Tez Çevirisi

Tez Çevirisi

Tez çevirisi hizmetlerini profesyonel düzeyde sunan Adıgün Çeviri ve Danışmanlık, donanım ve tecrübesi ile sizlere hizmet vermektedir.

Tez Çevirisi Tercüme Bürosu

Hem bireysel hem de kurumsal anlamda geniş bir müşteri ağına dolayısıyla da referanslara sahip olan bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin beklentilerini kaliteli ve aynı zamanda en hızlı şekilde gerçekleştirebilmek için uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Bitirme tezi ya da tıbbi makale gibi alanlarda çeviri hizmetlerine ihtiyacınız varsa ancak bu süreci hiçbir sorun yaşamadan yönetmek istiyorsanız o halde bizimle bu yola çıkarak gönül rahatlığıyla tez çevirisi hizmeti alabilirsiniz.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık, sektöre adım attığı günden bu yana yıllardır biriktirdiği tecrübesi sayesinde öğrencilere ve akademik personellere tez çevirisi hizmetlerini hem kaliteli hem de hızlı düzeyde sunan tercüme bürosudur. Özellikle öğrencilerin çok fazla ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Genel olarak bu konuda bize başvuran tüm müşterilerimiz için farklı alanlarda uzmanlıkları olan ayrı ayrı tercüman kadromuz bulunmaktadır.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık olarak ayrıca kadromuzda yeminli tercümanlar da yer almaktadır. Bu sayede noter tasdikli tez çevirisi ihtiyaçlarınızda da sizlere aynı donanımda aynı kalitede ve aynı hızda yardımcı olabilmekteyiz.

Tez Çevirisi Fiyatı

Tez çevirisi fiyatları, her müşterimiz için genel-geçer değil aksine değişken fiyatlardır. Şöyle ki; her tezin karakter uzunluğu, konusu, dili ve uzmanlık gerektiren alanları farklıdır. Bu nedenle de tercümanlarımız her müşterimiz için özel bir çalışma gerçekleştirerek çeviri hizmetlerini sunar. Tüm bunların sonucunda da hizmet sonrasında her müşterimiz için özel fiyatlandırmalar oluşturulur.

Ekonomiklik ilkesini benimseyerek hizmette kalite ve özenden asla ödün vermeyen bir tercüme bürosu olarak önceliğimizi fiyata değil kaliteye vermekteyiz. Sayısız referans ile kendisini kanıtlamış Adıgün Çeviri ve Danışmanlık, tüm bu kapsamlı ve kaliteli hizmetleri sizlere en uygun fiyatlarda sunmaktadır. Daha detaylı ve size özel fiyatlar alabilmek için hemen bizimle iletişime geçerek hizmet detaylarınız ve beklentileriniz doğrultusunda fiyat tekliflerinizi alabilirsiniz.

İngilizce Tez Çevirisi

Tez Çevirisinde En Çok Talep Gören Diller

Makale ve tez gibi bilimsel yazılar, tek bir dilde değil birçok dilde okunan ve dolayısıyla da çeviri hizmetlerine olan ihtiyacı arttıran metinlerdir. Bünyemizde sizlere çeviri hizmeti veren tercümanlarımız onlarca dilde ana dil seviyesine sahip olmaktadır. Bu nedenle de ağırlıklı olarak evrensel bir dilde olmasından kaynaklı olarak İngilizce tez çevirisi hizmeti çokça talep göre dillerin başında gelmektedir.

İngilizce tez çevirisi

İngilizce tez çevirisi kadar talep edilen Rusça tez çevirisi ve Almanca tez çevirisi hizmetleri de tercümanlarımızdan en çok talep edilen hizmet dillerinin başında gelmektedir. Ancak bizlerin sizlere sunduğu hizmetler sadece bu üç dil ile sınırlı değildir.

Talep ettiğiniz takdirde istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercüme büromuzda çevirmenlerimiz tarafından onlarca dilde profesyonel ve hatasız tez tercüme işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Online Tercüme Hizmeti

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Büromuz İngilizce, Almanca, Ukraynaca ve Rusça başta olmak üzere 60’tan fazla dünya dilinde noter onaylı, online çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Tüm çeviri dilleri

Neden Biz?

Profesyonel ve Kaliteli Çeviri Hizmeti

Kusursuz Tercüme

Metinlerinizin orijinalliğini koruyarak kaynak dilden hedef dile kusursuz çeviri bürosu

Aynı Gün İçinde Kargo

Çevirisi tamamlanmış belgelerinizi Türkiye'de aynı gün, Dünyanın her yerine gönderiyoruz

Zamanında Teslimat

Çeviri siparişlerinizde sizin için en uygun zamanda iş teslimini gerçekleştiririz

Bilgileriniz Güvende

Tercüme büromuz tarafından sunulan çeviri hizmetlerinde bilgilerinizin gizliliğine riayet edilir

7/24 Tercüme Ofisi

Kapsamlı çeviri hizmetlerimizin, süre ve fiyat bilgisi için 7/24 ulaşılabilir tercüme bürosu

İndirim

Adıgün Tercüme Büromuz toplu siparişlerde %30'a varan indirimler sunmaktadır

Sıkça Sorulan Sorular