Çanakkale Tercüme Bürosu

Çanakkale Tercüme Bürosu

Adıgün Çanakkale Tercüme Bürosu, Çanakkale merkez de Nusret Kutlu İş Hanında konumlanmış, noter yeminli tercümanlardan oluşan ve profesyonel tercüme hizmeti veren tercüme ofisidir.

Çanakkale tercüme bürosu, Romence, Almanca, Rusça, Bulgarca, İngilizce gibi yabancı dil konusunda zorluk yaşayanlara sundukları hizmeti zamanla daha da genişleterek, danışanlarının isteği ile tam kapsamlı bir danışmanlık bürosu olarak faaliyet vermektedir.

Tüm Dillerde Çanakkale Noter Onaylı Tercüme Bürosu

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Bürosu, Çanakkale Nusret Kutlu İş Hanında konumlanmış, yeminli tercümanlardan oluşan kadrosuyla profesyonel tercüme hizmeti veren bir kurumdur. ‘’Limited Şirket’’ unvanına sahip olup aynı zamanda Çanakkale İli Ticaret ve Sanayi Odası Birliğinin bir üyesidir.

Profesyonel bir ekipten oluşan Çanakkale tercüme bürosu, yabancı dil konusunda zorluk yaşayanlara sundukları hizmeti zamanla daha da genişleterek, danışanlarının isteği ile tam kapsamlı bir danışmanlık bürosu olarak faaliyet vermeye başlamıştır. Avrupa Kalite Standartlarını benimsemiş ve müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden Adıgün Çeviri ve Danışmanlık bürosu, 7/24 ulaşılabilirliği ve uluslararası çalışma prensibi ile rakiplerinden ayrılmaktadır.

Farklı kültür ve ülkelerde bizzat deneyimledikleri yaşama, seyahat, eğitim ve çalışma koşullarında danışanlarının ihtiyaç duyabileceği yardımı nasıl alabilecekleri konusunda onlara yardımcı olmaktadır.

Çanakkale Truva

Bugüne kadar verdikleri hizmetler;

• Danışmanlık hizmeti kapsamında evrak takibi,
• Resmi nitelikteki belgelerin tercümesi,
• Özel kurum ve kamu kurumlarında çeviri desteği,
• Ticari faaliyetler ve şahıs faaliyetlerinde çıkabilecek problemlerde danışmanlık ve yardım,
• Tercüman refakat hizmeti,

• Her düzey işletmeler için tam kapsamlı olarak dil desteği,
• Evlilik işlemlerini Türkiye'de yapacak olan yabancı vatandaşlara danışmanlık hizmeti,
• Simultane ve ardıl olarak sözlü tercüme,
• Konferans ve müzakere gibi farklı iş etkinliklerinin organizasyonunun yapılması gibi faaliyetlerdir.

Online Tercüme Hizmeti

En Uygun Fiyat Garantisi

Aynı Gün Çevri ve Noter Onayı

Ücretsiz ve Hızlı Teslimat

Adıgün Noter Yeminli Tercüme Bürosu

Çanakkale Noter Onaylı Tercüme Bürosu

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Büromuz Rusça, Kazakça, Türkçe, Ukraynaca, Almanca ve İngilizce başta olarak dünyadaki tüm dillerde çeviri hizmeti vermektedir. Çevirisi yapılacak belgede; ticari, edebi, tıbbi, hukuki ve bilimsel gibi alanlardan resmi, akademik ve teknik nitelikteki makalelerin çeşitlerine kadar tüm dil ve alanlarda tercüme hizmeti sunmaktayız.

Çanakkale tercüme bürosu, Adıgün Tercüme ve Danışmanlık firmamızın kapsamındaki noter yeminli tercüman kadromuz ile sunduğumuz hizmetler içinde profesyonel kalite ve cazip fiyatlarda olan hizmet seçeneklerimizle sizlerin takdirini almaya uğraşıyoruz.

