makale çevirisi

Makale Çevirisi

Makale çevirisi ihtiyacınızda, alanında uzman ve profesyonel tercüman kadromuz sizlere 7/24 hizmet garantisi sunmaktadır

Makale Çevirisi Tercüme Bürosu

Adıgün Makale Çevirisi Tercüme Bürosu, hazırlamış olduğunuz makalelerinizi dil ve anlam bütünlüğünü koruyarak hedef dile çevirmektedir.

Akademik makale çevirisi dışında makaleler bilimsel araştırmalar, sosyolojik araştırmalar, sanat, kültür ve teknoloji gibi çeşitli alanlarda yazılabilmektedir. Belirli bir konuda bilgi vermenin dışında düşünce ve teorileri tartışmaya açmak için de yazılabilen makalelerin çevirileri için gelen talepleri de uzman kadromuz ile karşılamaktayız.

Makalelerdeki anlam bütünlüğünü koruması için tercümeyi yapan çevirmenlerin hedef dil ve kaynak dil konusunda bilgisi olmalıdır. Bu sayede çeviride herhangi bir anlam bozulması olmaz, makalenin etkisini ve amacını değiştirmemiş olur.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık bünyesindeki ana dilinde 60'tan fazla tercüman ile makalelerinizi eksiksiz ve profesyonel olarak çevirmekteyiz.

 

Adıgün Danışmanlık

Makale Çevirisi Fiyatları

Makale tercüme fiyatları, boşluksuz 1000 karakter üzerinden hesaplanmaktadır.

Diğer çeviri alanlarından daha fazla deneyim ve uzmanlık gerektiren makale çevirisi için alanında uzman kadromuzla çalışmaktayız. Özellikle bilimsel metinlerde alan uzmanlığı ve teknik bilgi de gerekli olmaktadır.

İngilizce makale çevirisi, Rusça makale çevirisi ve diğer tüm dillerde sorunsuz ve profesyonel tercüme hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

 

Rusça Makale Tercümesi:

Makale türüne ve karakter bazına göre sizin için en uygun fiyatlar hesaplanır

Almanca Makale Tercümesi:

Makale türüne ve karakter bazına göre sizin için en uygun fiyatlar hesaplanır

İngilizce Makale Tercümesi:

Makale türüne ve karakter bazına göre sizin için en uygun fiyatlar hesaplanır

ingilizce makale çevirisi

En Çok Talep Gören Diller

Makale çevirisinde en çok talep gören diller arasında başta İngilizce olmak üzere, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, Çince yer almaktadır.

Dünya üzerinde en yaygın olarak kullanılan dillerden olan İngilizce dilinde birçok bilimsel, sosyolojik ve kültürel alanlarda makaleler yazılmaktadır. Bunların evrensel olarak ulaştırılabilmesi için çeviriye ihtiyaç duyulmaktadır.

Dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip olan Çince için de makale tercümesinde fazlasıyla talep vardır. İspanyolca, İtalyanca ve Japonca makale çevirileri de küresel olarak talep görmektedir.

 

Sıkça Sorulan Sorular