istanbul Tercüme Bürosu

İstanbul Tercüme Bürosu

Tercüme büroları arasında en doğru tercihi yapmak için doğru kriterlere bakmanız gerekir. Özellikle tercüme ofisinin teknik olanaklarına, çalışanlarına, iş birliği içinde olduğu ofislere, büronun konumuna ve çeviri hizmetlerine dikkat etmek, sizin için yönlendirici olabilir. istanbul’da da diğer şehirlerde olduğu gibi birçok Türkçe tercüman bürosu ile karşılaşmanız olası.

İyi bir çeviri bürosu günümüzde a’dan z’ye birçok konuda hedef kitlesine yönelik olarak hizmet verir. Güncel gelişmeleri ve dinamikleri yakından takip ederek beklentilere yanıt vermeye çalışır. Adıgün İstanbul Tercüme Bürosu olarak, sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

İstanbul Tercüme Bürosu Hizmetleri

Merkezi Çanakkale’de olmasına rağmen Türkiye’nin önemli şehirlerinde bulunan bürolar ile anlaşma halinde olan İstanbul Çeviri Bürosu, bu anlamda tercih edilebilecek, ideal bir platformdur. Hizmet alanını Çanakkale’nin ötesine taşıyan firma, Almanca yeminli tercüme, Rusça yeminli tercüme gibi spesifik konularda dahi fark yaratır. Adıgün Tercüme Bürosu kapsamında gerçekleştirilen bazı çeviri hizmetlerinden bazıları şöyledir;

  • Sözlü çeviri
  • Ardıl çeviri
  • Simultane çeviri
  • Yazılı çeviri
  • Teknik çeviri
  • Hukuki çeviri
  • Tıbbi çeviri
  • İngilizce yeminli tercüme

Özellikle noter onaylı olarak gerçekleştirilen yeminli tercüme işlemleri sayesinde resmi ve bürokratik süreçlerde işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Adıgün Tercüme Bürosu size bu anlamda hem çeviri hem de danışmanlık desteği sunar. Noter Yeminli İstanbul Tercüme Bürosu, tümüyle profesyonel bir kadrodan meydana gelmekte ve uzun zamandan bu yana Çanakkale merkezli bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Avrupa Kalite Standartları ölçüsünde tercüme hizmeti sunan Adıgün Çeviri Bürosu’na 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilir ya da web sitesi üzerinden fiyat ve hizmet detaylarını inceleyebilirsiniz. İstanbul’da ikamet edenlerin de öncelikli olarak çeviri ve danışmanlık süreçlerinde başvurdukları büro; kamu ve özel kurumlara çeviri desteği sunar.

Danışmanlık hizmeti dahilinde evrakların takibini yapar. Resmi evrakların çevirilerini titizlikle gerçekleştirir. Ayrıca popüler birçok yabancı dilde farklı türlerde çeviri desteği verir. Dilerseniz müzakere, festival ya da sergi, konferans gibi büyük çaplı organizasyonlarda da Adıgün Tercüme Bürosu ile iş birliği oluşturabilirsiniz.

Noter Onaylı İstanbul Tercüme Bürosu

İstanbul Tercüme Bürosu; Almancadan İngilizceye Rusçadan Almancaya kadar birçok yabancı dilde ve farklı çeviri türlerinde profesyonel olarak hizmet verir. Akademik, tıbbi, hukuksal, teknik ya da edebi çevirileriniz için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Yeminli tercüme bürosu denildiği zaman akla gelen ilk bürolardan biri olan Adıgün Tercüme Bürosu, sadece Çanakkale’de değil aynı zamanda diğer illerde yer alan anlaşmalı bürolar üzerinden de sizlere ulaşabilmektedir.