Çeviri siparişlerinizdeki Noter onay gereksiniminde; belgenin içeriği, türü ve hangi dile tercüme edileceği gibi konular göz önüne alınarak değerlendirme yapıldıktan sonra en uygun yeminli çevirmen atanır.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli olduğundan, durmadan yenilikçi ve kendi alanlarında uzman olan kadromuzla resmi kurum ve yasal işlemlerin tümüne uygun tercümeyi, söz verdiğimiz zaman içerisinde tamamlayıp, bulunduğunuz yere teslimatını sağlamaktayız.

Anlaşmış Olduğumuz Noter Onaylı Tercüme Bürolarımız

Mesafe olarak en yakınızdaki tercüme bürosundan size daha yakın bir tercüme bürosuyuz çünkü; en acil ve gerekli zamanda sözlü ve yazılı, noter tasdikli ve yeminli çeviri çeşitlerinin tümü dahilinde, profesyonel şekilde tercüme edilmiş belgenizi en kısa zaman zarfında en cazip olan fiyatta ve 7/24 ulaşılabilirliğimiz ile sizlere kaliteli hizmet sunan Adıgün Çanakkale tercüme bürosudur.

Profesyonel ve kaliteli çevirilerinizin ihtiyacında sizlere bir arama kadar yakınız.

Anlaşmakta olduğumuz bürolarımız içinde Türkiye'nin her yerine ulaşılabilirliği ile Ankara Noter Onaylı, İstanbul Noter Onaylı, İzmir Noter Onaylı, Bursa Noter Onaylı ve Antalya Noter Onaylı Tercüme ofislerimiz sayesinde hizmetimizdeki sınırları aşmaktayız.

Çanakkale tercüme bürosu olarak, noter yeminli çeviriye ihtiyaç duyulan nüfus cüzdanı, vekaletname, diploma, kira sözleşmeleri, boşanma evrakları, evlilik cüzdanı, evlat edindirme, pasaport, taahhütname gibi önemli işlerinizde gerek duyulan belgelerin çeviri hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Talep ederseniz noter tasdik işlerinde gerekli olan belgeleri adınıza hazırlayıp noter yeminli tercümenin yanında belgelerin takibi kapsamında sunduğumuz danışmanlık hizmetimizden de ücretsiz olarak yararlanmanızı sağlamaktayız.

Çanakkale Yeminli Tercüman Hizmeti
Dünyada konuşulan tüm dillerde kaliteli ve profesyonel yeminli tercüme hizmeti sunmaktayız.

Noter Onayı
Çanakkale noter onaylı tercüme hizmetlerimiz yanında zamandan tasarruf etmeniz için, sizin adınıza noter tasdiki işlemlerinizi yapıyoruz.

Online Hizmet
Evinizden veya ofisinizden ayrılmadan, online hizmetimiz sayesinde, bizlere ulaşabilirsiniz.

Zamanında Teslimat
Çevirisini istediğiniz belgeleri söz verdiğimiz süre içerisinde sizlere teslim ediyoruz. Üstelik ofisimize uğramanıza gerek kalmadan bulunduğunuz yere gönderimini sağlıyoruz.

Apostil Tasdik Şerhi
Çanakkale tercüme bürosu olarak İhtiyaç duyduğunuzda, sizin adınıza Apostil onayı alıyoruz.

Ücretsiz Teslimat
Dünyanın her yerine ulaşılabilirliğimiz sayesinde, tercümenizi kapınıza kadar getiriyoruz. Üstelik Türkiye içi ücretsiz olmak üzere!

İletişim

Online Sipariş Hizmetimiz

Adıgün Noter Onaylı Çanakkale Yeminli Tercüme Bürosu

Çanakkale tercüme bürosuna uğramadan, Türkiye'de ve dünyadaki her yerden, tercüme ihtiyacınızda iletişim kanallarımız ile bize ulaşarak faydalanabilirsiniz. 7/24 olarak bize ulaşabilir, dünyanın her yerinden iletişim kurarak fiyat teklifinizi alabilir, siparişlerinizi verebilirsiniz.

Ofisinizden ya da evinizden ayrılmaya gerek duymadan, noter tasdikli çeviri siparişinizi verip, en kısa zamanda çevrilmiş olan profesyonel tercümenizi aynı gün içinde kargoya verip, Türkiye içi ücretsiz olmak üzere adresinize gönderelim.

Online tercüme sipariş

En Uygun Fiyatlarla Çanakkale Tercüme Bürosu 2023

Yeminli çeviri fiyatlarını belirlerken son derece şeffaf fiyatlandırma sistemi uyguluyoruz. Toplu halde vermiş olduğunuz siparişlerinizde %30’a kadar indirim imkanı sunarak profesyonel tercümeyi cazip fiyatlandırma seçeneğimizle sizlere hesaplı avantajlar sunmaktayız.

Kaliteli ve yeminli bir çeviri bürosu olmakla beraber sektördeki noter onaylı çeviri ücretleri kapsamında en cazip fiyat garantisini vermekteyiz.

Çanakkale tercüme bürosunda noter onaylı çeviri fiyatlarımız 1.000 Harf / Karakter üzerinden hesaplanıp ücretlendirilmesi yapılır. Çevirilerin ücretine noter tasdik fiyatı dahil edilmemektedir. Noter tasdikli çeviri hizmetimizde noter onayı fiyatı noter tarafından ayrı olmak üzere tahsil edilmektedir.

Resmi nitelikte ve kaliteli olan bütün tercüme işlemlerimiz ve tercüman refakat hizmetimize ulaşmak için en cazip noter yeminli tercüman ücretlerini bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Çeviri Ücretleri 

Çanakkale Şehitler Anıtı

Azami Gizlilik ve Güven Teminatımızı Belgelendirdik

İşletmelerin uluslararası düzeyde belirli bir standartta hizmet sunduğunu ifade eden ISO Kalite Belgelerine sahip Çanakkale tercüme bürosu sizlere en kaliteli tercüme hizmetini sunmaktadır.

Faaliyet verdiğimiz alanlarda kalite standartları ile yetkin olduğumuzun garantisi olan dört farklı ISO Belgemiz ile müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerin kalitesini ispatlamış bulunuyoruz:

Çeviri Hizmetleri / Çeviri Kalite ISO 17100:2015,
Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ISO 10002:2018,
Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ISO 27001:2013,
Kalite Yönetim Sistemi belgesi ISO 9001:2015 Sertifikaları ile hizmetimizi sunmaktayız

Ödeme Süreci

Adıgün Çanakkale tercüme bürosundan alacağınız çeviri hizmeti ödemesinde, iş başlamadan önce ödemenin yarısını veya tamamını vermeniz gerekmektedir. Başvuruda bulunduğunuz takdirde sizlere vermiş olduğumuz teklifin ödemesini yarısını vererek yaptıysanız, tercüme işleminin fotoğraflı olarak raporu iş teslim edilmeden size gönderilir.

Ödemenizi diğer yarısını da tamamlayıp, siparişinizi tercih ettiğiniz biçimde teslim alırsınız. Çanakkale tercüme bürosu farklı ve cazip ödeme seçeneklerini sizlere, sipariş vermeniz sırasında sunacaktır.

Tamamlanan Belgelerin Teslimatı

Tercümesi tamamlanmış belgeleriniz, online olarak teslim edilmesinin yanında Türkiye içi ücretsiz olmak üzere Yurtiçi Kargo ve UPS kargo ile taşınıp, basılı evrak şeklinde gönderilebilmektedir. Basılı belgenizi yurt dışından talep ettiyseniz evrakların gideceği yere göre değişerek, DHL veya TNT gibi uluslararası taşıma firmaları ile gönderimi yapılır.

Yurt dışına gönderimler, ücrete tabidir. Teslim süresi, firmanın belirlemiş olduğu şartlar ve teslimi yapılacak ülkelere göre farklılık gösterebilir.