İspanyolca Çeviri

Bienvenido! Hoş geldiniz!

İspanyolca Çeviri

Adıgün firması olarak, Türkiye'deki yabancılara yardımcı olmak amacıyla, noter, yazılı, sözlü çeviri hizmetlerinde profesyonel şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Şirketimizin işinde uzman tercümanları, her konuda özel ve resmi işlerinizde, İspanyolca çeviri konusunda üstün kaliteli uygun fiyatlarla ihtiyaç duyduğunuz hizmetlerinizi zamanında gerçekleştirecektir.

Oturma izni
Gayrimenkul alımı
Üniversite İşlemleri
Konsolosluk İşleri
Evlilik Durumu
Tıbbi Tedavi, Hastane İşleri

Uzmanlık eğitimi almış yeminli tercümanlar

Çeviri hizmetleri için en iyi fiyat garantisi

Kısa sürede Türkiye içi ücretsiz teslimat

İspanyolca Çeviri

Akdeniz’in güzel ülkesi İspanya’nın dili İspanyolca çeviri ihtiyaçlarınız noktasında en çok başvurulan hizmetlerimizin fiyatlarını bu kısımda derledik. Aşağıda verdiğimiz örneklemelerde ihtiyacınıza göre fiyat bulamadıysanız, talep formunu doldurarak ya da diğer iletişim kanallarından bizlerle iletişime geçerek İspanyolca çeviri fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ek olarak şirketimiz toplu çeviri taleplerinde %30'a varan indirimler veriyor.

Noter Onaylı-Tasdikli Tercüme

Fiyatı Noterler Birliğince belirlenen tarife baz alınarak fiyatlandırılmaktadır. Noter onay ücreti çeviri bedelinden farklıdır. Noter onayı çeviri ücretine ek bedel yansımaktadır. İspanyolca çeviri fiyatları noter tasdik nezdinde çevrilecek sayfanın yapısına, metnin içeriğine, alanına göre ücretlendirmeler değişebilmektedir.

Noter onaylı tercüme fiyatı genellikle 1 sayfalık metnin tercümesi 160 ila 200 Türk Lirası arasında değişmektedir. Pasaport, ehliyet, nüfus cüzdanı gibi belgelerin noter onaylı tercüme ücreti 50 TL’dir. Diploma çevirisi 150 TL, bekarlık belgesi, doğum belgesi çeviri ücretleri 70 TL’dir.

Yazılı Tercüme Fiyatı

Tüm çeviri işlerinde yazılı metinler genel, özellikle iki grupta incelenip fiyatlandırılır. Bu hususta şirketimiz basit düz genel içerikli metinlerde İspanyolca tercüme hizmetini sizlere 45 Türk Lirası ücret karşılığında profesyonelce yapacaktır. Diğer yandan hukuki, tıbbı, kurgu, reklam gibi özel içerikli metinler diye adlandırdığımız metinlerde ücret 50 TL’dir.

1000 karakter boşluksuz yazılı metinlerin çevirisi 45 TL'den başlayan fiyatlarla.

Sözlü Tercüme Fiyatı

İspanyolca çeviri sözlü tercümanlık maliyeti, yapılan iş süresince harcanan zaman, özel konular eğer online değil yüz yüze İspanyolca tercüme istenirse, tercümanımızın seyahat masrafı, otel ve konaklama benzeri masraflara göre sözlü tercümeler bedelleri değişkenlik gösterebilir. Şirket politikası gereği yeminli tercümanın konaklama vb. zorunlu giderleri tarafınızdan karşılanır.

İspanyolca sözlü çeviri ücretleri …………. TL’den başlıyor.
online tercüme fiyatları 500 TL'den başlamaktadır.

Online İspanyolca Tercüme Siparişi

Mesafelerin sadece rakamsal olarak kaldığı internet çağında tüm işlemler online olarak tarafımızca yapılıp size teslim ediliyoruz.

Dünyanın her yerinden bize ulaşabilir ve danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Size en yakın tercüme bürosuyuz diyebiliriz. Çünkü dijital dünyanın sonsuz nimetlerinden faydalanmanız için sürekli kendini geliştiren uzman teknik kadromuz bulunuyor. En yakınınızdayız çünkü tüm çeviri işlerini online olarak da yürütebiliyoruz. Mesafelerin sadece fiziki olarak kaldığı internet çağında tüm işlemler online olarak tarafımızca yapılıp size teslim ediliyor.

İspanyolca Çeviri

İspanyolca tercüme dilin dünyada konuşulan ikinci büyük dil olması sebebiyle en çok talep gören dillerden biridir. İspanyolca tüm dünyada olduğu ülkemizde de gerek ticaret gerek evlilik gerek se başka işlerde İspanyolca çeviri talebi oldukça yoğundur. 2016 yılından günümüze alanında uzmanlaşmış kadrosuyla hemen hemen her konuda çeviri hizmetini sunan firmamızdan alabilirsiniz. Kaliteli hizmet, uygun ücret politikamız sizleri oldukça memnun bırakacaktır.

Sözlü tercüme konusunda konferanslarda toplantılarda online hizmet vererek işinizin aksamaması ve tüm dünyayla anlık bağlantıda kalması konusunda da yardımcı oluyoruz.

 • Pasaportun onaylı tercümesi
 • Doğum sertifikaları
 • Karne ile diploma
 • Vekaletname tercümesi
 • Ebeveyn izni
 • Banka hesap özetleri
 • Sözleşmenin noter onaylı tercümesi
 • Kurucu belgeler
 • Ve diğer kağıtlar

İspanyolca Çeviri Bürosu

Adıgün çeviri, danışmanlık firması, Türkiye'de devletçe yetkilendirilmiş, kayıtlı bir yeminli tercüman ofisidir. Ofisimiz konum itibariyle kurumlara, notere yakın konuşlanmıştır. Bu sayede işlemlerimizi hızlı şekilde yapmaktayız. Firmamız, müşteri memnuniyeti, bilgi güvenliği kalitesi, çeviri hizmetleri yetkinliği konularında uluslararası standartlara uygunluk gösteren birçok sertifikaya sahiptir.

Çalışanlarımız arasında noter lisanslı, çeşitli konularda bilgi birikimi olan yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır. İspanyolca çeviri bürosu hizmet vermektedir. İspanyolca tercüman kadromuz, iki dilin de yazım kuralları alanında yetkin ve bilgilidir. Bu sebeple, her alanda kusursuz çeviri kabiliyetimizi garanti ediyoruz.

Müşterilerimize, olabildiğince minimum maliyetle siparişlerin hızlı ancak kaliteli bir şekilde yürütülmesini amaçlayan yeni model strateji geliştirdik. Sizlerin her konuda rahat etmenizi hedefleyen firmamız, farklı ödeme, teslimat seçenekleri sunuyoruz. Online çeviri hizmetleriyle de dünyanın her yerine ulaşmayı kendimize misyon edindik.

Yeminli Tercümanlardan İspanyolca Çeviri Hizmeti

Yeminli tercüme, sadece yeminli tercümanlar tarafından yapılabilmektedir. Her ne kadar yabancı dil bilen herkesin çevirmen ya da tercüman olarak görülmesi gibi bir algı olsa da bu yanlıştır. Tercüme işleri ciddi sorumluluk gerektiren ciddiyeti olan bir olmakla birlikte bu sorumluluğu üstlenebilen noter yeminli tercümanlar tarafından yapılması gereken bir iştir. Yeminli tercüman tarafından yapılan tercümelerin resmi geçerliliği olur. Yeminli tercüman ilgili dili bilgini kanıtlamış ve notere ibraz ederek yemin zaptı çıkarmış kişilerdir. Yeminli tercüman kaşesini ve imzasını kullanarak yeminli tercüme yapılır. Firmamız yeminli tercüman kadrosu ile tercüme hizmeti vermektedir.

Firmamızdan yeminli İspanyolca çeviri yaptırdığınız takdirde, alanında uzman yeminli tercümanlar aracılığıyla aynı gün işlemleriniz tamamlanacaktır. Tercümesi yapılan evraklar mümkün olduğunca kısa sürede teslimat birimine gönderilir. ISO Uluslara arası kalite belgemizle de yaptığımız işlerde kaliteden ödün vermediğimizi belirtmek istiyoruz. Ek 60’dan fazla dilde çeviri ihtiyaçlarınızda kaliteli hizmet, uzman destek ihtiyacınızda 7/24 yanınızdayız.

İspanyolca Çeviri Hizmeti Ödemesi

Müşteriden ön ödeme olarak tercüme bedelinin yarısı veya tamamı aldıktan hemen sonra siparişi tamamlamak için çalışmaya başlarız. Hizmetin bedeli ön ödemede yarısının alındığı durumda, yapılan çalışmayı teyit etmek için tercüme edilen belgenin fotoğraflı raporunun gönderilmesinden sonra kalan kısım şirketin hesabına aktarılır. Para bakiyesi tamamlandıktan sonra sipariş teslimat hizmetine gönderilir.

Burada size en uygun ödeme seçeneklerini yetkililerimiz sipariş detay ve onay aşamasında sizinle paylaşacaklardır.

Tamamlanan Belgelerin Teslimatı

Siparişleriniz tamamlandıktan sonra, Türkiye içi ücretsiz olmak üzere, dünyanın her yerine güvenilir kargo şirketleriyle zamanında, adrese teslim edilecek şekilde aynı gün kargolanır.

Türkiye içi

 • Yurtiçi Kargo ve UPS firmaları ile

Yurt dışına

 • DHL ve TNT firmaları ile çalışmaktayız.