Tüm Çeviri Dilleri

İtalyanca Çeviri

Tüm dillerde çeviri hizmeti veren noter yeminli İtalyanca çeviri ofisimizi ziyaret edebilir veya evinizden ayrılmadan online olarak tercüme işlemini başlatabilirsiniz.

 • Uzmanlık eğitimi almış yeminli tercümanlar
 • ISO Uluslararası Kalite Belgesi
 • Çeviri hizmetleri için en iyi fiyat garantisi
 • Kısa sürede Türkiye içi ücretsiz teslimat

Online Tercüme Hizmeti

En Uygun Fiyat Garantisi

Aynı Gün Çevri ve Noter Onayı

Ücretsiz ve Hızlı Teslimat

Tercüman başvurusu

Noter Yeminli İtalyanca Çeviri Bürosu

Adıgün çeviri ve danışmanlık firması, Türkiye'de devletçe yetkilendirilmiş, kayıtlı bir yeminli tercüman ofisidir. Ofisimiz konum itibariyle kurumlara, notere yakın konuşlanmıştır. Bu sayede işlemlerimizi hızlı şekilde yapmaktayız. Firmamız, müşteri memnuniyeti, bilgi güvenliği kalitesi, çeviri hizmetleri yetkinliği konularında uluslararası standartlara uygunluk gösteren birçok sertifikaya sahiptir.

İtalyanca çeviri bürosu olarak çalışanlarımız arasında noter lisanslı, alanında bilgi birikimi olan yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır. İtalyanca tercüman kadromuz, iki dilin de yazım kuralları alanında yetkin ve bilgilidir. Bu sebeple, her alanda kusursuz çeviri hizmetini garanti ediyoruz.

Müşterilerimize, olabildiğince az maliyetle siparişlerin hızlı ancak kaliteli bir şekilde yürütülmesini amaçlayan yeni model strateji geliştirdik. Sizlerin her konuda rahat etmenizi hedefleyen firmamız, farklı ödeme, teslimat seçenekleri sunuyoruz. online İtalyanca çeviri hizmetleriyle de dünyanın her yerine ulaşmayı kendimize misyon edindik.

Sözlü İtalyanca Çeviri

İtalyanca sözlü tercüme hizmetlerimiz ile resmi görüşmelerde, toplantı ve sempozyum gibi organizasyonlarda, özel toplantı ve telefon görüşmeleri gibi birçok faaliyette sözlü çeviri ve tercüman refakat hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Refakat Tercüman Desteği: Yabancı misafirlerinize eşlik edecek tercüman desteği için büromuza başvurabilirsiniz.

Noter Yeminli İtalyanca Tercüman: Yabancı uyruklu kişiler ile yapacağınız alım satım, vekalet verme, evlilik işlemleri gibi çeşitli noter işlemlerinizde tüm dünya dillerinde çevirmen desteği sağlamaktayız.

Tapu Satış İşlemleri İçin İtalyanca Tercüman: Yabancı uyruklu müşterilerimizin ülkemizde yapacağı alım satım işlemlerinde tercüman desteğimizle tüm işlemlerin kolayca gerçekleşmesini sağlarız. Aynı şekilde vatandaşlarımızın yabancı uyruklu kişiler ile yapacağı tüm tapu işlemlerinde de tüm dillerde tercüman desteği vermekteyiz.

Yeminli İtalyanca Çeviri

Yeminli tercüman, noterler nezdinde yasal ve resmi belgelerin tercümesini yapmak ve tercüme ettiği bütün metin ve belgelerin altına kaşe imza uygulamak üzere yetkilendirilmiş kişi ve kişilerin adıdır. Yeminli bir tercüman tarafından yapılan çeviri, devletler tarafından resmi olarak kabul edilir.

