sunmaktayız.

Dijital Tercüme Bürosu

Tercüme hizmetleri, sadece kelimeleri bir dilden başka bir dile çevirmek anlamına gelmez. Aynı zamanda profesyonel ve hatasız bir çevirisi demek dil bilgisinin yanı sıra aynı zamanda o dilin kültürel özelliklerine de hakim olmak ve ana dil seviyesinde tüm özellikleri ile o dili bilmek anlamına gelir. Bu nedenle de diğer çeviri hizmetleri gibi dijital tercüme hizmeti de profesyonelliğin ve donanımın mutlaka olması gerektiği hizmetlerin başında gelir

DVD ve VCD formatına sahip materyallerin günümüzde başka bir dile çevrilme ihtiyacı oldukça fazla bir hale gelmiştir. Bu noktada da dijital çeviri hizmetleri önemli bir hal almaya başlamıştır. Zira DVD ve VCD gibi formatların sesli metinlerini başka bir dile çevirmek kitap ve benzeri gibi yazılı metinlerin çeviri işlemleri ile kıyasla oldukça zor bir iş olmaktadır. Dolayısıyla da bu noktada dil ve kültürel özelliklerin bilinmesinin yanı sıra aynı zamanda çevirisi yapılacak olan film ve dizi gibi görsel sekanslar bir dilden diğer dile en doğru şekilde aktarılmalıdır.

Dijital tercüme bürosu olarak bizler de birçok dili ana dili gibi bilen ve bu alanda tüm teknik donanıma sahip olan tercümanlar ile sizlere hizmet sunmaktayız. Bu hizmetler kapsamında dijital alanlarda kullanılan tüm yazı, ses ve görsel materyaller orijinal dilinden istediğiniz dile uzman tercümanlarımız tarafında sıfır hata payı ile çevrilmektedir.

Tüm bu konularda yılların birikimini kazanmış olan tercüme bürosu olarak sizlere en kaliteli tercüme hizmetlerini güvenle ve sorunsuz bir şekilde sunmaktayız.

Dijital Tercüme Fiyatı

Dijital tercüme hizmeti, herkesin farklı şekilde ihtiyaç duyabileceği bir hizmet alanıdır. Bu noktada istek ve beklentilerin farklı olması aynı zamanda fiyatların da aynı oranda farklılaşmasına ortam hazırlamaktadır. Dolayısıyla da dijital çeviri hizmetleri herkes için değişkenlik göstermektedir. Elbette bu değişkenliği belirleyen birçok faktör bulunmaktadır.

Dijital çeviri hizmetlerinde fiyatları belirleyen en önemli hususların başında karakter sayısı gelmektedir. Genel olarak çeviri sektöründe tüm fiyatlandırmalar karakter sayısı üzerinden yapılmaktadır. Her tercüme bürosunun karakter sayısı üzerinden belirlediği fiyat da kendi fiyat politikaları dahilinde farklılaşmaktadır.

Dijital tercüme hizmeti almak istediğinizde tercümanlarımız, orijinal metninizden çeviri yapılan metnin karakter sayısı üzerinden sizlere fiyat teklifi sunmaktadır. En uygun fiyat politikasını belirleyen firmamız ile sizler de hemen iletişime geçerek dijital çeviri hizmetleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

dijital tercüme

Dijital Tercümede En Çok Talep Gören Diller

Dijital tercüme hizmeti, günümüz global dünyasında önemli ihtiyaçlardan birisi haline gelmiştir. Bu anlamda bizler Adıgün Çeviri ve Danışmanlık bürosu olarak sizlere İngilizce dijital tercüme hizmeti başta olmak üzere birçok farklı dilde çeviri hizmetlerini üst düzey profesyonellikte sunmaktayız.

Rusça ve Almanca gibi dillerde de uzmanlığa sahip olan tercümanlarımız sayesinde Rusça dijital tercüme ve Almanca dijital tercüme hizmeti gibi farklı dillerde de hizmetlerimiz mevcuttur. En çok talep gören diller haricinde ihtiyaç duyduğunuz her dilde dijital ortamda kullanmak istediğiniz dizi, film, video ve benzeri gibi materyallerin dijital çeviri tercümanlarımız tarafından kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Online Tercüme Hizmeti

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Büromuz İngilizce, Almanca, Ukraynaca ve Rusça başta olmak üzere 60’tan fazla dünya dilinde noter onaylı, online çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Tüm çeviri dilleri

Neden Biz?

Profesyonel ve Kaliteli Çeviri Hizmeti

Kusursuz Tercüme

Metinlerinizin orijinalliğini koruyarak kaynak dilden hedef dile kusursuz çeviri bürosu

Aynı Gün İçinde Kargo

Çevirisi tamamlanmış belgelerinizi Türkiye'de aynı gün, Dünyanın her yerine gönderiyoruz

Zamanında Teslimat

Çeviri siparişlerinizde sizin için en uygun zamanda iş teslimini gerçekleştiririz

Bilgileriniz Güvende

Tercüme büromuz tarafından sunulan çeviri hizmetlerinde bilgilerinizin gizliliğine riayet edilir

7/24 Tercüme Ofisi

Kapsamlı çeviri hizmetlerimizin, süre ve fiyat bilgisi için 7/24 ulaşılabilir tercüme bürosu

İndirim

Adıgün Tercüme Büromuz toplu siparişlerde %30'a varan indirimler sunmaktadır

Sıkça Sorulan Sorular