Tercüman başvurusu

Tercüman Başvurusu

Aynı adalet terazisinde, fırsat eşitliği çerçevesinde ve hoşgörülü bir ortamda çalışmak ister misiniz?

Siz de ailemizin bir ferdi olmak ve aynı hedefe koşmak için zaman kaybetmeden aramıza katılın. Bunun için firmamıza tercüman başvurusu yapmanız yeterli...

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Büromuz bütün bu parametreleri emek birliği yaptığı çalışma arkadaşları için sağlamaktadır.

Bizimle beraber aynı yolda yürümek için tek yapmanız gereken ‘’Tercüman Başvuru Formu’’nu doldurmanız olacaktır.

Tercüman Başvuru Formu

Uzmanlık Alanı

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Ailemizin Bir Ferdi Olun

Freelance çeviri işleri yapmak ve evden çalışmak istiyorsanız, tercüman başvurusu yapmanız yeterli. Çeviri iş ilanları, tercüme iş ilanları aramak istemeyen ve online iş yapmak isteyen bütün tercümanlar şu an bu sayfayı okuyorsanız doğru adrestesiniz!

2016 senesinden günümüze dünyadaki çeşitli milletlerden İngilizce, Almanca, Rusça Ukraynaca, Arapça başta olmak üzere pek çok dilde çeviri yapan iş arkadaşlarımızla başarılı projelere imza attık.

Çevirmenlik başvurusu, yeminli tercümanlık başvurusu veya mütercim tercümanlık başvurusu yapmak istiyorsanız, noter yeminli tercüman başvurusu başvuru formumuzu hemen doldurabilirsiniz.

Sektörümüzün kalite standartlarına yön verecek başarı niteliğine sahip adımız imzalı projelerimiz; çalışanlarımız ile aramızda ne denli kuvvetli iş birliği olduğunun ispatıdır.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık büromuzu tercih eden müşterilerimiz ile aramızda kuvvetli ve sarsılmaz güven bağı bulunmaktadır.

Aynı güven bağı, Adıgün ailesinin birer ferdi olan çevirmenler, noter yeminli tercüman, editör, proje koordinatörü gibi pek çok unvandaki çalışma arkadaşlarımız ile aramızda da bulunmaktadır.

Müşterilerimize gösterdiğimiz fırsat eşitli ve adalet anlayışımızı çalışanlarımız için de gösteren bir firmayız.

online tercüme bürosu
freelance tercümanlık

Freelance Tercümanlık - Online Tercüman Başvurusu

Online tercümanlık başvurusu için doldurduğunuz başvuru formu ve CV’niz bize ulaştığında insan kaynakları birimimiz size geri dönüş sağlayacak ve deneme yapmanız için size belge örneği gönderecektir.

Tercümesini yaptığınız belgenin proofreader ve tercümanlarımız tarafından incelenip değerlendirmesi yapılır, değerlendirme sonucunda dil yetkinliğiniz hakkında varılan sonucu bildirmek üzere en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanır.

Yapılan tercüman başvurusunun olumlu sonuçlanması halinde freelaance çevirmenlik hususunda işleyiş sistemi ve ücretlendirme bilgileri size iletilir. Üstelik hangi şehirde olduğunuz fark etmeksizin yol masraflarınızı karşılayarak sizi anlaşmalı noterimizin yeminli tercümanı yapıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular