Tüm Çeviri Dilleri

Fransızca Çeviri

Tüm dillerde çeviri hizmeti veren noter yeminli Fransızca çeviri ofisimizi ziyaret edebilir veya evinizden ayrılmadan online olarak tercüme işlemini başlatabilirsiniz.

 • Uzmanlık eğitimi almış yeminli tercümanlar
 • ISO Uluslararası Kalite Belgesi
 • Çeviri hizmetleri için en iyi fiyat garantisi
 • Kısa sürede Türkiye içi ücretsiz teslimat

Online Tercüme Hizmeti

En Uygun Fiyat Garantisi

Aynı Gün Çevri ve Noter Onayı

Ücretsiz ve Hızlı Teslimat

Tercüman başvurusu

Noter Yeminli Fransızca Çeviri Bürosu

Fransızca, dünyada yaklaşık 200 milyondan fazla insan tarafından konuşulmaktadır. Bu denli çok konuşulanı olan, birçok ülkenin resmi dili Fransızca tercüme hizmeti almak için en doğru yerdesiniz. Adıgün Danışmanlık, alanında uzman ekibi, profesyonel iş anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir. Şirketimiz Fransızca çeviri taleplerinizi profesyonelce, titizlikle tarafınıza vaat edilen zamanda teslim eder.

Bilindiği üzere, Fransızca tercüme konusunda sadece online hizmet veren platformlar bulunuyor. Firmamız, 2016 yılında bu yana Çanakkale merkezli ofisimizde hizmet veriyoruz. Aynı zamanda dijitalleşen dünyaya ayak uydurmak, aramızdaki mesafeleri ortadan kaldırmak istedik. Bağlamda, Fransızca çeviri hizmetini 2021 yılından beri de online kanaldan müşterimize vermekteyiz.

Adıgün Çeviri Danışmanlık hizmetlerimizle hem ofisimizden yüz yüze hem de online yeminli Fransızca tercüme hizmeti talep edebilirsiniz. Tercüme siparişiniz tarafımızca alındıktan sonra yeminli Fransızca tercüme ekibimizce aynı gün işlemi yapılır. Çeviri yapılan evraklar aynı gün noter tasdiki yapıldıktan sonra siparişiniz aynı gün tarafınıza teslim edilir.

Siparişiniz online ise taahhüt edilen zamanda tüm Türkiye’ye ücretsiz kargoyla tarafınıza gönderilir. Sözlü tercümeyle de konferanslarda toplantılarda online hizmet vererek işinizin aksamaması, tüm dünyayla anlık bağlantıda kalmanız konusunda yardımcı oluyoruz.

Fransızca Sözlü Tercüme

Fransızca sözlü tercüme hizmetlerimiz ile resmi görüşmelerde, toplantı ve sempozyum gibi organizasyonlarda, özel toplantı ve telefon görüşmeleri gibi birçok faaliyette sözlü çeviri ve tercüman refakat hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Refakat Tercüman Desteği: Yabancı misafirlerinize eşlik edecek tercüman desteği için büromuza başvurabilirsiniz.

Fransızca Noter Yeminli Tercüman: Yabancı uyruklu kişiler ile yapacağınız alım satım, vekalet verme, evlilik işlemleri gibi çeşitli noter işlemlerinizde tüm dünya dillerinde çevirmen desteği sağlamaktayız.

Tapu Satış İşlemleri İçin Fransızca Tercüman: Yabancı uyruklu müşterilerimizin ülkemizde yapacağı alım satım işlemlerinde tercüman desteğimizle tüm işlemlerin kolayca gerçekleşmesini sağlarız. Aynı şekilde vatandaşlarımızın yabancı uyruklu kişiler ile yapacağı tüm tapu işlemlerinde de tüm dillerde tercüman desteği vermekteyiz.

Fransızca Yeminli Tercüme

Fransızca yeminli tercüme bürosu olarak size hizmet verirken beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya da çaba harcıyoruz. Bu çerçevede müşterilerimizden gelen Fransızca yeminli tercüme taleplerini en kaliteli şekilde cevaplamaya çaba gösteriyoruz. Türkçe Fransızca çeviri dillerinde profesyonel tercümanlarımızın yazım kuralları ve dil bilgisine hakimiyetleri sayesinde sizlere avantajlı bir çözüm sunuyoruz.

Noter Onaylı Fransızca Tercüme

Fransızca çeviri veya tercüme işlerinin bazılarında özellikle noter onaylı Fransızca tercüme olması zorunlu durumdadır. Bunların arasında örneğin, banka evrakları, mahkeme evrakları, sözleşmeler, sabıka kaydı, hesap defterleri, pasaport, sertifikalar, ikamet senedi, diploma, evlilik cüzdanı, nüfus kayıt örneği gibi alanlarda ve belgelerde noter onaylı Fransızca çeviri istenilmektedir.

Resmi makamlarca ancak noter tasdikli çeviri kabul görmektedir. Noter tasdikli tercümeler ise yeminli tercüman tarafından yapılması gerekir. Yeminli tercüman tarafından yapılan tercüme belgesi daha sonra noter tasdikinden de geçmelidir. Bu noktada noter tasdikli Fransızca tercüme yapıldığında tercümede ofisler sorumluluk almaktadır.

Noter onaylı Fransızca tercüme işlemlerinizi şirketimiz yeminli tercümanlar ile tercümesini yaptıktan sonra noter onayı tarafımızca yapılıyor. Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden ihtiyacınız olan Fransızca çeviri belgeleri, online hizmet de vermemiz sebebiyle aynı gün tercümesi yapılıp noter onayı almaktadır.

Türkiye içi ücretsiz kargo ile kapınıza kadar göndererek şirketimiz sizleri aynı zamanda yol masrafından ve pandemi sürecinde evinizden çıkmamanıza destek vermiş oluyor. Şayet Fransızca-Türkçe çeviri yaptırdığınız belgenizi yurtdışında kullanacaksanız, apostil tasdik de gereklidir.

Sıkça Talep Edilen Tercüme Çeşitleri

 • Medikal
 • Teknik
 • Akademi
 • Ticari
 • Hukuki
 • Edebi Tercüme
 • Simultane Çeviri
 • Ardıl Çeviri
 • Şirket Yazışmaları
 • Web Site Tercümeleri
 • Pasaport Tercümesi
 • Doğum Belgesi
 • Bekarlık Belgesi
 • Boşanma Kararı Tercümeleri
 • Vekaletname
 • İhtarname
 • Ölüm Belgesi
 • Kimlik Kartı
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Boşanma Belgesi
 • Diploma
 • Transkript
 • Sürücü Belgesi
 • Sabıka kaydı
 • Sağlık Raporu
 • Katalog
 • Oturma İzni
 • Vize Belgeleri
 • Konsolosluk Belgeleri
 • Apostil Tercümesi
Fransızca Çeviri
İletişim

Online Fransızca Çeviri Hizmeti

Dünyanın her yerinden bize ulaşabilir ve danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Size en yakın tercüme bürosu olma konusunda iddialıyız. Çünkü dijital dünyanın sonsuz nimetlerinden faydalanmanız için sürekli kendini geliştiren uzman teknik kadromuz bulunuyor.

En yakınınızdayız çünkü tüm çeviri işlerini online olarak da yürütebiliyoruz. Sözlü tercüme konusunda konferanslarda toplantılarda online hizmet vererek işinizin aksamaması ve tüm dünyayla anlık bağlantıda kalmanız konusunda da yardımcı oluyoruz.

En Uygun Fransızca Tercüme Fiyatlar 2023

Fransızca türcüme fiyatları sektörde hizmet veren pek çok firma olması ile birlikte değişiklik göstermektedir. Bu farklılıklar genellikle, firmaların kalitesine, iş yüküne göre değişir. Fransızca çeviri ücretleri hesaplanırken 1000 karakter üzerinden fiyatlar belirlenmektedir. Siparişe konu belge resmi bir belge ya da genel içerikli belgeler olabilir.

 Sektördeki noter tercüme ücretleri içerisinde en uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

Ek olarak, firmamız toplu çeviri siparişlerinde %30'a varan indirimler sunuyor.

Fransızca Noter Onaylı Tercüme Fiyatları

Noter onay Fiyatı, Noterler Birliğince belirlenen tarife baz alınarak fiyatlandırılmaktadır. Noter onay ücreti çeviri bedelinden farklıdır. Noter onayı çeviri ücretine ek bedel yansımaktadır.

