Mahkeme Kararı Tercümesi

Mahkeme Kararı Tercümesi

Firmamız, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Ukraynaca ve tüm dillerde yeminli mahkeme kararı tercümesi yapmaktadır. İhtiyaç halinde mahkeme kararı noter onayı işlemlerini sizin adınıza takip ediyoruz.

30 DK

Mahkeme kararının fotoğrafını bize gönderin
30 dakika içerisinde Noter Yeminli olarak teslim edelim
Veya ücretsiz olarak kargo ile gönderelim

Titiz ve eksiksiz tercüme hizmeti yanında en uygun fiyat politikamızla, mahkeme kararı çevirisi gibi ihtiyaçlarınızda Adıgün Tercüme Bürosu her zaman yanınızda

Kaliteli ve hızlı hizmet, noter onay işlemi, yeminli noter lisanslı tercüman kaşesi, profesyonel kurumsal danışmanlık hizmetleri.

Mutluluk başarıya, başarı ise zamanı değerlendirmeye bağlıdır. Zamanınızın çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebepten en çok dikkat ettiğimiz konu zamanında teslimat.

Çeviri talepleriniz tamamlandıktan sonra, dünyanın her noktasına adrese teslim kargo hizmetimiz mevcut. Türkiye içi, hızlı ve güvenilir şirketlerle ücretsiz gönderim.

Tüm Dillerde Mahkeme Kararı Tercümesi
Online Tercüme Hizmeti
En Uygun Fiyat Garantisi
Ücretsiz Kargo
Zamanında Teslimat
noter onaylı yeminli tercüme hizmetlerimiz

Noter Onaylı Mahkeme Kararı Tercümesi Bürosu

Mahkeme kararı tercümesi adli durumlarda ülkemizde uygulanacak ya da ülkemizde karara çıkan bir davanın yurtdışında yabancı ülkeye beyan edilmesi gerektiği durumlarda bu kararlarının Türkçe veya ilgili ülke diline çevirisinin yapılaması gerekmektedir.

Genel olarak ticari davalar, velayet işlemleri, boşanma davaları ve benzeri konularda Mahkeme Kararı tercümesi ile ilgili talepler oluşmaktadır. Mahkeme kararı çevirisi hukuki belge olmasından ötürü evrakların tercümesi uzman tercümanlar tarafından dikkatli şekilde yapılmalıdır.

Bizler noter onaylı mahkeme kararı tercüme bürosu olarak tercümelerinizi sorunsuz şekilde hazırlamak amacıyla hizmet vermekteyiz. Firma veya şahıs olarak talepte bulunduğunuz takdirde herhangi bir hata olmaksızın evraklarınız hazırlanır.

Ayrıca yeminli mahkeme kararı tercümesi konusunda şirketimiz Türkçe veya yabancı dilde bir kararının iki yönlü çevirisini yaparak, noter onaylı mahkeme kararı çevirisi işlemini yeminli tercümanlar ile kısa sürede yapmaktadır.

En Avantajlı Mahkeme Kararı Tercümesi Fiyatı

Mahkeme Kararı tercümesi ücreti hususunda net fiyat söylemek mümkün değildir. Hazırlanan her kararın sayfa yapısı, sayfa sayısı ve içerik olarak değişiklik gösterdiğinden dolayı fiyatları belirlemede net kıstas yoktur. Talep ettiğiniz belgelerin çevirisi için firmamızla görüşerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Mahkeme Kararı tercüme fiyatı belirlemede çevirisi yapılan belgenin noter onayının gerekip gerekmediği konusu ise bir başka faktördür. İstenilen talepler doğrultusunda fiyat çalışması yapılmaktadır. Fiyat konusunu belirleyen diğer unsur ise belge istek tarihidir.

Mahkeme Kararı çevirisi ücreti farklı talepler doğrulusunda değişebilmektedir. Şirketimiz, çevirisi talep edilen evraklarınız için uygun fiyat kaliteli, profesyonel hizmet garantisini vererek çalışmalarını yürütmektedir.

Çeviri ücretleri

Büromuzda En Fazla Talep Gören Mahkeme Kararı Tercüme Dilleri

Mahkeme Kararları tercümelerinde en fazla talep gören dil İngilizce dilidir. İngilizce evrensel dil olarak kabul görmüş lisandır. Bu sebepten ötürü tercüme ofisi olarak İngilizce dilinde evrak talebi oldukça fazla gelmektedir.

İngilizce dışında Almanca da oldukça fazla talep edilen diller arasındadır. Bunun önemli sebebi ise Almanya’da birçok Türk vatandaşımızın yaşaması ve Almanya ile sürekli sosyal, kültürel, ticari ilişkiler içerisinde olmamızdır. Türkiye’de yaşayan birçok insan Almanya’ya göç ederek gittikleri ülkelerde gerek ülkemizde karara çıkmış mahkeme kararını gerek ise yurtdışında sonuçlanmış kararların çevirilerine ihtiyaç duymaktadırlar.

Bu diller haricinde Mahkeme Kararı tercüme ofisi olarak son zamanlarda oldukça fazla çeviri yapılan dillerden biri Arapça olmaktadır. Ülkemizde Arap ürünlerinin fazlasıysa sevilmesi, talep görmesinden dolayı Araplarla olan ticaret hacmi artmıştır. Suriyeli göçmen sayısının artması ülkemizde veya kendi ülkelerinde sonuçlanan mahkeme kararlarını çeşitli sebeplerden çevrilmesi konusunda ihtiyaç duymaktadırlar.

Bahsettiğimiz ana diller haricinde İtalyanca, Fransızca, Rusça, Azerice, Bulgarca gibi dillerin tercümeleri de sıklıkla yapılmaktadır. Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Ofisimize gelerek ya da online iletişim kanallarımız üzerinden bize başvurarak istediğiniz dile mahkeme kararı tercümesi işlemini gerçekleştiririz.

Size En Yakın Mahkeme Kararı Yeminli Tercüme Bürosu

Adıgün tercüme ve danışmanlık büromuz Türkiye’nin Çanakkale ilinde tercüme hizmeti vermektedir. Ancak teknolojinin başka faydası da hizmet veren ile alan kişiler arasındaki uzaklık-yakınlık kavramlarının yeniden değerlendiresi, online mahkeme kararı tercümesi hizmetimizle size internet tıklaması, telefon araması, mail kadar yakınız.

Size en yakın tercüme bürolarından daha yakınız. Hizmet almak için uzun uğraşlara gerek yok, sitemizde aradığınız tüm bilgiler, yönlendirmeler mevcut. Site üzerinden sipariş vermek için mail ya da WhatsApp aracılığıyla belgenin örneğini tarafımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular