Ölüm Belgesi Çevirisi Ofisi

Ölüm Belgesi Çevirisi

Firmamız, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Ukraynaca ve tüm dillerde yeminli ölüm belgesi çevirisi yapmaktadır. İhtiyaç halinde ölüm belgesi noter onayı işlemlerini sizin adınıza takip ediyoruz.

30 DK

Ölüm Belgesinin fotoğrafını bize gönderin
30 dakika içerisinde Noter Yeminli olarak teslim edelim
Veya ücretsiz olarak kargo ile gönderelim

Titiz ve eksiksiz tercüme hizmeti yanında en uygun fiyat politikamızla, ölüm belgesi tercümesi gibi ihtiyaçlarınızda Adıgün Tercüme Bürosu her zaman yanınızda

Kaliteli ve hızlı hizmet, noter onay işlemi, yeminli noter lisanslı tercüman kaşesi, profesyonel kurumsal danışmanlık hizmetleri.

Mutluluk başarıya, başarı ise zamanı değerlendirmeye bağlıdır. Zamanınızın çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebepten en çok dikkat ettiğimiz konu zamanında teslimat.

Çeviri talepleriniz tamamlandıktan sonra, dünyanın her noktasına adrese teslim kargo hizmetimiz mevcut. Türkiye içi, hızlı ve güvenilir şirketlerle ücretsiz gönderim.

Tüm Dillerde Ölüm Belgesi Çevirisi
Online Tercüme Hizmeti
En Uygun Fiyat Garantisi
Ücretsiz Kargo
Zamanında Teslimat
noter onaylı yeminli tercüme hizmetlerimiz

Noter Onaylı Ölüm Belgesi Çevirisi

Ölüm belgesi farklı bir ülkede yaşayan vatandaşların veya çifte vatandaşlığı olan kişilerin ölümleri gerçekleştikten sonra hazırlanan belgeye denir. Ölüm belgesi aynı zamanda Formül C Uluslararası ölüm belgesi diye de bilinmektedir. Bu belge resmi evrak olduğundan dolayı yeminli tercümanlarca hazırlanması zorunludur.

Belgede herhangi bir kelime veya imla hatası olmamalıdır. Ölüm belgesinde kişinin adı, soyadı, T.C. numarası, ölüm nedeni, ölüm yeri gibi bilgiler yer almaktadır. Bilgilerin tam, eksiksiz doldurulması, doğru şekilde çeviri yapılması gerekmektedir.

Ölüm belgesi tercüme evrakını profesyonel ekiplerimizin oluşturduğu tercüme büromuzdan hazırlatabilirsiniz. İsterseniz noter ve apostil onayı da firmamız tarafından yaptırılabilmektedir.

Yeminli ölüm belgesi çevirisi evraklarınızı profesyonel çeviri bürosu olarak en hızlı, güvenli şekilde hazırlayarak teslim etmekteyiz.

Ölüm belgesi vefattan sonra yurt dışında yaşayan insanlar için mutlaka hazırlanması gereken bir evraktır. Tercüme büromuzda bu evrakı kolaylık hazırlatabilirsiniz. Formül C Uluslararası ölüm belgesini istediğiniz şekilde hazırlatıp noter, apostil onayı da yaptırıp adresinize kadar teslimatını yapmaktayız.

En Uygun Ölüm Belgesi Çevirisi Fiyatı

Genel olarak ölüm belgesi tercüme ücretleri, çevirinin kaç sayfa olacağına, hangi dilde çevrileceğine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ölüm belgesi tercüme fiyatı, 2023 yılı zamlarına 250 TL'den başlayan fiyatlarladır. Firmamızın tercüme ücretleri hakkında da detaylı bilgi almak için bize çeviri ücretleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Noter onaylı ölüm belgesi tercüme ücreti ise çeviri fiyatının üzerine ek olarak noter onay ücreti de alınmaktadır. Bu bedel, Noterler birliğince her yıl belirlenmektedir. Noter onay ücreti, tercüme ücreti dışında bir bedel olup, sayfa başı bedeli ortalama olarak değişiklik göstermektedir.

Ölüm belgesi çeviri fiyatı ve tüm tercüme hizmetlerinde piyasa şartlarında en uygun fiyat politikası, hizmet kalitesi ile hareket ettiğimizi gururla ifade ederiz.

Büromuzda En Fazla Talep Gören Ölüm Belgesi Çevirisi Dilleri

Ölüm belgesi tercüme evraklarınız için noter yeminli tercüme büromuzda bulunan uzman personellerden destek alabilirsiniz. Firmamız yıllardır edindiği tecrübesi, sizlere en iyi hizmeti sunma amacıyla evraklarınızı en hızlı ve doğru biçimde teslim etmektedir.

Yeminli çeviri büromuzda en fazla talep gören noter yeminli ölüm belgesi dillerinin başında Almanca gelmektedir. Almanya’da yaşayan Türk vatandaşların fazla olması, ülkemizde Almanya’da çift vatandaşlık hakkı kazanmış kişilerin olmasından dolayı Almaca dil tercümesi fazlasıyla talep görmektedir.

Ölüm belgesi tercüme bürosu kapsamında Almanca başta olmak üzere, İngilizce, Arapça, İtalyanca, Bulgarca, Rusça gibi diler talep görmektedir.

Ayrıca tüm resmi belge çevirilerinde, tüm dillerde online tercüme sipariş hattı üzerinden dijital olarak da hizmet vermekteyiz. Profesyonel tercüme hizmetlerinden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular