Yeminli tercüme

Yeminli Tercüme Hizmeti

Yeminli tercüme hizmeti alırken seçiminizi şansa bırakmayın; işin uzmanıyla çalışın. Noter onayı gerektiren resmi içerikli çevirilerinizde; en uygun yeminli çeviri fiyat teklifimizle size kusursuz bir hizmet deneyimi yaşatmak için buradayız!

Online Sipariş

Online olarak çeviri siparişi verin

Tüm Diller

Tüm dillerde noter tasdikli tercüme

Uygun Fiyat

En uygun fiyat garantisi sunmaktayız

Ücretsiz Teslimat

Türkiye'nin her yerine ücretsiz aynı gün kargo

noter onaylı yeminli tercüme hizmetlerimiz

Noter Yeminli Çeviri Bürosu

İhtisaslarını ilgili alanlarda gerçekleştirmiş yeminli tercümanlar tarafından, saha faaliyetleri sonucunda uzmanlık kazanmış kadromuzla sektörde fark yaratan işlere imza atıyoruz. Bizi seçen müşterilerimizin memnuniyet dönüşleriyle her gün büyümeye devam ediyoruz.

Çeviri alanındaki en son yenilikler ile gündemin meraklı takipçisi olup kendi çalışma organizasyonuna uyarlayarak hizmet kalitesini, müşteri memnuniyetini ana ilke edinen Adıgün Tercümanlık Bürosu; müşterilerinin dil hususunda yaşadığı zaman-mekan sorunsalına çözüm üretecek mesleki görüyle hizmet vermektedir .

Noter Yeminli Tercüme Bürosu olarak bünyemizde faaliyet gösteren tercümanlarımızın, anlaşmalı olduğumuz noter dairesinde yemin zabıtları bulunmaktadır. Hedef dile aktarılan resmi evrakların ibraz edileceği kurum tarafından, ilaveten resmi onay istenmesi durumunda Adıgün Çeviri Ofisimiz, Türkiye’nin ve dünyanın her noktasından vereceğiniz siparişlerde; sizin namınıza noter tasdik işlemlerinizin takibini yaparak tamamlanan projelerinizi kargo yolu ile Türkiye içi ücretsiz olmak üzere tüm dünyaya teslimat hizmeti sunmaktadır. Tüm dillerde verdiğimiz kaliteli çeviri hizmetini müşteri desteği ve evrak takibi danışmalık hizmetimizle destekleyerek müşterilerimize memnuniyetin garantisini veriyoruz.

Yasal niteliği bulunan tüm evrakların yeminli tercümanlar tarafından çevrilmiş olması istenmektedir. Bu durumda resmi kurumlara ibraz edilecek belgeler, yeminli tercüme büroları tarafından çalışılmalıdır. Bunun için çeviri büroları bünyelerinde anlaşmalı oldukları noterde yemin zaptı bulunan yeminli tercümanları istihdam ederler. Adıgün Tercümanlık ofisimizdeki yeminli çevirmen kadrosu, alanlarında uzman, çift anadile hakim tercümanlardan oluşmaktadır.

Yeminli Çevrimiçi Tercüme Hizmeti

Sektördeki hizmet yolculuğumuzda, kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla nadir diller de dahil olmak üzere 60’dan fazla dilde çevrimiçi tercüme imkanlarını müşterilerimize sunuyoruz.

Bugün toplumların temel ihtiyaçlarının başında iletişimin gelmesi sonucu kültürler arası iletişim sınırları ortadan kalkmıştır. Bu çok yönlü etkileşimin vücut bulmasında teknolojinin de yardımıyla tercüme sektörünün etkisi büyüktür. Bu noktada büromuz, online çevirmenlik hizmetlerini yurt içi ve yurt dışı tüm mecralarda yerli-yabancı tüm müşteri portföyüne ulaştırabilmek adına en son teknolojik ve yazılım alanındaki yenilikleri takip etmektedir.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık ofisimizde görev alan noter yeminli tercüman kadromuz ile tüm resmi kurum ve işlemlere uygun hizmeti, taahhüt ettiğimiz zaman içerisinde teslim etmekteyiz. Tercüman kadromuz; çoğu aynı anda birkaç dil bilen, kendini sürekli yenileyen uzman kişilerden oluşur.

Yabancı müşterilerimiz, ofisi bulunan müşteri temsilcilerimiz ile doğrudan Türkçe, İngilizce, Rusça, Ukraynaca, Kırgızca dillerinde arayarak iletişime geçebilirler. Türkçe, Rusça, Almanca, İngilizce yeminli tercümenin yanı sıra tüm dillerde, azami gizlilik ve güven teminatı altında, danışmanlık hizmetini vermeyi sağlıyoruz.

Dinamik hizmet organizasyonumuz içerisinde 7/24 ve dünyanın her noktasından bizlere ulaşarak fiyat teklifi alabilir, siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Yeminli Tercüme Fiyatları

Fiyatlarımızı belirlerken şeffaf bir fiyatlandırma yapıyoruz. Toplu vereceğiniz siparişlerinize %30’a var indirim imkanları sağlayarak kaliteli çeviriyi uygun fiyat seçenekleriyle birleştirip siz müşterilerimize cazip avantajlar sunuyoruz. Sektörün profesyonel isimlerinde biri olarak piyasadaki yeminli çeviri ücretleri içerisinde en uygun fiyat garantisini veriyoruz.

Noter onaylı tercüme fiyatları 1.000 Harf / Karakter üzerinden hesaplanır. Yeminli tercüme fiyatına noter onay ücreti dahil değildir. Noter onayı içeren hizmetlerimizde tasdik ücreti noter tarafından ayrıca tahsil edilir.

Tüm resmi nitelikli çevirileriniz ve tercüman refakat hizmetimiz için en rekabetçi yeminli tercüman ücretlerini 7/24 bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Tüm çeviri ücretleri

Online Sipariş Hizmeti

Adıgün Online Yeminli Tercüme Bürosu

İletişim seçeneklerimizden size en uygun olanı kullanarak tarafımıza göndereceğiniz belgeleriniz için en kısa sürede sizlere geri dönüş yapılarak fiyat teklifi sunulur. Onayladığınız projeleriniz anlam kaybı olmayan eksiksiz bir çalışma ve en uygun fiyat garantisi ile Türkiye içi ücretsiz kargo imkânıyla adresinize ulaştırılır. Zamanlaması kritik olan işlemlerinizde acil çeviri hizmetimizi tercih ederek belgelerinizin aynı gün çeviri ve noter tasdik işlemleri gerçekleştirilir.

En uygun fiyat garantisi ile hemen online tercüme sipariş alın

Sıkça Sorulan Sorular