yeminli tercüme hizmeti

Yeminli Tercüme

Profesyonel hizmet anlayışımızla beraber en uygun yeminli tercüme fiyat teklifimizle size kusursuz hizmet deneyimi yaşatıyoruz

Yeminli Sözlü Tercüme

Resmi Belge Tercümesi

İşlemlerinize Takip Desteği

Noter Yeminli Tercüme Bürosu

Adıgün Tercüme Ofisi, noter yemin zaptı bulunan, profesyonel ve deneyimli noter yeminli tercüman kadrosu ile 7/24 hizmetinizdedir.

Tüm resmi kurum ve işlemlere uygun hizmeti, anlaşmış olduğumuz zaman içerisinde ücretsiz teslim etmekteyiz.

Yeminli tercümanlar kadromuz, dil ve çeviri konularında eğitiminin yanında deneyimli, noterlerde yemin zaptı bulunan tercümanlardan oluşmaktadır. Bütün tercüman kadromuzun yasal olarak tanınırlığı bulunmaktadır.

Noter onaylı yeminli tercümede, ofisimizin notere olan yakınlığı sayesinde çok hızlı şekilde, aynı günde belgelerinizi noter onayından geçirerek isteğinize göre kargoya vermekteyiz. Aynı şekilde işlemleri tamamlanan belgelerinizi ofisimize gelerek ya da online ortamdan teslim alabilirsiniz.

 

Tüm Dillerde Yeminli Tercüme Hizmeti

Dünyanın neresinde olursanız olun, vereceğiniz yeminli çeviri siparişlerinde sizin adınıza noter tasdik işlemini yaptırmakta ve tamamlanan siparişlerinizi, Türkiye içi ücretsiz olmak üzere, kargo ile size ulaştırmaktayız.

En çok ihtiyaç duyulan İngilizce, Rusça, Almanca dillerinde başta olmak üzere 60'tan fazla dilde sizler için çalışıyoruz.

Sözlü Yeminli Tercüme

Sözlü tercüme ihtiyacınızda, çevirilerin yeminli bir tercüman tarafından yapılmasına ihtiyaç duyduğunuzda Adıgün Çeviri Ofisi, anlaşmalı olduğu yeminli tercüman kadrosuyla hizmetinizdedir.

Mahkeme duruşmalarında, nikah törenlerinde, iş toplantılarında, konferanslarda ve diğer çeşitli yeminli sözlü çeviri ihtiyacınızda profesyonel yemin zaptı bulunan tercümanlarımızla çalışabilirsiniz.

Yazılı Yeminli Tercüme

Resmi veya hukuki belgelerinizin, metinlerin ya da dokümanlarınızın, ana dilden hedef dile, yasal olarak belirlenmiş prosedürleri takip ederek çevrilmesine ihtiyaç duyduğunuzda yeminli tercüman kadromuz sizin için tercümelerinizi yapmaktadır.

Mahkemelerde, noterde, resmi kurumlarda ve iş dünyasında sıkça ihtiyaç duyulan yeminli tercüman ihtiyacınız için bizimle iletişime geçin.

Tercüme Dilleri

Online Yeminli Tercüme

Adıgün Çeviri Büromuz, online çevirmenlik hizmetlerini yurt içi ve yurt dışı tüm mecralarda yerli yabancı bütün müşteri portföyüne ulaştırabilmek adına, en son teknoloji ve yazılım alanındaki yenilikleri takip ederek uygulamaktadır.

Online olarak ya da ofisimize gelerek resmi belge tercümesi siparişi verebilirsiniz. Dileğinize göre tamamlanan belgelerinizi elektronik ortamdan teslim alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular