Tüm Çeviri Dilleri

Portekizce Tercüme

Tüm dillerde çeviri hizmeti veren noter yeminli Portekizce tercüme ofisimizi ziyaret edebilir veya evinizden ayrılmadan online olarak tercüme işlemini başlatabilirsiniz.

 • Uzmanlık eğitimi almış yeminli tercümanlar
 • ISO Uluslararası Kalite Belgesi
 • Çeviri hizmetleri için en iyi fiyat garantisi
 • Kısa sürede Türkiye içi ücretsiz teslimat

Online Tercüme Hizmeti

En Uygun Fiyat Garantisi

Aynı Gün Çevri ve Noter Onayı

Ücretsiz ve Hızlı Teslimat

Tercüman başvurusu

Noter Yeminli Portekizce Tercüme Bürosu

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması, Türkiye'de devletçe yetkilendirilmiş, kayıtlı bir yeminli tercüman ofisidir. Ofisimiz konum itibariyle kurumlara, notere yakın konumlanmıştır. Bu sayede işlemlerimizi hızlı şekilde yapmaktayız.

Firmamız, müşteri memnuniyeti, bilgi güvenliği kalitesi, çeviri hizmetleri yetkinliği konularında uluslararası standartlara uygunluk gösteren birçok sertifikaya sahiptir.

Portekizce çeviri ve tercümanlık bürosu olarak çalışanlarımız arasında noter lisanslı, alanında bilgi birikimi olan yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır. Portekizce tercüman kadromuz, iki dilin de yazım kuralları alanında yetkin ve bilgilidir. Bu sebeple, her alanda kusursuz çeviri hizmetini garanti ediyoruz.

Müşterilerimiz için olabildiğince az maliyetle siparişlerin hızlı ve kaliteli bir şekilde yürütülmesini amaçlayan yeni model strateji geliştirdik. Sizlerin her konuda rahat etmenizi hedeflerken, sizlere farklı ödeme ve teslimat seçenekleri sunuyoruz. Online Portekizce çeviri hizmetleriyle de dünyanın her yerine ulaşmayı kendimize misyon edindik.

Portekizce Sözlü Tercüme

Portekizce sözlü tercüme hizmetlerimiz ile resmi görüşmelerde, toplantı ve sempozyum gibi organizasyonlarda, özel toplantı ve telefon görüşmeleri gibi birçok faaliyette sözlü çeviri ve tercüman refakat hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Refakat Tercüman Desteği: Yabancı misafirlerinize eşlik edecek tercüman desteği için büromuza başvurabilirsiniz.

Portekizce Noter Yeminli Tercüman: Yabancı uyruklu kişiler ile yapacağınız alım satım, vekalet verme, evlilik işlemleri gibi çeşitli noter işlemlerinizde tüm dünya dillerinde çevirmen desteği sağlamaktayız.

Tapu Satış İşlemleri İçin Portekizce Tercüman: Yabancı uyruklu müşterilerimizin ülkemizde yapacağı alım satım işlemlerinde tercüman desteğimizle tüm işlemlerin kolayca gerçekleşmesini sağlarız. Aynı şekilde vatandaşlarımızın yabancı uyruklu kişiler ile yapacağı tüm tapu işlemlerinde de tüm dillerde tercüman desteği vermekteyiz.

Portekizce Yeminli Tercüme

Portekizce yeminli tercüme bürosu olarak size hizmet verirken beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya da çaba harcıyoruz. Bu çerçevede müşterilerimizden gelen Portekizce yeminli tercüme taleplerini en kaliteli şekilde cevaplamaya çaba gösteriyoruz. Türkçe Portekizce çeviri dillerinde profesyonel tercümanlarımızın yazım kuralları ve dil bilgisine hakimiyetleri sayesinde sizlere avantajlı bir çözüm sunuyoruz.

Noter Onaylı Portekizce Tercüme

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması olarak, Türkiye’deki yabancılara destek olmak ve uluslararası ticaret hayatınızı kolaylaştırmak adına noter, yazılı ve sözlü çeviri hizmetleriyle her türlü ihtiyacınızı karşılamaktayız.

Şirketimizin alanında uzman tercüman ekibiyle, özel ve resmi tüm işlerinizde Portekizce çeviri alanında en makul fiyatlar ve en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. Portekizce çeviri hizmeti için bize ulaşmanız halinde en kısa sürede dönüş sağlayarak yardımcı oluyoruz.

Sıkça Talep Edilen Tercüme Çeşitleri

 • Medikal
 • Teknik
 • Akademi
 • Ticari
 • Hukuki
 • Edebi Tercüme
 • Simultane Çeviri
 • Ardıl Çeviri
 • Şirket Yazışmaları
 • Web Site Tercümeleri
 • Pasaport Tercümesi
 • Doğum Belgesi
 • Bekarlık Belgesi
 • Boşanma Kararı Tercümeleri
 • Vekaletname
 • İhtarname
 • Ölüm Belgesi
 • Kimlik Kartı
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Boşanma Belgesi
 • Diploma
 • Transkript
 • Sürücü Belgesi
 • Sabıka kaydı
 • Sağlık Raporu
 • Katalog
 • Oturma İzni
 • Vize Belgeleri
 • Konsolosluk Belgeleri
 • Apostil Tercümesi
Portekizce Tercüme
İletişim

Portekizce Online Tercüme Hizmeti

Dünyanın her yerinden bize ulaşabilir ve danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Size en yakın tercüme bürosu olma konusunda iddialıyız. Çünkü dijital dünyanın sonsuz nimetlerinden faydalanmanız için sürekli kendini geliştiren uzman teknik kadromuz bulunuyor.

En yakınınızdayız çünkü tüm çeviri işlerini online olarak da yürütebiliyoruz. Sözlü tercüme konusunda konferanslarda ve toplantılarda online hizmet vererek işinizin aksamaması ve tüm dünyayla anlık bağlantıda kalmanız konusunda da yardımcı oluyoruz.

Mesafelerin sadece rakamsal anlam ifade ettiği çağımızda, istediğiniz hizmeti size online çeviri ve tercümanlık olarak en hızlı, en profesyonel ve güvenli şekilde vermekteyiz.

En Uygun Portekizce Tercüme Fiyatları 2023

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması olarak, Portekizce çeviri alanında da diğer tüm dillerde ve hizmetlerde olduğu gibi en yüksek kalite ve en hızlı hizmeti, en makul fiyatlarla veriyoruz. Tercüme fiyatlarını belirlerken şeffaf bir fiyatlandırma yapıyoruz.

 Sektördeki noter tercüme ücretleri içerisinde en uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

Portekizce, dil yapısı olarak farklı ve zor bir dil olduğundan, çeviri ve tercümanlık hizmeti için Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması gibi profesyonel bir firma ile çalışmanız, işinizin sağlığı için önemlidir. Alanında uzman tercümanlarımız ve çevirmenlerimizle, Portekizce çeviri ve tercümanlık hizmetini en makul fiyatlarla almak için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Firma olarak toplu Portekizce çeviri hizmetinde %30 indirim sağlamaktayız. Profesyonel ekibimiz, toplu çeviri taleplerinde %30'a varan indirimler sağlıyor. Alternatif ödeme şekilleri ve en kaliteli hizmetler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Portekizce Noter Onaylı Tercüme Fiyatları

Noter onay fiyatları, Noterler Birliği tarafından belirlenen tarife baz alınarak fiyatlandırılmaktadır. Noter onay ücreti çeviri bedelinden farklıdır. Noter onayı çeviri ücretine ek bedel yansımaktadır. Portekizce çeviri fiyatları noter tasdik nezdinde çevrilecek sayfanın yapısına, metnin içeriğine, alanına göre değişebilmektedir.

Portekizce Yazılı Tercüme Fiyatı

Tüm çeviri işlerinde yazılı metinler iki grupta incelenip fiyatlandırılır. Şirketimiz basit ve düz genel içerikli metinlerde Portekizce tercüme hizmetini sizlere 220 TL ücret karşılığında profesyonelce yapacaktır. Diğer yandan hukuki, tıbbı, kurgu, reklam gibi özel içerikli metinler diye adlandırdığımız metinlerde ücret 270 TL’dir. 1000 karakter boşluksuz yazılı metinlerin Portekizce çevirisini 220 TL'den başlayan fiyatlarla hizmetinize sunmaktayız.

Portekizce Sözlü Tercüme Fiyatı

Portekizce sözlü tercümanlık maliyeti, yapılan iş süresince harcanan zamana göre fiyatlandırılır. Görüşme eğer online değil yüz yüze Portekizce tercümanlık hizmeti gerektiriyorsa, tercümanımızın seyahat masrafı, otel ve konaklama benzeri masraflara göre sözlü tercüme bedelleri değişkenlik gösterebilir. Firma politikamız gereği yeminli tercümanın konaklama ve benzeri zorunlu giderleri tarafınızdan karşılanır.

Çeviri ücretleri

Portekizce Türkçe Tercüme

Portekizce, iki yüz milyonun üzerinde insan tarafından ana dil olarak konuşulmaktadır. Dünya üzerinde en yaygın altıncı dildir. Global alanda arenada büyük yer kaplayan Portekizce, online platformlarda en çok kullanılan ilk beş dilden biridir.  Hem ticarette hem de globalleşen dünyada Portekizce, son yıllarca büyük önem taşımaktadır.

Özellikle ticaret hayatında Portekizce çeviri ve danışmanlık alanında yardım almak, ticari anlaşmalarınız açısından oldukça önemlidir. Tercümanlık esnasında profesyonel bir destek almamak durumunda tercüme edilen metinde anlam kaymaları olabilir yahut önemli konularda anlatılanın gerektiği gibi iletilmemesi gibi problemler ortaya çıkabilir.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması olarak, Portekizce çeviri ve Portekizce tercümanlık alanında en temiz, en profesyonel desteği vermekteyiz. Alanında uzman ekibimiz, birçok alanda ihtiyaç duyabileceğiniz Portekizce çeviri ve tercümanlık hizmetini sizlere kalite, hız ve müşteri memnuniyeti ilkeleri dahilinde sağlamaktadır.

Ödeme Süreci

Firmamızdan alacağınız Portekizce tercüme hizmetinin ödemesinin, yarısı veya tamamını iş başlamadan önce yapmanız gerekmektedir. Bize ihtiyacınızı belirterek başvuruda bulunmanıza takiben size vereceğimiz teklife ait ödemeyi eğer yarısı biçiminde yapmışsanız, iş teslim edilmeden önce işin fotoğraflı raporu size gönderilir. Bunun ardından ödemenizi tamamlar ve işinizi tercih ettiğiniz şekilde teslim alırsınız. Firmamız size farklı ödeme seçeneklerini, satın alma esnasında sunacaktır.

Tamamlanan Belgelerin Teslimatı

Tamamlanan belgeleriniz, online teslimatın yanı sıra Türkiye içinde ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo ve UPS kargo tarafından taşınarak, basılı evrak biçiminde gönderilebilir. Yurtdışından basılı belge talep etmeniz durumunda ise belgelerin gideceği yöne göre değişmek üzere, DHL veya TNT uluslararası taşımacılık firmaları kanalıyla gönderim yapılır. Yurt dışına gönderi, ücrete tabidir. Teslim süreleri, firmaların belirlediği koşullar ve teslim edilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir.

Sıkça sorulan sorular