Tercüman Başvurusu

Siz de ailemizin bir ferdi olmak ve aynı hedefe koşmak için zaman kaybetmeden aramıza katılın

Aynı adalet terazisinde, fırsat eşitliği çerçevesinde ve hoşgörülü bir ortamda çalışmak ister misiniz? Bunun için firmamıza tercüman başvurusu yapmanız yeterli... Çünkü Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Büromuz bütün bu parametreleri emek birliği yaptığı çalışma arkadaşları için sağlamaktadır. Bizimle beraber aynı yolda yürümek için tek yapmanız gereken ‘’Tercüman Başvuru Formu’’nu doldurmanız olacaktır.

Tercüman başvurusu

Çevirmen Adayı Başvuru Formu

Adıgün Tercüme büromuzu tercih eden müşterilerimiz ile aramızda kuvvetli ve sarsılmaz güven bağı bulunmaktadır. Aynı güven bağı, Adıgün ailesinin birer ferdi olan tercüman, editör, proje koordinatörü gibi pek çok unvandaki çalışma arkadaşlarımız ile aramızda da bulunmaktadır. Müşterilerimize gösterdiğimiz fırsat eşitli ve adalet anlayışımızı çalışanlarımız için de gösteren bir firmayız. Sektörümüzün kalite standartlarına yön verecek başarı niteliğine sahip adımız imzalı projelerimiz; çalışanlarımız ile aramızda ne denli kuvvetli iş birliği olduğunun ispatıdır.

You can upload up to 5 files.

Ailemizin Bir Ferdi Olun

Çeviri mesleğine gönül verenlerden misiniz? Tam ya da yarı zamanlı; evinizde veya ofis ortamında çevirmen olarak çalışmak istiyorsanız beklemenize gerek yok! Şu an bu sayfayı okuyorsanız zaten doğru adrestesiniz! 2016 senesinden günümüze dünyadaki çeşitli milletlerden pek çok dilde çeviri yapan iş arkadaşlarımızla başarılı projelere imza attık. İş birliği yaptığımız ekip arkadaşlarımızla güveni adaleti tesis ettiğimiz çalışma ortamımızda bize katılmak için CV’nizi bize göndermeniz veya ‘’tercüman başvurusu formu’’nu doldurmanız yeterli olacaktır.

freelance tercümanlık

Freelance Tercümanlık

Doldurduğunuz başvuru formu veya CV’niz bize ulaştığında insan kaynakları birimimiz size geri dönüş sağlayacak ve deneme yapmanız için size belge örneği gönderecektir. Tercümesini yaptığınız belgenin proofreaderlarımız ve tercümanlarımız tarafından incelenip değerlendirmesi yapılır. Değerlendirme sonucu dil yetkinliğiniz hakkında varılan sonucu bildirmek üzere en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanır.

Yapılan başvurunun olumlu sonuçlanması halinde freelaance çevirmenlik hususunda işleyiş sistemi ve ücretlendirme bilgileri size iletilir.