Yeminli tercüme

Ölüm Belgesi Çevirisi

Firmamız, tüm dünya devletlerine ait dillerde ölüm belgesi çevirisi yapmaktadır. İhtiyaç halinde ölüm belgesi çevirisinin noter onayı işlemlerini sizin adınıza takip ediyoruz.

30 DK

Ölüm belgesinin taranmış veya iyi kalitede bir fotoğrafını bize gönderin
Ölüm belgesinin noter tasdikli tercümesini ücretsiz olarak kargo ile size teslim edelim
Veya ölüm belgesinin noter tasdikli tercümesini ofisimizde teslim alın

Titiz ve eksiksiz tercüme hizmeti yanında en uygun fiyat politikamızla, ölüm belgesi çevirisi gibi ihtiyaçlarınızda Adıgün Tercüme Bürosu her zaman yanınızda

Kaliteli ve hızlı hizmet, noter onay işlemi, yeminli noter lisanslı tercüman kaşesi, profesyonel kurumsal danışmanlık hizmetleri.

Mutluluk başarıya, başarı ise zamanı değerlendirmeye bağlıdır. Zamanınızın çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebepten en çok dikkat ettiğimiz konu zamanında teslimat.

Çeviri talepleriniz tamamlandıktan sonra, dünyanın her noktasına adrese teslim kargo hizmetimiz mevcut. Türkiye içi, hızlı ve güvenilir şirketlerle ücretsiz gönderim.

Tüm Dillerde Ölüm Belgesi Çevirisi
Online Tercüme Hizmeti
En Uygun Fiyat Garantisi
Ücretsiz Kargo
Zamanında Teslimat
noter onaylı yeminli tercüme hizmetlerimiz

Noter Onaylı Ölüm Belgesi Çevirisi

Ölüm belgesi farklı bir ülkede yaşayan vatandaşların veya çifte vatandaşlığı olan kişilerin ölümleri gerçekleştikten sonra hazırlanan belgeye denir. Ölüm belgesi tercüme aynı zamanda Formül C Uluslararası Ölüm belgesi diye de bilinmektedir. Bu belge resmi evrak olduğundan dolayı yeminli tercümanlarca hazırlanması zorunludur. Belgede herhangi bir kelime veya imla hatası olmamalıdır. Ölüm belgesinde kişinin adı, soyadı, T.C. numarası, ölüm nedeni, ölüm yeri gibi bilgiler yer almaktadır. Bilgilerin tam, eksiksiz doldurulması, doğru şekilde çeviri yapılması gerekmektedir.

Ölüm belgesi tercüme evrakını profesyonel ekiplerimizin oluşturduğu tercüme büromuzdan hazırlatabilirsiniz. İsterseniz noter ve apostil onayı da firmamız tarafından yaptırılabilmektedir.

Ölüm belgesi tercüme evraklarınızı firma olarak en hızlı, güvenli şekilde hazırlayarak teslim etmekteyiz. Ölüm belgesi vefattan sonra yurt dışında yaşayan insanlar için mutlaka hazırlanması gereken bir evraktır. Tercüme büromuzda bu evrakı kolaylık hazırlatabilirsiniz. Formül C Uluslararası Ölüm belgesini istediğiniz şekilde hazırlatıp noter, apostil onayı da yaptırıp adresinize kadar teslimatını yapmaktayız.

En Uygun Ölüm Belgesi Çevirisi Fiyatı

Genel olarak tercüme ücretleri, çevirinin kaç sayfa olacağına, hangi dilde çevrileceğine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ölüm belgesi tercüme fiyatı, 2022 yılında ortalama olarak sadece oturma izni tercüme ücreti 100 Türk Lirası olarak fiyatlandırılmıştır. Firmamızın tercüme ücretleri hakkında da detaylı bilgi almak için bize buradan ulaşabilirsiniz.

Noter onay ücretleri ise Noterler Ölüm belgesi tercüme ücreti üzerine ek olarak noter onay ücreti almaktadır. Bu bedel, Noterler birliğince her yıl belirlenmektedir. Noter onay ücreti, tercüme ücreti dışında bir bedel olup, sayfa başı bedeli ortalama 200-220 Türk Lirasıdır.

Ölüm belgesi tercüme fiyatı ve tüm tercüme hizmetlerinde piyasa şartlarında en uygun fiyat politikası, hizmet kalitesi ile hareket ettiğimizi gururla ifade ederiz.

Büromuzda En Fazla Talep Gören Ölüm Belgesi Çevirisi Dilleri

Ölüm belgesi tercüme evraklarınız için büromuzda bulunan uzman personellerden destek alabilirsiniz. Firmamız yıllardır edindiği tecrübesi, sizlere en iyi hizmeti sunma amacıyla evraklarınızı en hızlı ve doğru biçimde teslim etmektedir.

Büromuzda en fazla talep gören ölüm belgesi tercüme dillerinin başında Almanca gelmektedir. Almanya’da yaşayan Türk vatandaşların fazla olması, ülkemizde Almanya’da çift vatandaşlık hakkı kazanmış kişilerin olmasından dolayı Almaca dil tercümesi fazlasıyla talep görmektedir.

Ölüm belgesi tercüme bürolarımızda Almanca başta olmak üzere, İngilizce, Arapça, İtalyanca, Bulgarca gibi diler talep görmektedir.

Ayrıca tüm resmi belge çevirilerinde, tüm dillerde çeviri hizmeti vermekteyiz. Profesyonel tercüme hizmetlerinden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular