Alt Yazı Tercümesi

Alt Yazı Tercümesi

Adıgün Tercüme Bürosu olarak ana dili seviyesinde bilen tercümanlarımız ile sizlere sorunsuz ve eksiksiz alt yazı tercümesi hizmeti sunmaktayız.

Alt Yazı Tercüme Bürosu

Alt yazı tercümesi, herhangi bir dilde sesli olarak düzenlenen kaynakların başka bir dilde yazılı metne çevrilmesi konusunda verilen hizmetlerdir. Alt yazı tercümesi günümüzde dizi ve film sektöründe de yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Dolayısıyla da bu alan son derece profesyonellik ve bilgi birikimi gerektiren bir hizmet alanıdır. Adıgün Çeviri ve Danışmanlık altyazı tercüme bürosu olarak bizler de bu altyazı çeviri hizmetlerini sizlere üst düzey profesyonellikte ve donanımda sizlere sunmaktayız.

Tercümanlık alanında teknik bir donanıma sahip olan tercümanlarımız; video, film, dizi, çizgi film ve belgesel gibi tüm görsel kaynaklardaki sesleri görsellere göre birebir başka bir dile çevirmektedir. Orijinal kaynaklardaki dil ile çeviri dili arasındaki tüm dil ve kültürel yapısı arasındaki farklılıklar konusunda uzman olan tercümanlarımız, ana dildeki alt yazı kaynaklarını en doğru ve en eksiksiz şekilde çeviri yapmaktadır. Bu sırada tüm cümle yapıları ses ve görsellerle eş zamanlı hızda oluşturulmaktadır.

Son aşamada ise tüm alt yazı çeviri çalışması gerek mekan gerek kişi gerekse görsel konusuna yönelik bir bütün olarak kontrol edilerek sorunsuz olduğu takdirde sizlere sunulmaktadır. Tüm hizmetlerimiz aynı şekilde alanında uzman olan tercümanlarımız tarafından kongre ve konferans gibi araştırmalara yönelik de sunulan hizmetler arasında yer almaktadır.

Alt Yazı Tercüme Fiyatı

Alt yazı çeviri ücretleri, her tercüme bürosunun fiyatlandırma politikalarına göre değişmekle birlikte aynı zamanda çeviriden çeviriye göre de farklılık göstermektedir. Her zaman en üst düzey kalitedeki hizmetleri en uygun fiyat politikasıyla sizlere sunan Adıgün Çeviri ve Danışmanlık, bu süreçte sizlere olabilecek en uygun fiyat tekliflerini sunmaktadır.

Alt yazı çeviri ücretlerinin belirlenmesinde çeviri hizmeti almak istediğiniz orijinal görsel kaynağın uzunluğu, çeviri kelime sayısı ve çevrilecek olan dil gibi birçok konu etkili olmaktadır. Alanında uzman olan tercümanlarınız çeviri tamamlandıktan sonra tüm videoyu görseller ile seslerin uyumluluğu, görsel ile alt yazının eş zamanlı olup olmaması gibi durumlarını tek tek kontrol etmektedir.

Tüm kontroller sonrasında sorunsuz bir şekilde yeni metin sizlere teslim edilmektedir. Güvenli, eksiksiz ve profesyonel düzeyde alt yazı tercümesi yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek almak istediğiniz hizmet detaylarına göre daha detaylı hizmet ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Alt Yazı Çevirisi

Alt Yazı Tercümesinde En Çok Talep Gören Diller

Günümüzde teknolojisinin her gün daha da gelişmesiyle birlikte artık bir dilde çekilen film, dizi, belgesel, çizgi film ya da video gibi görsel kaynaklar birden çok ülkede farklı dillerde gösterilmeye başlanmıştır. Bu nokta alt yazı çeviri hizmetleri de orijinal kaynakta izleyiciye verilmek istenen mesajın diğer dillerde de eksiksiz ve doğru bir şekilde verilebilmesi için profesyonel ihtiyaç haline gelmiştir.

İngilizce alt yazı çevirisi

En çok talep edilen dillerin başında gelen İngilizce alt yazı tercümesi, İngilizce dilinin evrensel bir dil haline gelmesiyle fazlasıyla ilgi görmeye başlamıştır. Bunun yanı sıra görsel kaynakların çevrilmesi için tercüme büromuzda Rusça alt yazı tercümesi ve Almanca alt yazı tercümesi de en çok talep edilen yabancı diller haline gelmiştir.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Online Tercüme Hizmeti

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Büromuz İngilizce, Almanca, Ukraynaca ve Rusça başta olmak üzere 60’tan fazla dünya dilinde noter onaylı, online çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Tüm çeviri dilleri

Neden Biz?

Profesyonel ve Kaliteli Çeviri Hizmeti

Kusursuz Tercüme

Metinlerinizin orijinalliğini koruyarak kaynak dilden hedef dile kusursuz çeviri bürosu

Aynı Gün İçinde Kargo

Çevirisi tamamlanmış belgelerinizi Türkiye'de aynı gün, Dünyanın her yerine gönderiyoruz

Zamanında Teslimat

Çeviri siparişlerinizde sizin için en uygun zamanda iş teslimini gerçekleştiririz

Bilgileriniz Güvende

Tercüme büromuz tarafından sunulan çeviri hizmetlerinde bilgilerinizin gizliliğine riayet edilir

7/24 Tercüme Ofisi

Kapsamlı çeviri hizmetlerimizin, süre ve fiyat bilgisi için 7/24 ulaşılabilir tercüme bürosu

İndirim

Adıgün Tercüme Büromuz toplu siparişlerde %30'a varan indirimler sunmaktadır

Sıkça Sorulan Sorular