Fransızca çeviri fiyatları noter tasdik nezdinde çevrilecek sayfanın yapısına, metnin içeriğine, alanına göre ücretlendirmeler değişebilmektedir.

Fransızca Yazılı Tercüme Fiyatı

Çeviri süreçlerinde yazılı metinlerin 2 farklı kısımda ele alındığı bilinmektedir. Tercümanlarımızca gerçekleşen basit düz genel içerikli metinlerde 1000 karakter boşluksuz yazılı metinlerin Fransızca çevirisi 120 Türk Lirası ücret karşılığında alabilirsiniz. Öte yandan hukuki, tıbbı, kurgu, reklam gibi özel içerikli metinler diye adlandırdığımız metinlerde ücret 140 TL’dir.

Fransızca Sözlü Tercüme Fiyatı

Fransızca sözlü tercümanlık hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir. Sözlü tercümanlık fiyatı, online ve yüz yüze olmak üzere iki farklı şekilde belirlenir. Eğer tercüman seyahat etmek durumunda kalacaksa, otel ve yol masrafları gibi giderler de, tercümanlık ücretine eklenecektir. Her iki durumda da, hizmet bedeli değişkenlik gösterebilir.

Çeviri ücretleri

Fransızca Türkçe Tercüme

Fransa gerek tarihi gerek dünya siyaseti, edebiyatındaki yeriyle oldukça popüler bir ülkedir. Ayrıca Fransa dünya üzerinde çeşitli ülkelerde bıraktığı kültürel izler, dili, kültürü pek çok Fransız olmayan ülkede hala tazeliğini koruyan bir yapıya sahiptir.

Ülkemiz Fransa’yla tarihi bağları bulunmaktadır. Eğitim, ticaret, iş dünyası, pek çok konuda ülkemizle yoğun ilişkileri bulunan ülkemizde Fransızca çeviri sesli ihtiyacı oldukça fazladır. Fransızca tercüme bürosu olarak hizmet veren şirketimiz sizlere Fransızca belge çeviri, yazılı, sözlü Fransızca çeviri konularında gerek yüz yüze gerek online kanaldan Fransızca Türkçe çeviri bürosu hizmetini sunmaktadır.

Çeviri işlerinizin, noter onay, apostil tasdik işlemleri de tarafımızca yapılmaktadır. Ayrıca Türkçe-Fransızca çeviri bürosu olmanın sorumluluk bilinciyle sadece talep edilen evrakın talep edilen işlemini yapmakla kalmayıp, müşterilerimize dikkat edilmesi gereken konular, talebinin gerekçesine istinaden istenebilecek ek belgeler (örneğin resmi başvurularda) gibi konularda da danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerimize, olabildiğince az maliyetle siparişlerin hızlı ancak kaliteli bir şekilde yürütülmesini amaçlayan yeni model strateji geliştirdik. Sizlerin her konuda rahat etmenizi hedefleyen firmamız, farklı ödeme, teslimat seçenekleri sunuyoruz. Online çeviri hizmetimiz ile de dünyanın her yerine ulaşmayı kendimize misyon edindik.

Ödeme Süreci

Firmamızdan alacağınız Fransızca tercüme hizmetinin ödemesinin, yarısı veya tamamını iş başlamadan önce yapmanız gerekmektedir. Bize ihtiyacınızı belirterek başvuruda bulunmanıza takiben size vereceğimiz teklife ait ödemeyi eğer yarısı biçiminde yapmışsanız, iş teslim edilmeden önce işin fotoğraflı raporu size gönderilir. Bunun ardından ödemenizi tamamlar ve işinizi tercih ettiğiniz şekilde teslim alırsınız. Firmamız size farklı ödeme seçeneklerini, satın alma esnasında sunacaktır.

Tamamlanan Belgelerin Teslimatı

Tamamlanan belgeleriniz, online teslimatın yanı sıra Türkiye içinde ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo ve UPS kargo tarafından taşınarak, basılı evrak biçiminde gönderilebilir. Yurtdışından basılı belge talep etmeniz durumunda ise belgelerin gideceği yöne göre değişmek üzere, DHL veya TNT uluslararası taşımacılık firmaları kanalıyla gönderim yapılır. Yurt dışına gönderi, ücrete tabidir. Teslim süreleri, firmaların belirlediği koşullar ve teslim edilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir.

Sıkça sorulan sorular