İngilizce Türkçe Çeviri Hizmeti

İngilizce Türkçe Çeviri

İngilizce Türkçe Çeviri alanında yeminli uzman tercüman ekibimiz ile birlikte danışanlarımıza hızlı, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyeti güvenceli çeviri hizmeti sunuyoruz

Uzman Tercüme Ekibi

Fiyat & Performans Garantisi

Hızlı Ve Noter Onaylı Hizmet

Kapıya Teslimat Konforu

Noter Yeminli İngilizce Türkçe Tercüme Bürosu

Adıgün Çeviri ve Noter Yeminli Tercüme bürosu olarak; İngilizce çeviri alanında yetkinliği bulunan yeminli uzman tercüman kadromuz ile birlikte, danışanlarımızın ihtiyaç duyduğu her türlü konuda noter onaylı çeviri hizmeti sağlamaktayız.

İngilizce Türkçe çeviri işlemi, Adıgün Çeviri ve Danışmanlık ekibimizden bir uzman tercüman tarafından gerçekleştirildikten sonra, aynı gün içerisinde noter onayı almaktayız. Bu sayede noter onaylı İngilizce çeviri işlemi sonrası danışanlarımızın resmi evrak ve belgeleri devlet ve resmi kuruluşlarda geçerli hale gelmektedir.

İngilizce Tercüme

En Kaliteli Türkçe İngilizce Çeviri

Türkçe İngilizce çeviri işlemleri, yapay zeka ile çalışan çeviri siteleri aracılığı ile gerçekleştirildiğinde; cümle yapısının bozulması, anlam kaybı, yanlış kelime veya cümle çevirisi ve dil lokalizasyonu eksikliği gibi pek çok probleme sebep olabilmektedir. Nitekim resmi belgelerin Türkçe İngilizce Çeviri işlemleri için yeminli tercümanlar ve noter onayı gerekmektedir.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık bürosu tercüman ekibi olarak; diploma, pasaport, doğum belgesi, ihtarname, kimlik kartı, transkript, sürücü belgesi, vize belgesi, oturma izni belgesi vb. bütün resmi belgelerde danışanlarımıza profesyonel İngilizce Türkçe tercüme hizmeti veriyor, aynı gün içinde noter tasdiki alarak danışanlarımızın hangi şehirde olduğu fark etmeksizin ücretsiz bir şekilde belgelerinin ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Aynı zamanda; makale, web site çevirisi, edebi metin vb. resmi olmayan metinler için Türkçe İngilizce Çeviri işlemlerinizde Adıgün Çeviri Bürosu yeminli uzman tercüman ekibimiz ile birlikte çalışmanız, metinlerinizin anlam kaybı ve eksik çeviri tehlikesi yaşamadan amaçlanan sonuca uygun şekilde çevrilmesine olanak sağlar.

Resmi belge tercümesi

İngilizce Türkçe Çeviri Fiyatları

İngilizce Türkçe çeviri fiyatlandırmamız; genel içerikli metinlerin İngilizce çeviri işlemlerinde 1000 karakteri 100 TL’den; Hukuki, Tıbbi, Akademik ve resmi belgelerde ise 1000 karakteri 120 TL’den başlayan fiyatlarımız üzerinden ücretlendirilmektedir.

İngilizce Türkçe tercüme  ve diğer dillerdeki fiyatlandırmalarımızı görmek için web sitemizin çeviri ücretleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular