Yeminli tercüme

Nüfus Cüzdanı Tercümesi

Firmamız, tüm dünya devletlerine ait dillerde nüfus cüzdanı tercümesi yapmaktadır. İhtiyaç halinde pasaportunuzun noter onayı işlemlerini sizin adınıza takip ediyoruz.

30 DK

Nüfus cüzdanınızın taranmış veya iyi kalitede bir fotoğrafını bize gönderin
Nüfus cüzdanınızın noter tasdikli tercümesini ücretsiz olarak kargo ile size teslim edelim
Veya nüfus cüzdanınızın noter tasdikli tercümesini ofisimizde teslim alın

Titiz ve eksiksiz tercüme hizmeti yanında en uygun fiyat politikamızla, nüfus cüzdanı tercümesi gibi ihtiyaçlarınızda Adıgün Tercüme Bürosu her zaman yanınızda

Kaliteli ve hızlı hizmet, noter onay işlemi, yeminli noter lisanslı tercüman kaşesi, profesyonel kurumsal danışmanlık hizmetleri.

Mutluluk başarıya, başarı ise zamanı değerlendirmeye bağlıdır. Zamanınızın çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebepten en çok dikkat ettiğimiz konu zamanında teslimat.

Çeviri talepleriniz tamamlandıktan sonra, dünyanın her noktasına adrese teslim kargo hizmetimiz mevcut. Türkiye içi, hızlı ve güvenilir şirketlerle ücretsiz gönderim.

Tüm Dillerde Nüfus Cüzdanı Tercümesi
Online Tercüme Hizmeti
En Uygun Fiyat Garantisi
Ücretsiz Kargo
Zamanında Teslimat
noter onaylı yeminli tercüme hizmetlerimiz

Nüfus Cüzdanı Tercümesi

Nüfus cüzdanı, vatandaşların kişisel bilgilerinin bulunduğu devlet tarafından verilen kartlardır. Her ülkede farklı biçimlerde olsalar da, ülkemizde ad, soyadı, medeni hali gibi sıkça gerekli olan bilgiler bulunur. Nüfus cüzdanları, her insanı nüfus cüzdanı numaralarıyla devletin sistemlerine kodlamada kullanılır, her bir kişiyi sistemlerden kolayca bulmaya olanak sağlar.

Farklı bir ülkede ikamet etmek isteyen vatandaşlar, nüfus cüzdanı tercüme işlemi yapmadan evraklarını tamamlayamazlar. Yurtdışına çıkmak için istenilen önemli evraklardan biri olan nüfus cüzdanı, yeminli tercümanlarımız sayesinde çevirisi yapılarak toplanması gerek evraklara eklenmektedir. Nüfus cüzdanlarının tercümesi yapıldıktan sonra sıkça kullanılan alanları şu şekildedir;

• T.C vatandaşı olunduğunun ispatlanması
• Banka işlemleri
• Tapu işlemleri
• Telefon hattı aboneliği işlemleri
• Noter işlemleri
• Yurtiçi veya yurtdışı yolculuk bilet işlemleri
• Araç alım-satım işlemleri

Yurt dışı işlemlerinin tümünde, eğitim başvuruları, oturma izni, çalışma izni veya yurtdışına çıkmak için başvurulması gibi durumlarda, nüfus cüzdanı tercüme işlemleri gerekmektedir. Tercüme işlemi yeminli tercümanlar tarafından yapılmalıdır, sonrasında resmi kurumlar tarafından kabul görmesi için noter onayının olması zaruridir. Alanında profesyonel yeminli tercümanlarımız tarafından nüfus cüzdanı çeviri işlemlerinizi çok kısa bir süre içerinde tamamlayıp yurtiçinde istediğiniz yere kargo ile göndermekteyiz.

En Uygun Nüfus Cüzdanı Tercümesi Fiyatı

Nüfus cüzdanı tercüme işlemleri yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Yazının tümü tek bir kâğıda sığacağından dolayı, nüfus cüzdanı tercüme fiyatı, diğer çevirilere göre daha makul düzeyde olmaktadır. Tercümenin geçerliliği olması için notere onaylatma sürecini de, sizlerin talepleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Noterler birliğinin belirlemiş olduğu noter tasdik ücretini, tercüme ücretine ekleyerek fiyat belirlemesi yapıyoruz.

Yapılan tercüme işlemlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için, yeminli tercümanlara başvurmanız önemlidir. Zira oluşabilecek yanlış çeviri, eksik bilgi tercümesi sizin zamanınızdan, paranızdan kayıp yaşamanıza sebebiyet verecektir. Nüfus cüzdanı tercüme fiyatı için direkt ofisimize başvurarak veya dijital kanallarımızdan bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Nüfus Cüzdanı Tercümesinde Büromuzda En Fazla Talep Gören Diller

Her dilde profesyonel olarak yeminli tercümanlarımızla çeviri hizmeti vermekteyiz. Nüfus cüzdanı tercüme hizmetini başta İngilizce olmak kaydı ile Almanca, Fransızca, Rusça, İspanyolca gibi kullanımı en çok tercih edilen dillerde yapıyoruz, ayrıca 63 farklı dilde çevri hizmeti de veriyoruz. Nüfus cüzdanı tercüme ofisi günün her saati hizmet vermektedir, dijital kanallarımızda 7/24 hizmet vermeye ve siz değerli vatandaşların taleplerini karşılamak için çalışmaya devam etmektedir.

Size En Yakın Nüfus Cüzdanı Yeminli Tercüme Bürosu

Adıgün tercüme büromuz Türkiye’nin Çanakkale ilinde bulunmaktadır. Ancak teknolojinin başka bir faydası da alıcıyla satıcı arasındaki uzaklık-yakınlık kavramlarının yeniden değerlendiresi, online pasaport tercüme hizmetimizle size internet tıklaması, telefon araması, mail kadar yakınız. Aslında evinize en yakınız. Hizmet almak için uzun uğraşlara gerek yok, sitemizde aradığınız tüm bilgiler, yönlendirmeler mevcut. Site üzerinden sipariş vermek için mail ya da whatsapp aracılığıyla pasaportun örneğini tarafımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular