Romence Tercüme

Bine ati venit! Hoş geldiniz!

Romence Tercüme

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması olarak, Türkiye’deki yabancılara destek olmak ve uluslararası ticaret hayatınızı kolaylaştırmak adına noter, yazılı ve sözlü çeviri hizmetleriyle her türlü ihtiyacınızı karşılamaktayız. Şirketimizin alanında uzman tercüman ekibiyle, özel ve resmi tüm işlerinizde Romence tercüme alanında en makul fiyatlar ve en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. Romence çeviri hizmeti için bize ulaşmanız halinde en kısa sürede dönüş sağlayarak yardımcı oluyoruz.

İşte bizlere başvurabileceğiniz, profesyonel çeviri ve tercümanlık hizmeti verdiğimiz bazı alanlar:

Oturma izni
Gayrimenkul alımı
Üniversite İşlemleri
Konsolosluk İşleri
Evlilik Durumu
Tıbbi Tedavi, Hastane İşleri

Uzmanlık eğitimi almış yeminli tercümanlar

Çeviri hizmetleri için en iyi fiyat garantisi

Kısa sürede Türkiye içi ücretsiz teslimat

Romence Tercüme Fiyatı

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması olarak, Romence çeviri alanında da diğer tüm dillerde ve hizmetlerde olduğu gibi en yüksek kalite ve en hızlı hizmeti, en makul fiyatlarla veriyoruz. Alanında uzman tercümanlarımız ve çevirmenlerimizle, Romence çeviri ve tercümanlık hizmetini en makul fiyatlarla almak için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Ek olarak şirketimiz toplu çeviri taleplerinde %30'a varan indirimler veriyor.

Noter Onaylı-Tasdikli Tercüme

Noter onay fiyatları, Noterler Birliği tarafından belirlenen tarife baz alınarak fiyatlandırılmaktadır. Noter onay ücreti çeviri bedelinden farklıdır. Noter onayı çeviri ücretine ek bedel yansımaktadır. Romence çeviri fiyatları noter tasdik nezdinde çevrilecek sayfanın yapısına, metnin içeriğine, alanına göre değişebilmektedir.

Noter onaylı Romence tercüme fiyatı genellikle 1 sayfalık metnin tercümesi için 160 ila 200 TL arasında değişmektedir. Pasaport, ehliyet, nüfus cüzdanı gibi belgelerin noter onaylı tercüme ücreti 50 TL’dir. Diploma çevirisi 150 TL, bekarlık belgesi, doğum belgesi çeviri ücretleri 70 TL’dir.

Yazılı Tercüme Fiyatı

Tüm çeviri işlerinde yazılı metinler iki grupta incelenip fiyatlandırılır.

Şirketimiz basit ve düz genel içerikli metinlerde Romence tercüme hizmetini sizlere 35 TL ücret karşılığında profesyonelce yapacaktır.

Diğer yandan hukuki, tıbbı, kurgu, reklam gibi özel içerikli metinler diye adlandırdığımız metinlerde ücret 40 TL’dir.

1000 karakter boşluksuz yazılı metinlerin Romence çevirisini 35 TL'den başlayan fiyatlarla hizmetinize sunmaktayız.

Sözlü tercüme fiyatı

Romence sözlü tercümanlık maliyeti, yapılan iş süresince harcanan zamana göre fiyatlandırılır.

Görüşme eğer online değil yüz yüze Romence tercümanlık hizmeti gerektiriyorsa, tercümanımızın seyahat masrafı, otel ve konaklama benzeri masraflara göre sözlü tercüme bedelleri değişkenlik gösterebilir.

Firma politikamız gereği yeminli tercümanın konaklama ve benzeri zorunlu giderleri tarafınızdan karşılanır.

 

Online Romence Çeviri Siparişi

Mesafelerin sadece rakamsal olarak kaldığı internet çağında tüm işlemler online olarak tarafımızca yapılıp size teslim ediliyoruz.

Dünyanın her yerinden bize ulaşabilir ve danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Size en yakın tercüme bürosu olma konusunda iddialıyız. Çünkü dijital dünyanın sonsuz nimetlerinden faydalanmanız için sürekli kendini geliştiren uzman teknik kadromuz bulunuyor.

En yakınınızdayız çünkü tüm çeviri işlerini online olarak da yürütebiliyoruz. Sözlü tercüme konusunda konferanslarda ve toplantılarda online hizmet vererek işinizin aksamaması ve tüm dünyayla anlık bağlantıda kalmanız konusunda da yardımcı oluyoruz.

Mesafelerin sadece rakamsal anlam ifade ettiği çağımızda, istediğiniz hizmeti size online olarak en hızlı, en profesyonel ve güvenli şekilde vermekteyiz.

Romence Tercümanlık

Romence, dil yapısı gereği Türkçe’den oldukça farklıdır. Bu sebeple tercümanlık esnasında profesyonel bir destek almamak durumunda tercüme edilen metinde anlam kaymaları olabilir yahut önemli konularda anlatılanın gerektiği gibi iletilmemesi gibi problemler ortaya çıkabilir.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması olarak, Romence çeviri ve Romence tercümanlık alanında en temiz, en profesyonel desteği vermekteyiz. Alanında uzman ekibimiz, birçok alanda ihtiyaç duyabileceğiniz Romence çeviri ve tercümanlık hizmetini sizlere kalite, hız ve müşteri memnuniyeti ilkeleri dahilinde sağlamaktadır.

Hizmet verdiğimiz bazı alanlar şunlardır:

 • Pasaportun onaylı tercümesi
 • Doğum belgesi
 • Evlilik Cüzdanı tercümesi
 • Vekaletname tercümesi
 • Ebeveyn izni
 • Banka hesap özetleri
 • Sözleşmenin noter onaylı tercümesi
 • Kurucu belgeler
 • Diğer belgeler

Bu hizmetleri yeminli ve profesyonel ekibimizden almanız için, Romence çevirisine ihtiyaç duyduğunuz metni ya da Romence tercümanlık istediğiniz alanı bizlere bildirip fiyat almanız yeterlidir.

Romence Çeviri Bürosu

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması, Türkiye'de devletçe yetkilendirilmiş, kayıtlı bir yeminli tercüman ofisidir. Ofisimiz konum itibariyle kurumlara, notere yakın konumlanmıştır. Bu sayede işlemlerimizi hızlı şekilde yapmaktayız.

Firmamız, müşteri memnuniyeti, bilgi güvenliği kalitesi, çeviri hizmetleri yetkinliği konularında uluslararası standartlara uygunluk gösteren birçok sertifikaya sahiptir. Romence çeviri ve tercümanlık bürosu olarak çalışanlarımız arasında noter lisanslı, alanında bilgi birikimi olan yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır. Romence tercüman kadromuz, iki dilin de yazım kuralları alanında yetkin ve bilgilidir. Bu sebeple, her alanda kusursuz çeviri hizmetini garanti ediyoruz.

Müşterilerimiz için olabildiğince az maliyetle siparişlerin hızlı ve kaliteli bir şekilde yürütülmesini amaçlayan yeni model strateji geliştirdik. Sizlerin her konuda rahat etmenizi hedeflerken, sizlere farklı ödeme ve teslimat seçenekleri sunuyoruz. Online Romence çeviri hizmetleriyle de dünyanın her yerine ulaşmayı kendimize misyon edindik.

Detaylı bilgi, çeviri, tercümanlık ve danışmanlık hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Noter Onaylı Romence Tercüme

Romence çeviri veya tercüme işlerinin bazılarında özellikle noter onaylı Romence tercüme olması zorunlu durumdadır. Bunların arasında örneğin, banka evrakları, mahkeme evrakları, sözleşmeler, sabıka kaydı, hesap defterleri, pasaport, sertifikalar, ikamet senedi, diploma, evlilik cüzdanı, nüfus kayıt örneği gibi alanlarda ve belgelerde noter onaylı Romence çeviri istenilmektedir. Resmi makamlarca ancak noter tasdikli çeviri kabul görmektedir. Noter tasdikli tercümeler ise yeminli tercüman tarafından yapılması gerekir. Yeminli tercüman tarafından yapılan tercüme belgesi daha sonra noter tasdikinden de geçmelidir. Bu noktada noter tasdikli Romence tercüme yapıldığında tercümede ofisler sorumluluk almaktadır.

Noter onaylı Romence tercüme işlemlerinizi şirketimiz yeminli tercümanlar ile tercümesini yaptıktan sonra noter onayı tarafımızca yapılıyor. Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden ihtiyacınız olan Romence çeviri belgeleri, online hizmet de vermemiz sebebiyle aynı gün tercümesi yapılıp noter onayı almaktadır.

Türkiye içi ücretsiz kargo ile kapınıza kadar göndererek şirketimiz sizleri aynı zamanda yol masrafından ve pandemi sürecinde evinizden çıkmamanıza destek vermiş oluyor. Şayet Romence çeviri yaptırdığınız belgenizi yurt dışında kullanacaksanız, apostil tasdik de gereklidir.

Romence Çeviri Hizmeti Ödemesi

Müşteriden ön ödeme olarak tercüme bedelinin yarısı veya tamamı aldıktan hemen sonra siparişi tamamlamak için çalışmaya başlarız. Hizmetin bedeli ön ödemede yarısının alındığı durumda, yapılan çalışmayı teyit etmek için tercüme edilen belgenin fotoğraflı raporunun gönderilmesinden sonra kalan kısım şirketin hesabına aktarılır. Para bakiyesi tamamlandıktan sonra sipariş teslimat hizmetine gönderilir.

Burada size en uygun ödeme seçeneklerini, yetkililerimiz sipariş detay ve onay aşamasında sizinle paylaşacaklardır.

Tamamlanan Belgelerin Teslimatı

Siparişleriniz tamamlandıktan sonra, Türkiye içi ücretsiz olmak üzere, dünyanın her yerine güvenilir kargo şirketleriyle zamanında, adrese teslim edilecek şekilde aynı gün kargolanır.

Türkiye içi

 • Yurtiçi Kargo ve UPS firmaları ile

 

Yurt dışına

 • DHL ve TNT firmaları ile çalışmaktayız.