Tüm Çeviri Dilleri

Kazakça Tercüme

Tüm dillerde çeviri hizmeti veren noter yeminli Kazakça tercüme ofisimizi ziyaret edebilir veya evinizden ayrılmadan online olarak tercüme işlemini başlatabilirsiniz.

 • Uzmanlık eğitimi almış yeminli tercümanlar
 • ISO Uluslararası Kalite Belgesi
 • Çeviri hizmetleri için en iyi fiyat garantisi
 • Kısa sürede Türkiye içi ücretsiz teslimat

Online Tercüme Hizmeti

En Uygun Fiyat Garantisi

Aynı Gün Çevri ve Noter Onayı

Ücretsiz ve Hızlı Teslimat

Tercüman başvurusu

Noter Yeminli Kazakça Tercüme Bürosu

Türki dillerin Kıpçak öbeği koluna bağlı bir dil olan Kazakça, genel olarak Kiril alfabesi ile yazılmasına binaen Kazakça Çeviri bu alfabe türüne oldukça hakim tercümanlar tarafından yapılacak profesyonel bir tercümeyi gerektirir. Politik ve diplomatik alandaki ikili ilişkiler ile başlayan yakınlık, ekonomiden kültür ve sanata kadar pek çok alandaki ilişkinde gelişerek artmasına ortam hazırlamıştır. İki ülke arasındaki güçlenen ilişkiler bağlamında iletişimi hızlandıran ve kolaylaştıran Kazakça tercüme ihtiyacı her geçen gün daha da artmaktadır.

Türkiye ile Kazakistan arasındaki ilişkilerin ilk senelerinde daha çok ticari faaliyetleri içeren yatırımlar, bugün bir çok alanı kapsar hale gelmiştir. Kazakistan ile iş birliği içerisindeki Türk firmaların; bu gelişmeler ışığında artan yazışma, ihale ve anlaşma evrakları için gereken Kazakça tercüme ihtiyacını her iki dile hakim çifte vatandaşlığa sahip tercümanlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Kazakça Türkçe çeviri taleplerinizde danışanlarımızın iş yükünü azaltarak apostil, noter tasdiki ve konsolosluk onayı gibi işlemleri sizin adınıza biz hazırlamaktayız. Özellikle ticari ve Kazakça resmi evrak çevirisi başta olmak üzere alanlardaki Rusça tercümelerde artan talebin farkında olan Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Kazakça tercüme bürosu, uzman ve donanımlı Kazakça tercüman ekibi ile profesyonel hizmet ile karşılamaktadır.

Kazakça Sözlü Tercüme

Kazakça sözlü tercüme hizmetlerimiz ile resmi görüşmelerde, toplantı ve sempozyum gibi organizasyonlarda, özel toplantı ve telefon görüşmeleri gibi birçok faaliyette sözlü çeviri ve tercüman refakat hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Refakat Tercüman Desteği: Yabancı misafirlerinize eşlik edecek tercüman desteği için büromuza başvurabilirsiniz.

Kazakça Noter Yeminli Tercüman: Yabancı uyruklu kişiler ile yapacağınız alım satım, vekalet verme, evlilik işlemleri gibi çeşitli noter işlemlerinizde tüm dünya dillerinde çevirmen desteği sağlamaktayız.

Tapu Satış İşlemleri İçin Kazakça Tercüman: Yabancı uyruklu müşterilerimizin ülkemizde yapacağı alım satım işlemlerinde tercüman desteğimizle tüm işlemlerin kolayca gerçekleşmesini sağlarız. Aynı şekilde vatandaşlarımızın yabancı uyruklu kişiler ile yapacağı tüm tapu işlemlerinde de tüm dillerde tercüman desteği vermekteyiz.

Kazakça Yeminli Tercüme

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması, Türkiye'de devletçe yetkilendirilmiş, kayıtlı bir yeminli tercüman ofisidir. Ofisimiz konum itibariyle kurumlara, notere yakın konumlanmıştır. Bu sayede işlemlerimizi hızlı şekilde yapmaktayız.

