online tercüme

Akademik Çeviri

Firmamız, tüm dillerde Akademik çeviri yapmaktadır. Yeminli tercümanlarımız kısa bir sürede, istenilen dile tercüme işlemini tamamlar.

Dünyanın neresinde olursanız olun zamansız ve mekansız hizmet veren anlayışımız ile en hızlı online yeminli tercüme işlemini gerçekleştirip en uzak mesafeleri yakın kılıyoruz. Acil tercüme hizmet seçeneğimiz sayesinde işlemlerinizi aynı gün gerçekleştirilip, adresinize kargo yolu ile teslimatını sağlıyoruz.

Tüm Dillerde Akademik Çeviri

Tüm dillerde tercüme, kaliteli ve hızlı hizmet, profesyonel kurumsal danışmanlık

En Uygun Fiyat Garantisi

Titiz, eksiksiz tercüme hizmeti ve uygun fiyat politikamızla, piyasadaki en uygun fiyat garantisi sağlamaktayız

Zamanında Teslimat

Mutluluk başarıya, başarı ise zamanı değerlendirmeye bağlıdır. Zamanınızın çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebepten en dikkat ettiğimiz nokta zamanında teslimat

Ücretsiz Kargo

Çeviri talepleriniz tamamlandıktan sonra, dünyanın her noktasına adrese teslim kargo hizmetimiz mevcut. Türkiye içi, hızlı ve güvenilir şirketlerle ücretsiz gönderim

noter onaylı yeminli tercüme hizmetlerimiz

Akademik Çeviri Bürosu

Akademik çeviri, akademik alanda araştırma yapılan çalışmaların konuyla ilgili yabancı kaynakların tercümesi, makalelerin Türkçeye ya da Türkçe araştırması yapılmış, yayınlanmış bir makalenin dünyada yayınlanması amacıyla yabancı dillere çevrilmesi olarak açıklanabilir. Bu noktada araştırmacılar yaptıkları çalışmaların yabancı dillerde yayınlanıp, dünya akademi camiasında kabul görmek, çalışmalarının daha fazla insana ulaşması amacıyla akademik tercüme hizmetlerinden faydalanmaktadırlar.

Yazılı tercüme alanında en çok ihtiyaç duyulan talep gören çeviri türüdür. Çevirinin kalitesi, metnin kalitesine de değer kattığından çeviriyi yapacak olan çevirmenin hem hedef dile, kaynak dile hem de konu hakkındaki gerekli bilgiye sahip olması önemlidir.

Tüm alanlarda sunulan çeviri çözümleri açısından genel çeviri çözümlerinden farklı olarak, özellikle çözümlerinde getirdiğimiz bölüm sisteminin avantajlarından yararlanıyoruz. Tezler, yüksek lisans tezleri, doktora tezleri gibi birçok konuda yapılabilmektedir.

Alanında prestijli Türk üniversitelerindeki akademisyenlerin, öğrencilerin referansları ile geleceğe ışık tutan firmamız, birçok çeviri çözümü ile bu alanda Türkiye'nin parlak yüzü olmaya devam etmektedir. En çok tercih edilen akademik çeviri bürolarından biri olan Adıgün Tercüme ve Danışmanlık, en uygun fiyat garantisi ve kaliteli çevirileri ile hizmetlerine devam etmektedir.

En Uygun Akademik Çeviri Fiyatı 2022

Şirketimiz, verdiğimiz tüm hizmetlerde olduğu gibi, akademik tercüme hizmetleri alanında da sizlere en uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz. En uygun akademik çeviri fiyatı ile işlemlerinizi aksatmadan yönetmeye devam ediyoruz.

Akademik tercüme çalışmaları ile araştırmacılarımızın tez çalışmaları sırasında en büyük destekçisi olma vizyonunu benimseyen firmamız, bu alanda sunduğu köklü çözümlerle adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Tüm akademik tercüme hizmetlerimizden Türkiye’nin neresinde olursanız olun online bir şekilde faydalanabilirsiniz. Web sitemizdeki iletişim formundan, WhatsApp hattımız üzerinden ya da e-posta yolu ile bizlerle iletişime geçebilir, ihtiyacınız olan çeviri işlemine dair fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Büromuzda En Fazla Talep Gören Akademik Çeviri Dilleri

Adıgün Tercüme ve Danışmanlık Bürosu adıyla Türkiye’nin Çanakkale ilinde hizmet vermekteyiz. Fakat web sitemiz üzerinden online Türkiye’nin her yerine hizmet verebilmekteyiz. Online gerçekleştirmiş olduğumuz tercüme çalışmalarımızla nerede olursanız olun size en yakın tercüme bürosu olarak çalışmaktayız.

Akademik tercüme taleplerinde genellikle en çok talep edilen dillerin başında İngilizce gelmektedir. İngilizce gibi İspanyolca ve Rusça da tercüme çalışmalarında yoğun talep edilen diller arasında yer almaktadır. Akademik tercüme çalışmalarının talep gören çeviri dillerinden bir diğeri de Almancadır.

Size En Yakın Akademik Çeviri Bürosu

Adıgün tercüme büromuz Türkiye’nin Çanakkale ilinde bulunmaktadır. Ancak teknolojinin başka bir faydası da alıcıyla satıcı arasındaki uzaklık-yakınlık kavramlarının yeniden değerlendiresi, online akademik tercümelerinizi çeviri hizmetimizle size internet tıklaması, telefon araması, mail kadar yakınız. Aslında evinize en yakınız.

Hizmet almak için uzun uğraşlara gerek yok, sitemizde aradığınız tüm bilgiler, yönlendirmeler mevcut. Site üzerinden sipariş vermek için Telegram, mail ya da WhatsApp aracılığıyla araştırma konusu metinin ya da makalenin örneğini tarafımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular