Kitap Çevirisi

Kitap Çevirisi

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık bürosu olarak yılların tecrübesiyle sorunsuz ve hatasız en uygun fiyatlarla kitap çevirisi, hizmetler sunmaktadır.

Kitap Çevirisi Tercüme Bürosu

Kitap okumak, sadece Türkiye’de değil dünyanın dört bir yanında sayısız insan için bir hobi haline gelmiş olmakla birlikte aynı zamanda kişisel gelişim için de büyük öneme sahip faaliyetlerin başında gelmektedir. Teknolojinin gelişmesi, yaşadığımız dünyanın daha teknolojik ve modern hale gelmesi artık bir dilde yazılan kitapların birden çok dile çevrilerek sayısız ülkelerde aynı kitabın okunabilirliğini de olanaklı hale getirmiştir.

Herhangi bir dilde yazılan bir kitabın başka ülkelerde, o ülkelerin dillerinde okunabilmesi için ise kitap çevirisi önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu noktada da devreye profesyonellik ve tecrübe girmektedir. Adıgün Çeviri ve Danışmanlık, aynı zamanda bir kitap tercüme bürosu olarak sahip olduğu kapsamlı kitap terminolojisi sayesinde kitap tercüme hizmetlerini birebir sizlere sunmaktadır.

Kitap tercüme alanında geniş bir bilgi ve tecrübe donanımına sahip olan tercümanlarımız, kitap tercümesinin sadece kelime ya da cümlelerin başka bir dile çevrilmesi olmadığının bilincinde olarak bu hizmeti sunmaktadır. Bu alanda üst düzey donanıma sahip olan tercümanlarımız, her iki dilin yapısına ve kültürel özelliklerine sahip olarak orijinal kitapta anlatılanların hepsini birebir yeni dilde de aktarma profesyonelliğine sahiptirler.

Kitap Çevirisi Fiyatı

Kitap tercümesi fiyatları her ne kadar çok fazla merak edilen bir konu olsa da bu konuda tek ve genel-geçer bir fiyat bandı belirtmek mümkün olmamaktadır. Şöyle ki; kitap tercümeleri birçok çeviri hizmetlerinde olduğu gibi karakter üzerinden hesaplanmaktadır. Bu noktada her tercüme bürosunun kendi fiyat politikaları olduğundan her yerin size 1000 karakter üzerinden vereceği birim fiyat teklifi de değişkenlik göstermektedir.

Kitap tercüme hizmetlerinde fiyatlar 1000 karakter üzerinden belirlenir. Genellikle birim fiyat 1000 karakter üzerinden belirlenmiştir. Tercüme sonunda belgenin karakter sayısı sanal ortamda hatasız bir şekilde sayılır. Birim fiyat ile karakter sayısı çarpıldığında toplam hizmet fiyatı belirlenir.

Firmamız, üst düzey profesyonelliğe sahip bir tercüme bürosu olmakla birlikte fiyatlar konusunda ekonomiklik ilkesini benimsemektedir. Bu nedenle de bizlerden alacağınız hizmet detayları ve fiyat bilgisi hakkında detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İngilizce Kitap Çevirisi

Kitap Çevirisinde En Çok Talep Gören Diller

Kitap çevirisi, sadece Türkiye’de değil tüm dünya üzerinde çok fazla gerçekleştirilen bir hizmettir. Günümüze baktığımızda birçok edebi eserin birden fazla dile çevrilerek birçok ülkede okuyucuya kavuştuğunu görmemiz mümkündür. Dolayısıyla da bu alanda bizler Adıgün Çeviri ve Danışmanlık olarak onlarca dilde sizlere talepleriniz doğrultusunda çeviri hizmetleri sunmaktayız.

İngilizce kitap çevirisi

Evrensel bir dil olması ve dünyanın birçok noktasında kullanılması sebebiyle İngilizce kitap çevirisi en çok talep gören dillerin başında gelmektedir. Zira İngilizce dilinin dünya genelinde en çok bilinen dil olması, birçok kitabın da İngilizce olarak çevrilmesine ortam hazırlamıştır.

Aynı zamanda Rusça kitap çevirisi ve Almanca kitap çevirisi de en çok talep gören diğer diller arasında yer almaktadır. Bu dillerin yanı sıra talepleriniz doğrultusunda uzman tercümanlarımız onlarca farklı dilde kitap tercüme hizmetleri sunmaktadır.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Online Tercüme Hizmeti

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Büromuz İngilizce, Almanca, Ukraynaca ve Rusça başta olmak üzere 60’tan fazla dünya dilinde noter onaylı, online çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Tüm çeviri dilleri

Neden Biz?

Profesyonel ve Kaliteli Çeviri Hizmeti

Kusursuz Tercüme

Metinlerinizin orijinalliğini koruyarak kaynak dilden hedef dile kusursuz çeviri bürosu

Aynı Gün İçinde Kargo

Çevirisi tamamlanmış belgelerinizi Türkiye'de aynı gün, Dünyanın her yerine gönderiyoruz

Zamanında Teslimat

Çeviri siparişlerinizde sizin için en uygun zamanda iş teslimini gerçekleştiririz

Bilgileriniz Güvende

Tercüme büromuz tarafından sunulan çeviri hizmetlerinde bilgilerinizin gizliliğine riayet edilir

7/24 Tercüme Ofisi

Kapsamlı çeviri hizmetlerimizin, süre ve fiyat bilgisi için 7/24 ulaşılabilir tercüme bürosu

İndirim

Adıgün Tercüme Büromuz toplu siparişlerde %30'a varan indirimler sunmaktadır

Sıkça Sorulan Sorular