Ülkemizde, tercümanlık veya çevirmenlik hizmetleri maalesef tam profesyonel eller tarafından yapılmıyor. Hemen her alanda olduğu gibi bu alanda da işin ehli olmayan kişiler sektörün profesyonelleşmesinin önünde büyük bir engel. Yeminli İtalyanca tercüman hizmeti veren bizim gibi profesyonel şirketlere ise tüm bu olumsuzluklara rağmen vatandaşlarımızın çeviri ve tercüme ihtiyaçlarını sağlıklı şekilde yürütmek adına büyük görev düşüyor.

İtalyanca çeviri hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda, özellikle resmi belgelerde her ne kadar yeminli İtalyanca tercüman zorunluluğu olsa da, bu hususta İtalyanca tercüme bürosu seçiminde ince eleyip sık dokumanızı, hizmet almadan önce tercüme ofisi ile iletişim kurup kuramadığınızı denemenizi tavsiye ederiz.

Noter Onaylı İtalyanca Çeviri

Noter onaylı tercüme işlemleri, noterler tarafından yetkilendirilmiş mütercim tercümanlar tarafından yapılır. Tercümanlar, noter huzurunda yemin ederek, çevirilerinin güvenilirliği noktasında garanti verirler. Onaylı tercüme metinleri, bu sayede devlet tarafından kabul edilir.

Noter onaylı İtalyanca tercüme metinleri, devletle olan herhangi bir işinizde kabul gören evraklardır. Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre, kişi yabancı olsa da, sunacağı evrakın Türkçe açıklamalarının yer alması gerekir ve bu çevirilerin aslının aynısı olduğu yeminli tercümanlar tarafından onaylanmalıdır.

Sıkça Talep Edilen Tercüme Çeşitleri

 • Medikal
 • Teknik
 • Akademi
 • Ticari
 • Hukuki
 • Edebi Tercüme
 • Simultane Çeviri
 • Ardıl Çeviri
 • Şirket Yazışmaları
 • Web Site Tercümeleri
 • Pasaport Tercümesi
 • Doğum Belgesi
 • Bekarlık Belgesi
 • Boşanma Kararı Tercümeleri
 • Vekaletname
 • İhtarname
 • Ölüm Belgesi
 • Kimlik Kartı
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Boşanma Belgesi
 • Diploma
 • Transkript
 • Sürücü Belgesi
 • Sabıka kaydı
 • Sağlık Raporu
 • Katalog
 • Oturma İzni
 • Vize Belgeleri
 • Konsolosluk Belgeleri
 • Apostil Tercümesi
İtalyanca çeviri
İletişim

Online İtalyanca Çeviri Hizmeti

Dünyanın her yerinden bize ulaşabilir ve danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Size en yakın tercüme bürosu olma konusunda iddialıyız. Çünkü dijital dünyanın sonsuz nimetlerinden faydalanmanız için sürekli kendini geliştiren uzman teknik kadromuz bulunuyor.

En yakınınızdayız çünkü tüm çeviri işlerini online olarak da yürütebiliyoruz. Sözlü tercüme konusunda konferanslarda toplantılarda online hizmet vererek işinizin aksamaması ve tüm dünyayla anlık bağlantıda kalmanız konusunda da yardımcı oluyoruz.

En Uygun İtalyanca Çeviri Fiyatlar 2022

Akdeniz'in çizmesi ve renkli ülkesi İtalya'nın resmi dili İtalyanca çeviri ihtiyaçlarınız noktasında en çok başvurulan hizmetlerimizin fiyatlarını bu kısımda derledik. Aşağıda verdiğimiz örneklemelerde ihtiyacınıza göre fiyat bulamadıysanız, talep formunu doldurarak ya da diğer iletişim kanallarından bizlerle iletişime geçerek Türkçe İtalyanca tercüme fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 Sektördeki noter tercüme ücretleri içerisinde en uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

Dilerseniz, toplu iş vererek, Türkçe İtalyanca çevirisi fiyatı üzerinden %30’a varan indirimlere de sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Noter Onaylı İtalyanca Tercüme Fiyatları

Noter onay Fiyatı Noterler Birliğince belirlenen tarife baz alınarak fiyatlandırılmaktadır. Noter onay ücreti çeviri bedelinden farklıdır. Noter onayı çeviri ücretine ek bedel yansımaktadır.

