Yeminli tercüme

Vekaletname Tercümesi

Firmamız, tüm dünya devletlerine ait dillerde vekaletname tercümesi yapmaktadır. İhtiyaç halinde vekaletname tercümenizin noter onayı işlemlerini sizin adınıza takip ediyoruz.

30 DK

Vekaletnamenizin taranmış veya iyi kalitede bir fotoğrafını bize gönderin
Vekaletnamenizin noter tasdikli tercümesini ücretsiz olarak kargo ile size teslim edelim
Veya vekaletnamenizin noter tasdikli tercümesini ofisimizde teslim alın

Titiz ve eksiksiz tercüme hizmeti yanında en uygun fiyat politikamızla, vekaletname tercümesi gibi ihtiyaçlarınızda Adıgün Tercüme Bürosu her zaman yanınızda

Kaliteli ve hızlı hizmet, noter onay işlemi, yeminli noter lisanslı tercüman kaşesi, profesyonel kurumsal danışmanlık hizmetleri.

Mutluluk başarıya, başarı ise zamanı değerlendirmeye bağlıdır. Zamanınızın çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebepten en çok dikkat ettiğimiz konu zamanında teslimat.

Çeviri talepleriniz tamamlandıktan sonra, dünyanın her noktasına adrese teslim kargo hizmetimiz mevcut. Türkiye içi, hızlı ve güvenilir şirketlerle ücretsiz gönderim.

Tüm Dillerde Vekaletname Tercümesi
Online Tercüme Hizmeti
En Uygun Fiyat Garantisi
Ücretsiz Kargo
Zamanında Teslimat
noter onaylı yeminli tercüme hizmetlerimiz

Noter Onaylı Vekaletname Tercümesi

Noter onaylı vekaletname tercüme işlemi, vekaletnamenin başka dile çevrilmesi gerektiği durumlarda, hazırlanan çevirinin noterde tasdiki şeklinde gerçekleştirilir.

Vekaletname, bir şahsın veya kurumun başka bir şahsı veya kurumu, bazı belirlenmiş konularda kendisi yerine karar verebilmesi, işlem yapabilmesi için yetkilendirdiğinin ortaya konulduğu resmi geçerliliği olan bir belgedir. Araç alım satım, gayrimenkul, muhasebe, miras gibi çoğu konuda vekaletname işlemi sonucu oluşturulan belge ile resmi işlem yapılabiliyor.

Vekaletname çeviri uygulaması, belgenin farklı dillerde kullanımında gereklidir. Bu durumlarda vekaletname tercüme edilmesi, yeminli tercümanlar tarafından yapılır, hedef dilde oluşturulan yeni vekaletname metni, noter onayına sunulur. Vekaletname tercüme işleminde büromuzun tercih edebilirsiniz. Kaliteli, profesyonel hizmet sağlıyoruz.

En Uygun Vekaletname Tercümesi Fiyatı

Vekaletname tercüme fiyatları, vekaletnamenin çevrileceği dile, sayfa sayısına göre değişmekle birlikte 25-50 TL aralığında seyreder. Buna noter onay ücreti dahil değildir. Noter onaylı vekaletname tercümesi hizmetinde büromuza gelebilir veya online olarak belge gönderimi sağlayabilirsiniz.

Büromuzda vekaletname çevirisi için sizlere en uygun tercüme fiyatını sunuyoruz. Kaliteli çevirileri, uygun şekilde oluşturması noktasında profesyonel ve yeminli tercümanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Bu şekilde özenle oluşturulan tercümeleri, noter onayına hazır halde büromuzdan alabilirsiniz.

Eğer online sipariş oluşturduysanız adresine kargo ile gönderebiliriz. Büromuz, her türlü çevirisi konusunda bütçenize uygun hizmet bedelleri talep etmektedir.

Büromuzda En Fazla Talep Gören Vekaletname Tercümesi Dilleri

Vekaletname isimli resmî belgeyi, farklı bir ülkede veya farklı dil gerektiren bir yerde kullanmak amacıyla vekaletname tercüme işlemine ihtiyaç duyulur. İngilizce, Arapça, Almanca, Rusça ve Fransızca dilleri, Yeminli Vekaletname Tercüme Büromuzda tercümesi sık talep edilen dillerdir.

Büromuza gelerek veya çevirisi gerekli metnin online seçeneklerimizden gönderimini sağlayarak uygun fiyata kaliteli hizmet almanız çok kolay.

Vekaletname Tercümesi İhtiyacınızda Size En Yakın Yeminli Tercüme Bürosu

Adıgün tercüme büromuz Türkiye’nin Çanakkale ilinde bulunmaktadır. Ancak teknolojinin başka bir faydası da alıcı ile satıcı arasındaki uzaklık-yakınlık kavramlarının yeniden değerlendiresi, online Vekaletname tercüme hizmetimiz ile size internet tıklaması, telefon araması, bir mail kadar yakınız. Aslında evinize en yakınız.

Hizmet almak için uzun uğraşlara gerek yok, sitemizde aradığınız tüm bilgiler, yönlendirmeler mevcut. Site üzerinden mail, WhatsApp, Telegram gibi online kanallarımızdan Vekâletnamenin örneğini tarafımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular