online tercüme sipariş

Sinan Bakkal
Genel Koordinatör
Türkçe-İngilizce-Rusça-Kırgızca

Online Tercüme Sipariş

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık’ta çevirileriniz için teklif almak ve sipariş vermek çok kolay. Siz müşterilerimiz için farklı alternatiflerini hazırladığımız sipariş seçeneklerinden size en uygun olanını seçerek zahmetsizce teklif alabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

  • Firmamızın +90 507 853 00 17, +90 286 214 40 00 telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz,
  • İletişim formunu doldurmanız halinde en kısa sürede size geri dönüş sağlarız,
  • co@adiguncompany.com mail adresimiz üzerinden bize ulaşabilir ve dosya gönderimi yapabilirsiniz,
  • Firmamızın Çanakkale’deki ofisini ziyaret ederek tüm sipariş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz

‘’Messenger’’, ‘’Telegram’’ ve ‘’WhatsApp’’ iletişim hatlarımız üzerinden bize ulaşabilir, teklif alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Online Tercüme Sipariş Teklif Formu

Bize ulaştıracağınız kaynak materyal için özel bir şart aranmamakla beraber tarama ve fotoğraftaki metnin net olması, sayfa içerisinde metin bütünlüğünün korunmuş olması ve metnin harflerinin okunabilir büyüklükte olması önem arz eder.

You can upload up to 5 files.

Yanı Başınızdaki Çeviri Hizmeti

Online tercüme sipariş öncesi ilk aşamada belge taraması yaparak dosyalarınızı bize gönderdiğiniz taktirde seçeceğiniz hizmet çeşidimiz, fiyat teklifimiz ve işlem süreçleri hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Dosya eklerinizi tarafımıza göndererek direk sipariş oluşturmuş olmazsınız. Online tercüme sipariş vermeden önce tarafımıza göndereceğiniz dosyanın incelenmesi sonucunda tekliflerde sunulan bir maliyet tahmininin yanı sıra yapılacak çalışma hakkında uzman tavsiyesi de alabilirsiniz.

Size yaptığımız geri dönüş sonrasında tercihlerinizi belirleyerek onay vermeniz halinde seçeceğiniz ödeme yöntemimiz ile siparişinizi oluşturursunuz. Oluşturulan tercüme siparişleriniz için zaman kaybetmeksizin en kısa süre içerisinde ilgili uzman tercümana atama yapılır ve tercüme süreci başlatılır.

Aşağıdaki formu doldurup gönder butonuna tıklayın, biz sizi arayalım

Перевод документа с заверением

Kelimelerinizle Anlam Sınırlarını Aşın!

Adıgün Tercüme Büromuz Türkçe, Rusça, Ukraynaca, Kazakça, İngilizce ve Kazakça başta olmak üzere 60’tan fazla dünya dilinde çeviri hizmeti sunmaktadır. Çevirisi yapılacak belge türlerinde hiçbir kısıtlama olmaksızın; tıbbi, hukuki, edebi, ticari gibi alanlardan bilimsel, teknik, akademik, resmi nitelikli makale türlerine kadar her alanda ve dilde tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Yazılı tercüme türlerinde olduğu kadar sözlü çeviri çeşitlerinde de mahir olduğumuzu mutlu müşterilerimizin olumlu geri bildirimleriyle ispat ediyoruz. Çevrim içi tercüme ve tercüman refakat hizmetlerimiz bünyesinde sunduğumuz simultane ve ardıl tercüme alanlarında hatasız çeviri performansımızla sektörde güvenle tercih edilen tercüme bürosu olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

En zorlu ve sıra dışı projelerde dahi gösterdiğimiz başarılarımızı ve referanslarımızı incelediğinizde; film, şarkı, web sitesi ve edebi çeviri gibi birçok türde online tercüme siparişlerinizi kolayca verebilir ve Adıgün Tercüme Büroları kalite teminatı altında benzersiz bir tercüme deneyimi yaşarsınız.

Noter tasdiki ve apostil gibi resmi onay gerektiren tüm tercüme işlemlerinizde, vereceğiniz talimat üzerine onay işlemlerini sizin adınıza takip eder ve tamamlanan çalışmaları tarafınıza güvenle ulaştırırız.

Çevirilerinizin kalite kontrol denetimi nasıl yapılmaktadır?

Adıgün tercüman kadromuzun yaptığı çevirilerde, belgeler müşteriye teslim öncesinde titiz bir denetim kontrol safhasından geçirilir. Adıgün kalite denetim ekibi biten projeyi; tercüme uygunluk kriterleri, imla ve dilbilgisi kuralları, anlamda tutarlılık gibi faktörler bağlamında kontrol eder. Kusursuzluğu onaylanan çalışmalar müşteriye teslim edilir.

Tercümanlarımızı neye göre seçiyoruz?

İhtisasını ilgili alanda tamamlamış, çalışmalarında belirli bir alan üzerinde uzmanlık kazanmış ve büromuzun aradığı beceri kriterlerine uygunluk gösteren kalifiye tercümanları istihdam ediyoruz.

Lokasyon fark etmeksizin tercüme hizmeti alabilir miyim?

Türkiye ve dünyanın her noktasından, nerede olursanız olun, büromuza gelmenize gerek kalmadan kaynak materyallerinizi bizlere ulaştırabilir, teklif alır ve online tercüme sipariş verebilirsiniz. Belgelerinizin 60’tan fazla dünya diline aktarımını gerçekleştiririz. Tek yapmanız gereken ‘’teklif al’’ ve online tercüme sipariş seçeneklerimizden size en uygun olanı seçmek.

Diğer tercüme bürolarından sizi farklı kılan nedir?

Söz verdiğimiz süre sonunda teslimat, 7/24 ulaşılabilirlik ve müşteri danışmanlık desteği, hızlı geçiyor i bildirim ile teklif sunuşu, uygun fiyat ve üstün kalite garantisi, güvenilirlik ve gizlilik teminatı, evrak takibi ve danışmanlık hizmeti gibi kriterlerimiz ile sektörün zirvesindeki yerimizde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Gizlilik ve güvenlik kriterleriniz nelerdir?

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık olarak, faaliyet alanındaki kalite standartlarımızın ve yetkinliğimizin teminatı olan dört ayrı ISO Belgemiz ile müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini ispatlamış bulunuyoruz:

  • Çeviri Hizmetleri / Çeviri Kalite ISO 17100:2015,
  • Kalite Yönetim Sistemi belgesi ISO 9001:2015,
  • Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ISO 27001:2013,
  • Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ISO 10002:2018, Sertifikaları kapsamında çevir hizmeti vermekteyiz.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Ofisini tercih Etmenin Güvenli Keyfini Deneyimleyin!

Türkiye’de ve dünyadaki tüm resmi belge işlerinizin, tasdik ve evrak takibi işlem aşamalarının detaylı işleyişleri tamamlanırken; siz teferruatlarla zaman kaybetmeden bu keyifli sürecin rahatlığını yaşayın.