Yeminli tercüme

Mahkeme Kararı Tercümesi

Firmamız, tüm dünya devletlerine ait dillerde mahkeme kararı tercümesi yapmaktadır. İhtiyaç halinde belgelerinizin noter onayı işlemlerini sizin adınıza takip ediyoruz.

30 DK

Belgenizin taranmış veya iyi kalitede bir fotoğrafını bize gönderin
Belgenizin noter tasdikli tercümesini ücretsiz olarak kargo ile size teslim edelim
Veya belgenizin noter tasdikli tercümesini ofisimizde teslim alın

Titiz ve eksiksiz tercüme hizmeti yanında en uygun fiyat politikamızla, mahkeme kararı tercümesi gibi ihtiyaçlarınızda Adıgün Tercüme Bürosu her zaman yanınızda

Kaliteli ve hızlı hizmet, noter onay işlemi, yeminli noter lisanslı tercüman kaşesi, profesyonel kurumsal danışmanlık hizmetleri.

Mutluluk başarıya, başarı ise zamanı değerlendirmeye bağlıdır. Zamanınızın çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebepten en çok dikkat ettiğimiz konu zamanında teslimat.

Çeviri talepleriniz tamamlandıktan sonra, dünyanın her noktasına adrese teslim kargo hizmetimiz mevcut. Türkiye içi, hızlı ve güvenilir şirketlerle ücretsiz gönderim.

Tüm Dillerde Mahkeme Kararı Tercümesi
Online Tercüme Hizmeti
En Uygun Fiyat Garantisi
Ücretsiz Kargo
Zamanında Teslimat
noter onaylı yeminli tercüme hizmetlerimiz

Noter Onaylı Mahkeme Kararı Tercüme Bürosu

Mahkeme kararı tercümesi adli durumlarda ülkemizde uygulanacak ya da ülkemizde karara çıkan bir davanın yurtdışında yabancı ülkeye beyan edilmesi gerektiği durumlarda bu kararlarının Türkçe veya ilgili ülke diline çevirisinin yapılaması gerekmektedir. Genel olarak ticari davalar, velayet işlemleri, boşanma davaları ve benzeri konularda kararlarını çevirisi ile ilgili talepler oluşmaktadır.

Mahkeme kararı çevirisi hukuki belge olmasından ötürü evrakların tercümesi uzman tercümanlar tarafından dikkatli şekilde yapılmalıdır. Bizler firma olarak tercümelerinizi sorunsuz şekilde hazırlamak amacıyla hizmet vermekteyiz. Firma veya şahıs olarak talepte bulunduğunuz takdirde herhangi bir hata olmaksızın evraklarınız hazırlanır.

Ayrıca çeviri hizmeti konusunda şirketimiz Türkçe veya yabancı dilde bir kararının iki yönlü çevirisini yaparak, noter onaylı Mahkeme Kararı tercüme işlemini yeminli tercümanlar ile kısa sürede yapmaktadır.

En Uygun Mahkeme Kararı Tercümesi Fiyatı

Mahkeme Kararı tercümesi ücreti hususunda net fiyat söylemek mümkün değildir. Hazırlanan her kararın sayfa yapısı, sayfa sayısı ve içerik olarak değişiklik gösterdiğinden dolayı fiyatları belirlemede net kıstas yoktur. Talep ettiğiniz belgelerin çevirisi için firmamızla görüşerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Mahkeme Kararı tercüme fiyatı belirlemede çevirisi yapılan belgenin noter onayının gerekip gerekmediği konusu ise bir başka faktördür. İstenilen talepler doğrultusunda fiyat çalışması yapılmaktadır. Fiyat konusunu belirleyen diğer unsur ise belge istek tarihidir.

Mahkeme Kararı tercümesi ücreti farklı talepler doğrulusunda değişebilmektedir. Şirketimiz, çevirisi talep edilen evraklarınız için uygun fiyat kaliteli, profesyonel hizmet garantisini vererek çalışmalarını yürütmektedir.

Büromuzda En Fazla Talep Gören Mahkeme Kararı Tercüme Dilleri

Mahkeme Kararları tercümelerinde en fazla talep gören dil İngilizce dilidir. İngilizce evrensel dil olarak kabul görmüş lisandır. Bu sebepten ötürü tercüme ofisi olarak İngilizce dilinde evrak talebi oldukça fazla gelmektedir.

İngilizce dışında Almanca da oldukça fazla talep edilen diller arasındadır. Bunun önemli sebebi ise Almanya’da birçok Türk vatandaşımızın yaşaması ve Almanya ile sürekli sosyal, kültürel, ticari ilişkiler içerisinde olmamızdır. Türkiye’de yaşayan birçok insan Almanya’ya göç ederek gittikleri ülkelerde gerek ülkemizde karara çıkmış mahkeme kararını gerek ise yurtdışında sonuçlanmış kararların çevirilerine ihtiyaç duymaktadırlar.

Bu diller haricinde Mahkeme Kararı tercüme ofisi olarak son zamanlarda oldukça fazla çeviri yapılan dillerden biri Arapça olmaktadır. Ülkemizde Arap ürünlerinin fazlasıysa sevilmesi, talep görmesinden dolayı Araplarla olan ticaret hacmi artmıştır. Suriyeli göçmen sayısının artması ülkemizde veya kendi ülkelerinde sonuçlanan mahkeme kararlarını çeşitli sebeplerden çevrilmesi konusunda ihtiyaç duymaktadırlar. Ofislerimizde sizlerin talepleri doğrultusunda verdiğiniz her türlü resmi evrakların Arapça çevirililer sorunsuz şekilde yapılmaktadır.

Yukarıda bahsettiğimiz ana diller haricinde İtalyanca, Fransızca, Rusça, Azerice, Bulgarca gibi dillerin tercümeleri de sıklıkla yapılmaktadır.

Size En Yakın Mahkeme Kararı Yeminli Tercüme Bürosu

Adıgün tercüme ve danışmanlık büromuz Türkiye’nin Çanakkale ilinde tercüme hizmeti vermektedir. Ancak teknolojinin başka faydası da hizmet veren ile alan kişiler arasındaki uzaklık-yakınlık kavramlarının yeniden değerlendiresi, online Mahkeme Kararı tercüme hizmetimizle size internet tıklaması, telefon araması, mail kadar yakınız.

Aslında evinize en yakınız. Hizmet almak için uzun uğraşlara gerek yok, sitemizde aradığınız tüm bilgiler, yönlendirmeler mevcut. Site üzerinden sipariş vermek için mail ya da WhatsApp aracılığıyla belgenin örneğini tarafımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular