Fransızca Çeviri

Bienvenue! Hoş geldiniz!

Fransızca Çeviri

Adıgün firması olarak, Türkiye'deki yabancılara ya da yurtdışına gidecek Türk vatandaşlarına yardımcı olmak amacıyla, noter, yazılı, sözlü çeviri hizmetlerinde profesyonel şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Şirketimizin, işinde uzman tercümanları, her konuda özel ve resmi işlerinizde, Fransızca tercüme konusunda üstün kalite, uygun fiyatlarla çeviri ihtiyaçlarınızı zamanında gerçekleştirecektir.

Oturma izni
Gayrimenkul alımı
Üniversite İşlemleri
Konsolosluk İşleri
Evlilik Durumu
Tıbbi Tedavi, Hastane İşleri

Uzmanlık eğitimi almış yeminli tercümanlar

Çeviri hizmetleri için en iyi fiyat garantisi

Kısa sürede Türkiye içi ücretsiz teslimat

Fransızca Çeviri Fiyatları

Fransızca türcüme fiyatları sektörde hizmet veren pek çok firma olması ile birlikte değişiklik göstermektedir. Bu farklılıklar genellikle, firmaların kalitesine, iş yüküne göre değişir. Fransızca çeviri fiyatları hesaplanırken 1000 karakter üzerinden fiyatlar belirlenmektedir. Siparişe konu belge resmi bir belge ya da genel içerikli belgeler olabilir. Firmamız tüm hizmetlerinde profesyonel desteğini en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Ek olarak, firmamız toplu çeviri siparişlerinde %30'a varan indirimler sunuyor.

Noter Onaylı-Tasdikli Tercüme

Noter ücreti, Noterler Birliğince belirlenen tarife baz alınarak fiyatlandırılmaktadır. Noter onay ücreti çeviri bedelinden farklıdır. Noter onayı çeviri ücretine ek bedel yansımaktadır. Bu bedel, çevrilecek sayfanın yapısına, metnin içeriğine, alanına göre ücretlendirmeler değişebilmektedir.

Noter onaylı tercüme fiyatı genellikle 1 sayfalık metnin tercümesi 150 ila 250 Türk Lirası arasında değişmektedir. Pasaport, ehliyet, nüfus cüzdanı gibi belgelerin noter onaylı tercüme ücreti …. TL’dir. Diploma çevirisi …. TL, bekarlık belgesi, doğum belgesi çeviri ücretleri …. TL’dir.

Yazılı Tercüme Fiyatı

Tüm çeviri işlerinde yazılı metinler genel, özellikle iki grupta incelenip fiyatlandırılır. Firmamızda, düz, genel içerikli metinlerde Fransızca tercüme hizmetini sizlere ….. Türk Lirası ücret karşılığında profesyonelce yapacaktır.

Diğer yandan hukuki, tıbbı, kurgu, reklam gibi özel içerikli metinler diye adlandırdığımız metinlerde ücret …. TL’dir.

…… karakter boşluksuz yazılı metinlerin çevirisi …. TL'den başlayan fiyatlarla.

Sözlü tercüme fiyatı

Fransızca çeviri sözlü tercümanlık maliyeti, yapılan iş süresince harcanan zaman, özel konular eğer online değil yüz yüze Fransızca tercüme istenirse, tercümanımızın seyahat masrafı, otel ve konaklama benzeri masraflara göre sözlü tercümeler bedelleri değişkenlik gösterebilir. Şirket politikası gereği yeminli tercümanın konaklama vb. zorunlu giderleri tarafınızdan karşılanır.

Fransızca sözlü çeviri ücretleri …………. TL’den başlıyor.
Online tercüme fiyatları ……… TL'den başlamaktadır.

Online Fransızca Tercüme Siparişi

Mesafelerin sadece rakamsal olarak kaldığı internet çağında tüm işlemler online olarak tarafımızca yapılıp size teslim ediliyoruz.

Dünyanın her yerinden bize ulaşabilir ve danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Size en yakın tercüme bürosu olma konusunda iddialıyız. Çünkü dijital dünyanın sonsuz nimetlerinden faydalanmanız için sürekli kendini geliştiren uzman teknik kadromuz bulunuyor. En yakınınızdayız çünkü tüm çeviri işlerini online olarak da yürütebiliyoruz.

Sözlü tercüme konusunda konferanslarda toplantılarda online hizmet vererek işinizin aksamaması ve tüm dünyayla anlık bağlantıda kalmanız konusunda da yardımcı oluyoruz.

Fransızca Tercüme

Fransızca, dünyada yaklaşık 200 milyondan fazla insan tarafından konuşulmaktadır. Bu denli çok konuşulanı olan, birçok ülkenin resmi dili Fransızca tercüme hizmeti almak için en doğru yerdesiniz. Adıgün Danışmanlık, alanında uzman ekibi, profesyonel iş anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir. Şirketimiz Fransızca çeviri taleplerinizi profesyonelce, titizlikle tarafınıza vaat edilen zamanda teslim eder.

Bilindiği üzere, Fransızca tercüme konusunda sadece online hizmet veren platformlar bulunuyor. Firmamız, 2016 yılında bu yana Çanakkale merkezli ofisimizde hizmet veriyoruz. Aynı zamanda dijitalleşen dünyaya ayak uydurmak, aramızdaki mesafeleri ortadan kaldırmak istedik. Bağlamda, Fransızca çeviri hizmetini 2021 yılından beri de online kanaldan müşterimize vermekteyiz.
Adıgün Çeviri Danışmanlık hizmetlerimizle hem ofisimizden yüz yüze hem de online yeminli Fransızca tercüme hizmeti talep edebilirsiniz. Tercüme siparişiniz tarafımızca alındıktan sonra yeminli Fransızca tercüme ekibimizce aynı gün işlemi yapılır. Çeviri yapılan evraklar aynı gün noter tasdiki yapıldıktan sonra siparişiniz aynı gün tarafınıza teslim edilir. Siparişiniz online ise taahhüt edilen zamanda tüm Türkiye’ye ücretsiz kargoyla tarafınıza gönderilir.

Sözlü tercümeyle de konferanslarda toplantılarda online hizmet vererek işinizin aksamaması, tüm dünyayla anlık bağlantıda kalması konusunda yardımcı oluyoruz.

 • Pasaportun onaylı tercümesi
 • Doğum belgesi
 • Evlilik Cüzdanı tercümesi
 • Vekaletname tercümesi
 • Ebeveyn izni
 • Banka hesap özetleri
 • Sözleşmenin noter onaylı tercümesi
 • Kurucu belgeler
 • Diğer belgeler

Fransızca Çeviri Bürosu

Fransa gerek tarihi gerek dünya siyaseti, edebiyatındaki yeriyle oldukça popüler bir ülkedir. Ülkemizden de yaklaşık …… Türk kökenli kişiler Fransa yaşamaktadırlar. Ayrıca Fransa dünya üzerinde çeşitli ülkelerde bıraktığı kültürel izler, dili, kültürü pek çok Fransız olmayan ülkede hala tazeliğini koruyan bir yapıya sahiptir. 200 milyonu aşkın konuşanı bulunan Latin kökenli dilin haliyle pek çok konuda tercüme hizmeti ihtiyaçları oluşmaktadır. Adıgün tercüme bürosu profesyonel yeminli tercümanlarımızla doğru, anlam kaybı olmayan çeviriler ile Fransız tercüme bürosu hizmeti vermekteyiz.

Ülkemiz Fransa’yla tarihi bağları bulunmaktadır. Eğitim, ticaret, iş dünyası, pek çok konuda ülkemizle yoğun ilişkileri bulunan ülkemizde Fransızca çeviri ihtiyacı oldukça fazladır. Fransızca tercüme bürosu olarak hizmet veren şirketimiz sizlere Fransızca belge çeviri, yazılı, sözlü Fransızca çeviri konularında gerek yüz yüze gerek online kanaldan Fransızca tercüme bürosu hizmetini sunmaktadır. Çeviri işlerinizin, noter onay, apostil tasdik işlemleri de tarafımızca yapılmaktadır. Ayrıca tercüme bürosu olmanın sorumluluk bilinciyle sadece talep edilen evrakın talep edilen işlemini yapmakla kalmayıp, müşterilerimize dikkat edilmesi gereken konular, talebinin gerekçesine istinaden istenebilecek ek belgeler (örneğin resmi başvurularda) gibi konularda da danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerimize, olabildiğince az maliyetle siparişlerin hızlı ancak kaliteli bir şekilde yürütülmesini amaçlayan yeni model strateji geliştirdik. Sizlerin her konuda rahat etmenizi hedefleyen firmamız, farklı ödeme, teslimat seçenekleri sunuyoruz. Online çeviri hizmetimiz ile de dünyanın her yerine ulaşmayı kendimize misyon edindik.

Noter Yeminli Fransızca Çeviri Hizmeti

Fransızca çeviri veya tercüme işlerinin bazılarında özellikle noter onaylı Fransızca tercüme olması zorunlu durumdadır. Bunların arasında örneğin, banka evrakları, mahkeme evrakları, sözleşmeler, sabıka kaydı, hesap defterleri, pasaport, sertifikalar, ikamet senedi, diploma, evlilik cüzdanı, nüfus kayıt örneği gibi alanlarda ve belgelerde noter onaylı Fransızca çeviri istenilmektedir. Resmi makamlarca ancak noter tasdikli çeviri kabul görmektedir. Noter tasdikli tercümeler ise yeminli tercüman tarafından yapılması gerekir. Yeminli tercüman tarafından yapılan tercüme belgesi daha sonra noter tasdikinden de geçmelidir. Bu noktada noter tasdikli Fransızca tercüme yapıldığında tercümede ofisler sorumluluk almaktadır.

Noter onaylı Fransızca tercüme işlemlerinizi şirketimiz yeminli tercümanlar ile tercümesini yaptıktan sonra noter onayı tarafımızca yapılıyor. Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden ihtiyacınız olan Fransızca çeviri belgeleri, online hizmet de vermemiz sebebiyle aynı gün tercümesi yapılıp noter onayı almaktadır. Türkiye içi ücretsiz kargo ile kapınıza kadar göndererek şirketimiz sizleri aynı zamanda yol masrafından ve pandemi sürecinde evinizden çıkmamanıza destek vermiş oluyor. Şayet Fransızca çeviri yaptırdığınız belgenizi yurtdışında kullanacaksanız, apostil tasdik de gereklidir.

Fransızca Tercüme Hizmeti Ödemesi

Müşteriden ön ödeme olarak tercüme bedelinin yarısı veya tamamı aldıktan hemen sonra siparişi tamamlamak hedefiyle çalışmaya başlarız. Hizmetin bedeli ön ödemede yarısının alındığı durumda, yapılan çalışmayı teyit etmek maksadıyla tercüme edilen belgenin fotoğraflı raporunun gönderilmesinden sonra kalan kısım şirketin hesabına aktarılır. Para bakiyesi tamamlandıktan sonra sipariş teslimat hizmetine gönderilir.

Burada size en uygun ödeme seçeneklerini yetkililerimiz sipariş onay aşamasında sizinle paylaşacaklardır.

Tamamlanan Belgelerin Teslimatı

Siparişleriniz tamamlandıktan sonra, Türkiye içi ücretsiz olmak üzere, dünyanın her yerine güvenilir kargo şirketleriyle zamanında, adrese teslim edilecek şekilde aynı gün kargolanır.

Türkiye içi

 • Yurtiçi Kargo ve UPS firmaları ile

 

Yurt dışına

 • DHL ve TNT firmaları ile çalışmaktayız.