Yeminli tercüme

Sözleşme Tercümesi

Firmamız, tüm dünya devletlerine ait dillerde sözleşme tercümesi yapmaktadır. İhtiyaç halinde sözleşmenizin noter onayı işlemlerini sizin adınıza takip ediyoruz.

30 DK

Sözleşmenizin taranmış veya iyi kalitede bir fotoğrafını bize gönderin
Sözleşmenizin noter tasdikli tercümesini ücretsiz olarak kargo ile size teslim edelim
Veya sözleşmenizin noter tasdikli tercümesini ofisimizde teslim alın

Titiz ve eksiksiz tercüme hizmeti yanında en uygun fiyat politikamızla, sözleşme tercümesi gibi ihtiyaçlarınızda Adıgün Tercüme Bürosu her zaman yanınızda

Kaliteli ve hızlı hizmet, noter onay işlemi, yeminli noter lisanslı tercüman kaşesi, profesyonel kurumsal danışmanlık hizmetleri.

Mutluluk başarıya, başarı ise zamanı değerlendirmeye bağlıdır. Zamanınızın çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebepten en çok dikkat ettiğimiz konu zamanında teslimat.

Çeviri talepleriniz tamamlandıktan sonra, dünyanın her noktasına adrese teslim kargo hizmetimiz mevcut. Türkiye içi, hızlı ve güvenilir şirketlerle ücretsiz gönderim.

Tüm Dillerde Sözleşme Tercümesi
Online Tercüme Hizmeti
En Uygun Fiyat Garantisi
Ücretsiz Kargo
Zamanında Teslimat
noter onaylı yeminli tercüme hizmetlerimiz

Sözleşme Tercümesi

Sözleşme tercümesi karşılıklı iş yapılan durumlarda hazırlanan sözleşmelerdir. Bu sözleşmeler iki tarafın da onayı alınarak yapılmalıdır.

Sözleşme çevirisi, alanında uzman tercümanlar tarafından dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Çünkü sözleşme maddelerinde bulunan herhangi kelime hatasından dolayı taraflardan sorun yaşayabilir.

Bizler firma olarak sözleşme tercümelerinizi sorunsuz şekilde hazırlamayı amaçlamaktayız. Firma veya şahıs olarak talepte bulunduğunuz takdirde herhangi bir hata olmaksızın evraklarınız hazırlanır. Hazırlanan sözleşme tercümesi sizin ve karşı tarafın onayı alınarak hatasız ve etkin şekilde hazırlanarak onayınıza sunulmaktadır.

Sözleşme tercüme hizmeti konusunda şirketimiz, müşteri memnuniyeti esasıyla, Türkçe ya da yabancı dilde sözleşmenin tercümesini iki yönlü tercüme ederek, noter onaylı sözleşme tercüme işlemini yeminli tercümanlar ile kısa sürede yapmaktadır.

En Uygun Sözleşme Tercümesi Fiyatı

Sözleşme tercümesi ücreti için net fiyat söylemek mümkün değildir. Hazırlanan her sözleşme sayfa yapısı, sayfa sayısı, içerik olarak değişiklik gösterdiğinden dolayı fiyatları belirlemede net kıstas yoktur. Talep ettiğiniz sözleşme çeviri için firmamızla görüşerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sözleşme tercüme fiyatı hazırlamada diğer hususta evrak için noter onayının gerekip gerekmediğidir. İstenilen talepler doğrultusunda fiyat çalışması yapılmaktadır. Fiyat konusunu belirleyen diğer unsur da belge istek tarihidir. Acil işler biraz daha maliyetli olabilmektedir.

Sözleşme tercümesi ücreti farklı dillere göre değişmekle birlikte, Firmamız resmi evraklarınızın çevirisi hizmetlerinde için en iyi fiyat garantisini vererek, kaliteli ve sorunsuz hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Büromuzda En Fazla Talep Gören Sözleşme Tercümesi Dilleri

Sözleşme tercümesi için en fazla talep gören dil İngilizcedir. Çünkü İngilizce evrensel dil olarak da bilinmektedir. Bundan dolayı sözleşme tercüme ofisi olarak en fazla İngilizce dilinde evrak hazırlarız.

İngilizce dışında sözleşme tercümeleri için Almanca da oldukça fazla kullanılan diller arasındadır. Bunun büyük sebebi Almanya’da birçok Türk yaşaması, Almanya ile sürekli ticari ilişkiler içerisinde olmamızdır. Türkiye’de yaşayan birçok insan Almanya’ya göç ederek gittikleri ülkelerde iş kurmak istediklerinde veya şirkete ortak olmak istediklerinde sözleşme çevirisi hizmetinden yararlanmak istenmektedir.

Bu diller haricinde sözleşme tercüme ofisi olarak son zamanlarda en fazla çeviri yapılan dillerden biri Arapça olmaktadır. Ülkemizde Arap ürünlerinin fazlasıysa sevilmesi, talep görmesinden dolayı Araplarla olan ticaret hacmi artmıştır. Ofislerimizde sizlerin talepleri doğrultusunda verdiğiniz evrakların Arapça çevirililer sorunsuz şekilde yapılmaktadır.

Yukarıda bahsettiğimiz ana diller haricinde İtalyanca, Fransızca, Rusça, Azerice, Bulgarca gibi dillerin tercümeleri de sıklıkla yapılmaktadır.

En Yakın Sözleşme Yeminli Tercüme Bürosu

Adıgün Tercüme Danışmanlık büromuz Türkiye’nin Çanakkale ilinde tercüme hizmeti vermektedir. Ancak teknolojinin başka faydası da hizmet veren ve alan kişiler arasındaki uzaklık-yakınlık kavramlarının yeniden değerlendiresi, online sözleşme tercüme hizmetimizle size internet tıklaması, telefon araması, mail kadar yakınız. Aslında evinize en yakınız.

Hizmet almak için uzun uğraşlara gerek yok, sitemizde aradığınız tüm bilgiler, yönlendirmeler mevcut. Site üzerinden sipariş vermek için mail ya da WhatsApp aracılığıyla sözleşmenin örneğini tarafımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular