Adıgün Çeviri ve Danışmanlık

Tercüman başvurusu

Tercüman Başvurusu

Aynı adalet terazisinde, fırsat eşitliği çerçevesinde ve hoşgörülü bir ortamda çalışmak ister misiniz?

Siz de ailemizin bir ferdi olmak ve aynı hedefe koşmak için zaman kaybetmeden aramıza katılın. Bunun için firmamıza tercüman başvurusu yapmanız yeterli...

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Büromuz bütün bu parametreleri emek birliği yaptığı çalışma arkadaşları için sağlamaktadır.

Bizimle beraber aynı yolda yürümek için tek yapmanız gereken ‘’Tercüman Başvuru Formu’’nu doldurmanız olacaktır.

Tercüme ve Çeviri mesleğine gönül verenlerden misiniz?

Tam ya da yarı zamanlı; evinizde veya ofis ortamında çevirmen olarak çalışmak istiyorsanız beklemenize gerek yok!

Şu an bu sayfayı okuyorsanız zaten doğru adrestesiniz! 2016 senesinden günümüze dünyadaki çeşitli milletlerden İngilizce, Almanca, Rusça Ukraynaca başta olmak üzere pek çok dilde çeviri yapan iş arkadaşlarımızla başarılı projelere imza attık.

İş birliği yaptığımız ekip arkadaşlarımızla güveni adaleti tesis ettiğimiz çalışma ortamımızda bize katılmak için CV’nizi bize göndermeniz veya ‘’tercüman başvurusu formu’’nu doldurmanız yeterli olacaktır.

Sektörümüzün kalite standartlarına yön verecek başarı niteliğine sahip adımız imzalı projelerimiz; çalışanlarımız ile aramızda ne denli kuvvetli iş birliği olduğunun ispatıdır.

Tercüman Başvuru Formu

Please enter your name.
Please enter a valid phone number.
Please enter a message.
freelance tercümanlık

Freelance Tercümanlık - Online Tercüman Başvurusu

Online tercümanlık Başvurusu için doldurduğunuz başvuru formu veya CV’niz bize ulaştığında insan kaynakları birimimiz size geri dönüş sağlayacak ve deneme yapmanız için size belge örneği gönderecektir.

Tercümesini yaptığınız belgenin proofreaderlarımız ve tercümanlarımız tarafından incelenip değerlendirmesi yapılır.

Değerlendirme sonucu dil yetkinliğiniz hakkında varılan sonucu bildirmek üzere en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanır.

Yapılan başvurunun olumlu sonuçlanması halinde freelaance çevirmenlik hususunda işleyiş sistemi ve ücretlendirme bilgileri size iletilir.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Ailemizin Bir Ferdi Olun

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık büromuzu tercih eden müşterilerimiz ile aramızda kuvvetli ve sarsılmaz güven bağı bulunmaktadır.

Aynı güven bağı, Adıgün ailesinin birer ferdi olan çevirmenler, noter yeminli tercüman, editör, proje koordinatörü gibi pek çok unvandaki çalışma arkadaşlarımız ile aramızda da bulunmaktadır.

Müşterilerimize gösterdiğimiz fırsat eşitli ve adalet anlayışımızı çalışanlarımız için de gösteren bir firmayız.

online tercüme bürosu