Kaliteli hizmet anlayışına rağmen piyasa koşullarına göre oldukça cazip bir fiyat politikası uygulayan büroyu siz de hemen keşfedebilirsiniz. Adıgün Tercüme Bürosu kapsamında yeminli tercüman ve diğer ayrıcalıklı çalışanların deneyiminden sorunuz şekilde yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini merkezine alan büro, kurumsal ve yasal işlemlerinizin sorunsuz şekilde halledilmesi ve zaman kaybı yaşamamanız için yoğun şekilde çalışır.

Bulunduğunuz Şehre En Yakın Tercüme Bürosu

Size mesafe olarak İstanbul’da en yakın olan tercüme bürolarına yönelebilirsiniz. Adıgün Tercüme Bürosu, İstanbul’da yer aldığınız ilçeye göre size en uygun lokasyondaki anlaşmalı büroya sizi aktarır. Adıgün Tercüme Bürosu tarafından yönlendirileceğiniz büroların tamamı noter onaylı bürolardır. Çeviri sürecinizi şeffaf bir şekilde takip edebilir ve taleplerinizle örtüşen bir hizmet alabilirsiniz.

İstanbul tercüme bürosu olarak noter yeminli çeviri, vekaletname, kira sözleşmesi, boşanma belgeleri, evlilik, evlat edindirme, pasaport ya da evlat edindirme gibi farklı prosedürlere sahip olan konularda rol alıyoruz. Süreci tümüyle sizin yerinize üstleniyoruz ve zaman kaybı yaşamanıza engel oluyoruz.

Dilerseniz, belli özel durumlarda online olarak da işlemlerinizi sizin yerinize gerçekleştiriyoruz. Ev ya da ofisinizden hiç ayrılmadan çeviri ve danışmanlık işlemlerinizi pratik düzeyde sonuçlandırıyoruz.

istanbul fotoğrafı

En Uygun İstanbul Tercüme Bürosu 2022

Yeminli çeviri fiyatlarını belirlerken son derece şeffaf fiyatlandırma sistemi uyguluyoruz. Toplu halde vermiş olduğunuz siparişlerinizde %30’a kadar indirim imkanı sunarak profesyonel tercümeyi cazip fiyatlandırma seçeneğimizle sizlere hesaplı avantajlar sunmaktayız.

Kaliteli ve yeminli bir çeviri bürosu olmakla beraber sektördeki noter onaylı çeviri ücretleri kapsamında en cazip fiyat garantisini vermekteyiz.

İstanbul tercüme bürosunda noter onaylı çeviri fiyatlarımız 1.000 Harf / Karakter üzerinden hesaplanıp ücretlendirilmesi yapılır. Çevirilerin ücretine noter tasdik fiyatı dahil edilmemektedir. Noter tasdikli çeviri hizmetimizde noter onayı fiyatı noter tarafından ayrı olmak üzere tahsil edilmektedir.

Resmi nitelikte ve kaliteli olan bütün tercüme işlemlerimiz ve tercüman refakat hizmetimize ulaşmak için en cazip noter yeminli tercüman ücretlerini bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Çeviri Ücretleri

Resmi belge tercümesi

İstanbul’da tercüme bürosu arayanların da tercihi olan Adıgün İstanbul Tercüme Bürosu, işi her daim zamanında teslim eder ve bürokratik süreçlerde geride kalmamanızı sağlar. Türkiye içinde her zaman ulaşılabilir bir büro olmanın ayrıcalığını sizlere yaşatmaya devam ediyoruz. Bize siparişinizi detaylı bir şekilde aktarın ve gerisini alanında deneyimli olan ekibimize bırakın.

Siparişlerinizi Türkiye içinde ücretsiz olmak kaydıyla adresinize ulaştırıyoruz. Üstelik toplu halde vermiş olduğunuz siparişleriniz için %30’a varan indirimler gerçekleştiriyoruz. Noter onaylı yeminli tercümanların yer aldığı ve Türkiye’nin en prestijli çeviri bürolarından biri olan Adıgün Çeviri Bürosu ile aklınıza takılan her konuda 24 saat boyunca iletişim kurabilirsiniz.