Tüm Çeviri Dilleri

İspanyolca Çeviri

Tüm dillerde çeviri hizmeti veren noter yeminli İspanyolca çeviri ofisimizi ziyaret edebilir veya evinizden ayrılmadan online olarak tercüme işlemini başlatabilirsiniz.

 • Uzmanlık eğitimi almış yeminli tercümanlar
 • ISO Uluslararası Kalite Belgesi
 • Çeviri hizmetleri için en iyi fiyat garantisi
 • Kısa sürede Türkiye içi ücretsiz teslimat

Online Tercüme Hizmeti

En Uygun Fiyat Garantisi

Aynı Gün Çevri ve Noter Onayı

Ücretsiz ve Hızlı Teslimat

Tercüman başvurusu

Noter Yeminli İspanyolca Çeviri Bürosu

Adıgün çeviri, danışmanlık firması, Türkiye'de devletçe yetkilendirilmiş, kayıtlı bir yeminli tercüme ofisidir. Ofisimiz konum itibariyle kurumlara, notere yakın konuşlanmıştır. Bu sayede işlemlerimizi hızlı şekilde yapmaktayız. Firmamız, müşteri memnuniyeti, bilgi güvenliği kalitesi, çeviri hizmetleri yetkinliği konularında uluslararası standartlara uygunluk gösteren birçok sertifikaya sahiptir.

Çalışanlarımız arasında noter lisanslı, çeşitli konularda bilgi birikimi olan yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır. İspanyolca çeviri bürosu hizmet vermektedir. İspanyolca tercüman kadromuz, iki dilin de yazım kuralları alanında yetkin ve bilgilidir. Bu sebeple, her alanda kusursuz çeviri kabiliyetimizi garanti ediyoruz.

Müşterilerimize, olabildiğince minimum maliyetle siparişlerin hızlı ancak kaliteli bir şekilde yürütülmesini amaçlayan yeni model strateji geliştirdik. Sizlerin her konuda rahat etmenizi hedefleyen firmamız, farklı ödeme, teslimat seçenekleri sunuyoruz. online İspanyolca çeviri hizmetleriyle de dünyanın her yerine ulaşmayı kendimize misyon edindik.

Sözlü İspanyolca Çeviri

İspanyolca sözlü tercüme hizmetlerimiz ile resmi görüşmelerde, toplantı ve sempozyum gibi organizasyonlarda, özel toplantı ve telefon görüşmeleri gibi birçok faaliyette sözlü çeviri ve tercüman refakat hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Refakat Tercüman Desteği: Yabancı misafirlerinize eşlik edecek tercüman desteği için büromuza başvurabilirsiniz.

Noter Yeminli İspanyolca Tercüman: Yabancı uyruklu kişiler ile yapacağınız alım satım, vekalet verme, evlilik işlemleri gibi çeşitli noter işlemlerinizde tüm dünya dillerinde çevirmen desteği sağlamaktayız.

Tapu Satış İşlemleri İçin İspanyolca Tercüman: Yabancı uyruklu müşterilerimizin ülkemizde yapacağı alım satım işlemlerinde tercüman desteğimizle tüm işlemlerin kolayca gerçekleşmesini sağlarız. Aynı şekilde vatandaşlarımızın yabancı uyruklu kişiler ile yapacağı tüm tapu işlemlerinde de tüm dillerde tercüman desteği vermekteyiz.

Yeminli İspanyolca Çeviri

Yeminli tercüme, sadece yeminli tercümanlar tarafından yapılabilmektedir. Her ne kadar yabancı dil bilen herkesin çevirmen ya da tercüman olarak görülmesi gibi bir algı olsa da bu yanlıştır. Tercüme işleri ciddi sorumluluk gerektiren ciddiyeti olan bir olmakla birlikte bu sorumluluğu üstlenebilen noter yeminli tercümanlar tarafından yapılması gereken bir iştir.

Yeminli tercüman tarafından yapılan tercümelerin resmi geçerliliği olur. Yeminli tercüman ilgili dili bilgini kanıtlamış ve notere ibraz ederek yemin zaptı çıkarmış kişilerdir. Yeminli tercüman kaşesini ve imzasını kullanarak yeminli tercüme yapılır. Firmamız yeminli tercüman kadrosu ile tercüme hizmeti vermektedir.

Noter Onaylı İspanyolca Çeviri

Noter onaylı tercüme işlemleri, noterler tarafından yetkilendirilmiş mütercim tercümanlar tarafından yapılır. Tercümanlar, noter huzurunda yemin ederek, çevirilerinin güvenilirliği noktasında garanti verirler. Onaylı İspanyolca tercüme metinleri, bu sayede devlet tarafından kabul edilir.

Firmamızdan yeminli İspanyolca çeviri yaptırdığınız takdirde, alanında uzman yeminli tercümanlar aracılığıyla aynı gün işlemleriniz tamamlanacaktır. Tercümesi yapılan evraklar mümkün olduğunca kısa sürede teslimat birimine gönderilir.

ISO Uluslara arası kalite belgemizle de yaptığımız işlerde kaliteden ödün vermediğimizi belirtmek istiyoruz. 60’dan fazla dilde çeviri ihtiyaçlarınızda kaliteli hizmet, uzman destek ihtiyacınızda 7/24 yanınızdayız.

Sıkça Talep Edilen Tercüme Çeşitleri

 • Medikal
 • Teknik
 • Akademi
 • Ticari
 • Hukuki
 • Edebi Tercüme
 • Simultane Çeviri
 • Ardıl Çeviri
 • Şirket Yazışmaları
 • Web Site Tercümeleri
 • Pasaport Tercümesi
 • Doğum Belgesi
 • Bekarlık Belgesi
 • Boşanma Kararı Tercümeleri
 • Vekaletname
 • İhtarname
 • Ölüm Belgesi
 • Kimlik Kartı
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Boşanma Belgesi
 • Diploma
 • Transkript
 • Sürücü Belgesi
 • Sabıka kaydı
 • Sağlık Raporu
 • Katalog
 • Oturma İzni
 • Vize Belgeleri
 • Konsolosluk Belgeleri
 • Apostil Tercümesi
İspanyolca çeviri
İletişim

Online İspanyolca Çeviri Hizmeti

Dünyanın her yerinden bize ulaşabilir ve danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Size en yakın tercüme bürosuyuz diyebiliriz. Çünkü dijital dünyanın sonsuz nimetlerinden faydalanmanız için sürekli kendini geliştiren uzman teknik kadromuz bulunuyor.

En yakınınızdayız çünkü tüm çeviri işlerini online olarak da yürütebiliyoruz. Mesafelerin sadece fiziki olarak kaldığı internet çağında tüm işlemler online olarak tarafımızca yapılıp size teslim ediliyor.

En Uygun İspanyolca Çeviri Fiyatlar 2023

Akdeniz’in güzel ülkesi İspanya’nın dili İspanyolca çeviri ihtiyaçlarınız noktasında en çok başvurulan hizmetlerimizin fiyatlarını bu kısımda derledik. Aşağıda verdiğimiz örneklemelerde ihtiyacınıza göre fiyat bulamadıysanız, talep formunu doldurarak ya da diğer iletişim kanallarından bizlerle iletişime geçerek İspanyolca çeviri fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 Sektördeki noter tercüme ücretleri içerisinde en uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

Dilerseniz, toplu iş vererek, İspanyolca çeviri fiyatı üzerinden %30’a varan indirimlere de sahip olabilirsiniz. İletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Noter Onaylı İspanyolca Çeviri Fiyatları

Fiyatı Noterler Birliğince belirlenen tarife baz alınarak fiyatlandırılmaktadır. Noter onay ücreti çeviri bedelinden farklıdır. Noter onayı çeviri ücretine ek bedel yansımaktadır. noter onaylı İspanyolca çeviri fiyatları noter tasdik nezdinde çevrilecek sayfanın yapısına, metnin içeriğine, alanına göre ücretlendirmeler değişebilmektedir.

Yazılı İspanyolca Çeviri Fiyatı

Tüm çeviri işlerinde yazılı metinler genel, özellikle iki grupta incelenip fiyatlandırılır. Bu hususta şirketimiz basit düz genel içerikli metinlerde İspanyolca tercüme hizmetini sizlere 160 Türk Lirası ücret karşılığında profesyonelce yapacaktır.

Diğer yandan hukuki, tıbbı, kurgu, reklam gibi özel içerikli metinler diye adlandırdığımız metinlerde ücret 190 TL’dir. 1000 karakter boşluksuz yazılı metinlerin çevirisi 170 TL'den başlamaktadır.

Sözlü İspanyolca Çeviri Fiyatı

Çeviri Türkçe İspanyolca sözlü tercümanlık maliyeti, yapılan iş süresince harcanan zaman, özel konular eğer online değil yüz yüze İspanyolca tercüme istenirse, tercümanımızın seyahat masrafı, otel ve konaklama benzeri masraflara göre sözlü tercümeler bedelleri değişkenlik gösterebilir. Şirket politikası gereği yeminli tercümanın konaklama vb. zorunlu giderleri tarafınızdan karşılanır.

Çeviri ücretleri

Türkçe İspanyolca Tercüme

480 milyona yakın kişinin ana dili olarak konuştuğu İspanyolca, ana dil olarak Çinceden sonra en çok konuşulan ikinci dildir. Tüm dünyada olduğu ülkemizde de gerek ticaret gerek evlilik gerekse başka işlerde İspanyolca çeviri talebi oldukça yoğundur.

2016 yılından günümüze, alanında uzmanlaşmış kadrosuyla, hemen hemen her alanda tercüme hizmeti sunan, en iyi İspanyolca çeviri hizmeti veren firmamızla iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet, uygun ücret politikamız ile size hizmet vermekten mutluluk duyarız. .

Ödeme Süreci

Firmamızdan alacağınız İspanyolca tercüme hizmetinin ödemesinin, yarısı veya tamamını iş başlamadan önce yapmanız gerekmektedir. Bize ihtiyacınızı belirterek başvuruda bulunmanıza takiben size vereceğimiz teklife ait ödemeyi eğer yarısı biçiminde yapmışsanız, iş teslim edilmeden önce işin fotoğraflı raporu size gönderilir. Bunun ardından ödemenizi tamamlar ve işinizi tercih ettiğiniz şekilde teslim alırsınız. Firmamız size farklı ödeme seçeneklerini, satın alma esnasında sunacaktır.

Tamamlanan Belgelerin Teslimatı

Tamamlanan belgeleriniz, online teslimatın yanı sıra Türkiye içinde ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo ve UPS kargo tarafından taşınarak, basılı evrak biçiminde gönderilebilir. Yurtdışından basılı belge talep etmeniz durumunda ise belgelerin gideceği yöne göre değişmek üzere, DHL veya TNT uluslararası taşımacılık firmaları kanalıyla gönderim yapılır. Yurt dışına gönderi, ücrete tabidir. Teslim süreleri, firmaların belirlediği koşullar ve teslim edilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir.

Sıkça sorulan sorular