Firmamız, müşteri memnuniyeti, bilgi güvenliği kalitesi, çeviri hizmetleri yetkinliği konularında uluslararası standartlara uygunluk gösteren birçok sertifikaya sahiptir. Kazakça çeviri ve tercümanlık bürosu olarak çalışanlarımız arasında noter lisanslı, alanında bilgi birikimi olan yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır.

Kazakça tercüman kadromuz, iki dilin de yazım kuralları alanında yetkin ve bilgilidir. Bu sebeple, her alanda kusursuz çeviri hizmetini garanti ediyoruz.

Noter Onaylı Kazakça Tercüme

Kazakça tercüme ve çeviri bürosu olarak çalışanlarımız arasında noter lisanslı, alanında bilgi birikimi olan yeterli tercümanlarımız bulunmaktadır. Kazakça Tercüman kadromuz, iki dilinde yazım kuralları alanında yetkin ve bilgilidir. Bu sebeple, her alanda kusursuz çeviri hizmetini garanti ediyoruz.

Müşterilerimiz için olabildiğince az maliyetle siparişlerin hızlı ve kaliteli bir şekilde yürütülmesini amaçlayan yeni model strateji geliştirdik. Sizlerin her konuda rahat etmenizi hedeflerken, sizlere farklı ödeme ve teslimat seçenekleri sunuyoruz. Online Kazakça Tercüme hizmetleriyle de dünyanın her yerine ulaşmayı kendimize misyon edindik.

Sıkça Talep Edilen Tercüme Çeşitleri

 • Akademik
 • Medikal
 • Teknik
 • Ticari
 • Hukuki
 • Edebi Tercüme
 • Simultane Çeviri
 • Ardıl Çeviri
 • Şirket Yazışmaları
 • Web Site Tercümeleri
 • Pasaport Tercümesi
 • Doğum Belgesi
 • Bekarlık Belgesi
 • Boşanma Kararı Tercümeleri
 • Vekaletname
 • İhtarname
 • Ölüm Belgesi
 • Kimlik Kartı
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Boşanma Belgesi
 • Diploma
 • Transkript
 • Sürücü Belgesi
 • Sabıka kaydı
 • Sağlık Raporu
 • Katalog
 • Oturma İzni
 • Vize Belgeleri
 • Konsolosluk Belgeleri
 • Apostil Tercümesi
Kazakça Tercüme
İletişim

Online Kazakça Tercüme Hizmeti

Dünyanın her yerinden bize ulaşabilir ve danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Size en yakın tercüme bürosu olma konusunda iddialıyız. Çünkü dijital dünyanın sonsuz nimetlerinden faydalanmanız için sürekli kendini geliştiren uzman teknik kadromuz bulunuyor. En yakınınızdayız çünkü tüm çeviri işlerini online olarak da yürütebiliyoruz.

Sözlü tercüme konusunda konferanslarda ve toplantılarda online hizmet vererek işinizin aksamaması ve tüm dünyayla anlık bağlantıda kalmanız konusunda da yardımcı oluyoruz. Mesafelerin sadece rakamsal anlam ifade ettiği çağımızda, istediğiniz tercüme hizmetini size en hızlı, en profesyonel ve en güvenli şekilde vermekteyiz.

En Uygun Kazakça Tercüme Fiyatlar 2022

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması olarak, Kazakça tercüme alanında da diğer tüm dillerde ve hizmetlerde olduğu gibi en yüksek kalite ve en hızlı hizmeti, en makul fiyatlarla veriyoruz.

 Sektördeki noter tercüme ücretleri içerisinde en uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

Kazakça, Türki dillerin Kıpçak Öbeği koluna bağlı bir lisan olan ve genel olarak Kiril alfabesi ile yazılmasıyla Kazakça Çeviri bu alfabe türüne oldukça hakim tercümanlar tarafından yapılacak tercümeyi gerektirir. Kazakça tercüme hizmeti için Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması gibi profesyonel bir firma ile çalışmanız, işinizin sağlığı için önemlidir. Alanında uzman tercümanlarımız ve çevirmenlerimizle, Kazakça tercüme hizmetini en makul fiyatlarla almak için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Firma olarak toplu Kazakça çeviri hizmetinde %30 indirim sağlamaktayız.

Kazakça Noter Onaylı Tercüme Fiyatları

Noter onay Fiyatı Noterler Birliğince belirlenen tarife baz alınarak fiyatlandırılmaktadır. Noter onay ücreti çeviri bedelinden farklıdır. Noter onayı çeviri ücretine ek bedel yansımaktadır. Kazakça çeviri fiyatları noter tasdik nezdinde çevrilecek sayfanın yapısına, metinin içeriğine, alanına göre ücretlendirmeler değişmektedir

Kazakça Yazılı Tercüme Fiyatı

Tüm çeviri işlerinde yazılı metinler iki grupta incelenip fiyatlandırılır. Şirketimiz basit ve düz genel içerikli metinlerde Kazakça çeviri hizmetini sizlere 180 TL ücret karşılığında profesyonelce yapacaktır. Diğer yandan hukuki, tıbbi, kurgu, reklam gibi özel içerikli metinler diye adlandırdığımız metinlerde ücret 220 TL'dir. 1000 karakter boşluksuz yazılı metinlerin Kazakça çevirisini 180TL'den başlayan fiyatlarla hizmetinize sunmaktayız.

Kazakça Sözlü Tercüme Fiyatları

Kazakça sözlü tercümanlık maliyeti, yapılan iş sürecince harcanan zamana göre fiyatlandırılır. Görüşme eğer online değil yüz yüze Kazakça tercümanlık hizmeti gerektiriyorsa, tercümanımızın seyahat masrafı, yemek ve konaklama benzeri masraflara göre sözlü tercüme bedelleri değişkenlik gösterebilir. Firma politikamız gereği yeminli tercümanın konaklama ve benzeri zorunlu giderleri tarafınızda karşılanır.

Çeviri Ücretleri

Kazakça Türkçe Tercüme

Türkiye ile Kazakistan arasındaki ilişkiler ilk senelerde daha çok ticari faaliyetleri içeren yatırımları kapsamaktaydı, bugün birçok alanı kapsamaktadır. İki ülkenin işbirliği içerisinde olmasıyla birlikte; artan yazışmalar, ihale ve anlaşma evrakları için gereken Kazakça tercüme ihtiyacını her iki dile hakim çifte vatandaşlığı olan tercümanlarımızca gerçekleştiriyoruz.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması olarak, Türkiye’deki yabancılara destek olmak ve uluslararası ticaret hayatınızı kolaylaştırmak adına noter, yazılı ve sözlü çeviri hizmetleriyle her türlü ihtiyacınızı karşılamaktayız. Şirketimizin alanında uzman tercüman ekibiyle, özel ve resmi tüm işlerinizde Kazakça tercüme alanında en makul fiyatlar ve kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. Türkçe Kazakça çeviri hizmeti için bize ulaşmanız halinde ek kısa sürede dönüş sağlayarak yardımcı oluyoruz.

Ödeme Süreci

Firmamızdan alacağınız Kazakça tercüme hizmetinin ödemesinin, yarısı veya tamamını iş başlamadan önce yapmanız gerekmektedir. Bize ihtiyacınızı belirterek başvuruda bulunmanıza takiben size vereceğimiz teklife ait ödemeyi eğer yarısı biçiminde yapmışsanız, iş teslim edilmeden önce işin fotoğraflı raporu size gönderilir. Bunun ardından ödemenizi tamamlar ve işinizi tercih ettiğiniz şekilde teslim alırsınız. Firmamız size farklı ödeme seçeneklerini, satın alma esnasında sunacaktır.

Tamamlanan Belgelerin Teslimatı

Tamamlanan belgeleriniz, online teslimatın yanı sıra Türkiye içinde ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo ve UPS kargo tarafından taşınarak, basılı evrak biçiminde gönderilebilir. Yurtdışından basılı belge talep etmeniz durumunda ise belgelerin gideceği yöne göre değişmek üzere, DHL veya TNT uluslararası taşımacılık firmaları kanalıyla gönderim yapılır. Yurt dışına gönderi, ücrete tabidir. Teslim süreleri, firmaların belirlediği koşullar ve teslim edilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir.

Sıkça sorulan sorular