İtalyanca çeviri fiyatları noter tasdik nezdinde çevrilecek sayfanın yapısına, metnin içeriğine, alanına göre ücretlendirmeler değişebilmektedir.

Yazılı İtalyanca Çeviri Fiyatı

Çeviri süreçlerinde yazılı metinlerin 2 farklı kısımda ele alındığı bilinmektedir. Tercümanlarımızca gerçekleşen basit düz genel içerikli metinlerde 1000 karakter boşluksuz yazılı metinlerin İtalyanca çevirisi 140 Türk Lirası ücret karşılığında alabilirsiniz. Öte yandan hukuki, tıbbı, kurgu, reklam gibi özel içerikli metinler diye adlandırdığımız metinlerde ücret 170 TL’dir.

Sözlü İtalyanca Çeviri Fiyatı

İtalyanca çeviri sözlü tercümanlık maliyeti, yapılan iş süresince harcanan zaman, özel konular eğer online değil yüz yüze İtalyanca tercüme istenirse, tercümanımızın seyahat masrafı, otel ve konaklama benzeri masraflara göre sözlü tercümeler bedelleri değişkenlik gösterebilir. Şirket politikası gereği yeminli tercümanın konaklama vb. zorunlu giderleri tarafınızdan karşılanır.

Çeviri ücretleri

Türkçe İtalyanca Çeviri

Roma’sı, Milano’su Sicilya’sı, tarihi, sıcak Akdeniz iklimi ve iklimi kadar sıcak insanları ile dünyanın belki de en sevilen ülkelerinden biridir İtalya. Ülkenin dili de kendisi gibi bir o kadar karakteristik. Hemen hemen her kelimenin ünlü bir harf ile bitmesi sebebiyle dünyanın en melodik dili olarak kabul ediliyor.

Bu güzel ülke ile ilgili tüm işlerinizde ihtiyacınız olan İtalyanca tercüme işlerinizde ise Adıgün Çeviri ve Danışmanlık olarak 2016 yılından bu yana sizlere yardımcı oluyoruz. Yurt içi ve yurt dışında binlerce müşterisine İtalyanca çeviri ve 60’dan fazla dünya dilinde çeviri ve tercüme hizmeti sunan firmamız, yeminli İtalyanca tercüman kadromuz ile profesyonel destek için taleplerinizi bekliyor.

Ödeme Süreci

Firmamızdan alacağınız İtalyanca tercüme hizmetinin ödemesinin, yarısı veya tamamını iş başlamadan önce yapmanız gerekmektedir. Bize ihtiyacınızı belirterek başvuruda bulunmanıza takiben size vereceğimiz teklife ait ödemeyi eğer yarısı biçiminde yapmışsanız, iş teslim edilmeden önce işin fotoğraflı raporu size gönderilir. Bunun ardından ödemenizi tamamlar ve işinizi tercih ettiğiniz şekilde teslim alırsınız. Firmamız size farklı ödeme seçeneklerini, satın alma esnasında sunacaktır.

Tamamlanan Belgelerin Teslimatı

Tamamlanan belgeleriniz, online teslimatın yanı sıra Türkiye içinde ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo ve UPS kargo tarafından taşınarak, basılı evrak biçiminde gönderilebilir. Yurtdışından basılı belge talep etmeniz durumunda ise belgelerin gideceği yöne göre değişmek üzere, DHL veya TNT uluslararası taşımacılık firmaları kanalıyla gönderim yapılır. Yurt dışına gönderi, ücrete tabidir. Teslim süreleri, firmaların belirlediği koşullar ve teslim edilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir.

Sıkça sorulan sorular