Tüm Çeviri Dilleri

Çince Tercüme

Tüm dillerde çeviri hizmeti veren noter yeminli Çince tercüme ofisimizi ziyaret edebilir veya evinizden ayrılmadan online olarak tercüme işlemini başlatabilirsiniz.

 • Uzmanlık eğitimi almış yeminli tercümanlar
 • ISO Uluslararası Kalite Belgesi
 • Çeviri hizmetleri için en iyi fiyat garantisi
 • Kısa sürede Türkiye içi ücretsiz teslimat

Online Tercüme Hizmeti

En Uygun Fiyat Garantisi

Aynı Gün Çevri ve Noter Onayı

Ücretsiz ve Hızlı Teslimat

Tercüman başvurusu

Noter Yeminli Çince Tercüme Bürosu

Çin’in hem yüksek nüfus oranı hem de bilim, ticari ve teknoloji alanlarındaki gelişimini takiben, Çince dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri olmuştur ve Çince çeviri, en çok talep edilen hizmetlerde üst sıralara yerleşmiştir. Yaklaşık 1,2 milyar kişinin ana dili olarak konuştuğu Çince; Singapur, Hong Kong, Tayvan gibi ülkelerde de resmi dil statüsündedir.

Çin, dünya hammadde rezervlerinin %30’unu kullanmasıyla global ticari pazarın en büyük 2. Ekonomisini oluşturmaktadır. Bu sebeple şahıs ve kurumsal firmaların ticari ilişkileri; teknoloji, sağlık, bilim ve eğitim alanlarındaki bağlantılar iki ülke arasındaki iletişim ağında Çince Türkçe çeviri ve Türkçe Çince tercüme taleplerini ortaya çıkarmaktadır.

Çincenin birbirinden çok farklı lehçelerden oluşan bir dil olması ve harf sistemi yerine binlerce karakterden oluşan bir yazı istemi kullanması; bu lisanın yazılmasını, okunmasını, öğrenilmesini ve tercüme edilmesini oldukça zorlaştırmaktadır. Bu noktada Adıgün Çeviri ve Danışmanlık büromuz Türkçe Çince çeviri ve Çince Türkçe çeviri taleplerinizde, apostil, noter tasdiki ve konsolosluk onayı gibi işlemleri sizin adınıza hazırlayarak, Çincenin lehçelerine ve harf, yazı sisteminde tecrübeli ve yetkin Çince tercüman ekibiyle sizlere hizmet etmektedir.

Siparişiniz online ise taahhüt edilen zaman diliminde tüm Türkiye'ye ücretsiz kargoyla tarafınıza gönderilir. Sözlü tercümeyle de konferanslarda, toplantılarda online hizmet vererek işinizin aksamaması ve tüm dünyayla anlık bağlantıda kalmanız konusunda yardımcı olmaktayız.

Çince Sözlü Tercüme

Çince sözlü tercüme hizmetlerimiz ile resmi görüşmelerde, toplantı ve sempozyum gibi organizasyonlarda, özel toplantı ve telefon görüşmeleri gibi birçok faaliyette sözlü çeviri ve tercüman refakat hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Refakat Tercüman Desteği: Yabancı misafirlerinize eşlik edecek tercüman desteği için büromuza başvurabilirsiniz.

Çince Noter Yeminli Tercüman: Yabancı uyruklu kişiler ile yapacağınız alım satım, vekalet verme, evlilik işlemleri gibi çeşitli noter işlemlerinizde tüm dünya dillerinde çevirmen desteği sağlamaktayız.

Tapu Satış İşlemleri İçin Çince Tercüman:
Yabancı uyruklu müşterilerimizin ülkemizde yapacağı alım satım işlemlerinde tercüman desteğimizle tüm işlemlerin kolayca gerçekleşmesini sağlarız. Aynı şekilde vatandaşlarımızın yabancı uyruklu kişiler ile yapacağı tüm tapu işlemlerinde de tüm dillerde tercüman desteği vermekteyiz.

Çince Yeminli Tercüme

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması, Türkiye'de devletçe yetkilendirilmiş, kayıtlı bir yeminli tercüman ofisidir. Ofisimiz konum itibariyle kurumlara, notere yakın konumlanmıştır. Bu sayede işlemlerinizi hızlı şekilde yapmaktayız.

Firmamız, müşteri memnuniyeti, bilgi güvenliği kalitesi, çeviri hizmetleri yetkinliği konularında uluslararası standartlara uygunluk gösteren birçok sertifikaya sahiptir. Çince çeviri ve tercümanlık bürosu olarak çalışanlarımız arasında noter lisanslı, alanında bilgi birikimi olan yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır.

Çince tercüman kadromuz, iki dilin de yazım kuralları alanında yetkin ve bilgilidir. Bu sebeple, her alanda kusursuz çeviri hizmetini garanti ediyoruz.

Noter Onaylı Çince Tercüme

Çince tercüme ve tercümanlık bürosu olarak çalışanlarımız arasında noter lisanslı, alanında bilgi birikimi olan yeterli tercümanlarımız bulunmaktadır. Çince Tercüman kadromuz, iki dilinde yazım kuralları alanında yetkin ve bilgilidir. Bu sebeple, her alanda kusursuz çeviri hizmetini garanti ediyoruz.

Müşterilerimiz için olabildiğince az maliyetle siparişlerin hızlı ve kaliteli bir şekilde yürütülmesini amaçlayan yeni model strateji geliştirdik. Sizlerin her konuda rahat etmenizi hedeflerken, sizlere farklı ödeme ve teslimat seçenekleri sunuyoruz. Online Çince çeviri hizmetleriyle de dünyanın her yerine ulaşmayı kendimize misyon edindik.

Sıkça Talep Edilen Tercüme Çeşitleri

 • Akademik
 • Medikal
 • Teknik
 • Ticari
 • Hukuki
 • Edebi Tercüme
 • Simultane Çeviri
 • Ardıl Çeviri
 • Şirket Yazışmaları
 • Web Site Tercümeleri
 • Pasaport Tercümesi
 • Doğum Belgesi
 • Bekarlık Belgesi
 • Boşanma Kararı Tercümeleri
 • Vekaletname
 • İhtarname
 • Ölüm Belgesi
 • Kimlik Kartı
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Boşanma Belgesi
 • Diploma
 • Transkript
 • Sürücü Belgesi
 • Sabıka kaydı
 • Sağlık Raporu
 • Katalog
 • Oturma İzni
 • Vize Belgeleri
 • Konsolosluk Belgeleri
 • Apostil Tercümesi
Çince Tercüme
İletişim

Online Çince Tercüme Hizmeti

Dünyanın her yerinden bize ulaşabilir ve danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Size en yakın tercüme bürosu olma konusunda iddialıyız.

Dijital dünyanın sonsuz nimetlerinden faydalanmanız için sürekli kendini geliştiren uzman teknik kadromuz bulunuyor. En yakınınızdayız çünkü tüm çeviri işlerini online olarak da yürütebiliyoruz.

Sözlü tercüme konusunda konferanslarda ve toplantılarda online hizmet vererek işinizin aksamaması ve tüm dünyayla anlık bağlantıda kalmanız konusunda da yardımcı oluyoruz. Mesafelerin sadece rakamsal anlam ifade ettiği çağımızda, istediğiniz tercüme hizmetini size en hızlı, en profesyonel ve en güvenli şekilde vermekteyiz.

En Uygun Çince Tercüme Fiyatları 2023

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması olarak, Çince çeviri alanında da diğer tüm dillerde ve hizmetlerde olduğu gibi en yüksek kalite ve en hızlı hizmeti, en makul fiyatlarla veriyoruz.

 Sektördeki noter tercüme ücretleri içerisinde en uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

Çince dil yapısı olarak birbirinden farklı bir çok lehçeye sahip olmasından ve harf sistemi yerine karakterlerden oluşan bir yazı sistemi kullanmasından, çeviri ve tercümanlık hizmeti için Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması gibi profesyonel bir firma ile çalışmanız, işinizin sağlığı için önemlidir. Alanında uzman tercümanlarımız ve çevirmenlerimizle, Çince çeviri ve tercümanlık hizmetini en makul fiyatlarla almak için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Firma olarak toplu Çince tercüme hizmetinde %30 indirim sağlamaktayız.

Çince Noter Onaylı Tercüme Fiyatları

Noter onay Fiyatı Noterler Birliğince belirlenen tarife baz alınarak fiyatlandırılmaktadır. Noter onay ücreti çeviri bedelinden farklıdır. Noter onayı çeviri ücretine ek bedel yansımaktadır. Çince çeviri fiyatları noter tasdik nezdinde çevrilecek sayfanın yapısına, metnin içeriğine, alanına göre ücretlendirmeler değişebilmektedir.

Çince Yazılı Tercüme Fiyatı

Tüm çeviri işlerinde yazılı metinler iki grupta incelenip fiyatlandırılır. Şirketimiz basit ve düz genel içerikli metinlerde Çince çeviri hizmetini sizlere 220 TL ücret karşılığında profesyonelce yapacaktır. Diğer yandan hukuki, tıbbı, kurgu, reklam gibi özel içerikli metinler diye adlandırdığımız metinlerde ücret 270 TL’dir. 1000 karakter boşluksuz yazılı metinlerin Çince çevirisini 220TL'den başlayan fiyatlarla hizmetinize sunmaktayız.

Çince Sözlü Tercüme Fiyatı

Çince sözlü tercümanlık maliyeti, yapılan iş süresince harcanan zamana göre fiyatlandırılır. Görüşme eğer online değil yüz yüze Çince tercümanlık hizmeti gerektiriyorsa, tercümanımızın seyahat masrafı, otel ve konaklama benzeri masraflara göre sözlü tercüme bedelleri değişkenlik gösterebilir. Firma politikamız gereği yeminli tercümanın konaklama ve benzeri zorunlu giderleri tarafınızdan karşılanır.

Çeviri Ücretleri

Çince Türkçe Tercüme

Çince yaklaşık 1,2 milyar kişinin ana dili olarak konuştuğu Singapur, Hong Kong, Tayvan gibi ülkelerde de resmi dil olarak geçerli olan bir dildir. Yüksek nüfus oranının yanında ticari, teknolojik ve bilim gibi alanlardaki gelişimiyle birlikte dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri haline gelmiştir.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması olarak, Türkiye’deki yabancılara destek olmak ve uluslararası ticaret hayatınızı kolaylaştırmak adına noter, yazılı ve sözlü çeviri hizmetleriyle her türlü ihtiyacınızı karşılamaktayız. Şirketimizin alanında uzman tercüman ekibiyle, özel ve resmi tüm işlerinizde Çince tercüme alanında en makul fiyatlar ve kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. Türkçe Çince çeviri hizmeti için bize ulaşmanız halinde ek kısa sürede dönüş sağlayarak yardımcı oluyoruz.

Ödeme Süreci

Firmamızdan alacağınız Çince tercüme hizmetinin ödemesinin, yarısı veya tamamını iş başlamadan önce yapmanız gerekmektedir. Bize ihtiyacınızı belirterek başvuruda bulunmanıza takiben size vereceğimiz teklife ait ödemeyi eğer yarısı biçiminde yapmışsanız, iş teslim edilmeden önce işin fotoğraflı raporu size gönderilir. Bunun ardından ödemenizi tamamlar ve işinizi tercih ettiğiniz şekilde teslim alırsınız. Firmamız size farklı ödeme seçeneklerini, satın alma esnasında sunacaktır.

Tamamlanan Belgelerin Teslimatı

Tamamlanan belgeleriniz, online teslimatın yanı sıra Türkiye içinde ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo ve UPS kargo tarafından taşınarak, basılı evrak biçiminde gönderilebilir. Yurtdışından basılı belge talep etmeniz durumunda ise belgelerin gideceği yöne göre değişmek üzere, DHL veya TNT uluslararası taşımacılık firmaları kanalıyla gönderim yapılır. Yurt dışına gönderi, ücrete tabidir. Teslim süreleri, firmaların belirlediği koşullar ve teslim edilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir.

Sıkça sorulan sorular