Azerice Çeviri

Қош келдіңіз! Hoş geldiniz!

Azerice Çeviri

Adıgün firması olarak, Türkiye'deki yabancılara yardımcı olmak amacıyla, noter, yazılı, sözlü çeviri hizmetlerinde profesyonel şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Şirketimizin işinde uzman tercümanları, her konuda özel ve resmi işlerinizde, Azerice çeviri konusunda üstün kaliteli uygun fiyatlarla ihtiyaç duyduğunuz hizmetlerinizi zamanında gerçekleştirecektir.

Oturma izni
Gayrimenkul alımı
Üniversite İşlemleri
Konsolosluk İşleri
Evlilik Durumu
Tıbbi Tedavi, Hastane İşleri

Uzmanlık eğitimi almış yeminli tercümanlar

Çeviri hizmetleri için en iyi fiyat garantisi

Kısa sürede Türkiye içi ücretsiz teslimat

Azerice Çeviri Fiyatları

Kardeş ülke Azerbaycan’ın resmi dili Azerice çeviri ihtiyaçlarınız noktasında en çok başvurulan hizmetlerimizin fiyatlarını bu kısımda derledik. Aşağıda verdiğimiz örneklemelerde ihtiyacınıza göre fiyat bulamadıysanız, talep formunu doldurarak ya da diğer iletişim kanallarından bizlerle iletişime geçerek Azerice tercüme fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ek olarak şirketimiz toplu çeviri taleplerinde %30'a varan indirimler veriyor.

Noter Onaylı-Tasdikli Tercüme

Noter onay Fiyatı Noterler Birliğince belirlenen tarife baz alınarak fiyatlandırılmaktadır. Noter onay ücreti çeviri bedelinden farklıdır. Azerice çeviri fiyatları noter tasdik nezdinde çevrilecek sayfanın yapısına, metnin içeriğine, alanına göre ücretlendirmeler değişebilmektedir.

Noter onaylı tercüme fiyatı genellikle 1 sayfalık metnin tercümesi 160 ila 200 Türk Lirası arasında değişmektedir. Pasaport, ehliyet, nüfus cüzdanı gibi belgelerin noter onaylı tercüme ücreti 50 TL’dir. Diploma çevirisi 150 TL, bekarlık belgesi, doğum belgesi çeviri ücretleri 70 TL’dir.

Yazılı Tercüme Fiyatı

Tüm çeviri işlerinde yazılı metinler genel, özellikle iki grupta incelenip fiyatlandırılır. 

Şirketimiz basit düz genel içerikli metinlerde Azerice tercüme hizmetini sizlere 35 Türk Lirası ücret karşılığında profesyonelce yapacaktır.

Diğer yandan hukuki, tıbbı, kurgu, reklam gibi özel içerikli metinler diye adlandırdığımız metinlerde ücret 40 TL’dir.

1000 karakter boşluksuz yazılı metinlerin çevirisi 35 TL'den başlayan fiyatlarla.

Sözlü tercüme fiyatı

Azerice çeviri sözlü tercümanlık maliyeti, yapılan iş süresince harcanan zaman, özel konular eğer online değil yüz yüze Azerice çeviri istenirse, tercümanımızın seyahat masrafı, otel ve konaklama benzeri masraflara göre sözlü tercümeler bedelleri değişkenlik gösterebilir.

Şirket politikası gereği yeminli tercümanın konaklama ve benzeri zorunlu giderleri tarafınızdan karşılanır.

Daha fazla bilgi almak için bize buradan ulaşabilirsiniz.

Online Azerice Tercüme Siparişi

Mesafelerin sadece rakamsal olarak kaldığı internet çağında tüm işlemler online olarak tarafımızca yapılıp size teslim ediliyoruz.

Dünyanın her yerinden bize ulaşabilir ve danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Size en yakın tercüme bürosu olma konusunda iddialıyız. Çünkü dijital dünyanın sonsuz nimetlerinden faydalanmanız için sürekli kendini geliştiren uzman teknik kadromuz bulunuyor. En yakınınızdayız çünkü tüm çeviri işlerini online olarak da yürütebiliyoruz.

Sözlü tercüme konusunda konferanslarda toplantılarda online hizmet vererek işinizin aksamaması ve tüm dünyayla anlık bağlantıda kalmanız konusunda da yardımcı oluyoruz.

Azerice Çeviri

Her ne kadar Azerice ve Türkçe benzer diller olsa ve aynı dil ailesinde olsa da yazılı ve sözlü pek çok farklılık bulunuyor. Azerice tercüme konusunda sizlere bilgi vermeden önce kısa bir Azerbaycan Türkiye ilişkiler bilgilendirmesi yapalım. Azerbaycan ülkemizin sınır komşusu ve kardeş ülkesidir. Ülkeler arasında güçlü bağlar bulunuyor. Tarihsel ve toplumsal bağlar arada ekonomi, ticari, eğitim, siyasi gibi alanlarda pek çok ortak projeye imza atmamıza sebep olmuştur.

Ülkemizden birçok genç Azerbaycan’da okumaya gidiyor. Aynı şekilde ülkemizi gelen pek çok Azeri öğrenci mevcut. Aynı zamanda askeri alanda pek çok ortak operasyon ve ARGE çalışması yapıyoruz. İş adamlarının her iki ülkede ciddi bir ticaret hacmi var. Azerice çeviri ihtiyacı da oldukça fazla. Bu hususta ise Çanakkale tercüme ofisi olarak yerel de ve Türkiye genelinde tercüme hizmetleri konusunda yardımcı olmaktayız.

 • Pasaportun onaylı tercümesi
 • Doğum belgesi
 • Evlilik Cüzdanı tercümesi
 • Vekaletname tercümesi
 • Ebeveyn izni
 • Banka hesap özetleri
 • Sözleşmenin noter onaylı tercümesi
 • Kurucu belgeler
 • Diğer belgeler

Azerice Çeviri Bürosu

Adıgün çeviri, danışmanlık firması, Türkiye'de devletçe yetkilendirilmiş, kayıtlı bir yeminli tercüman ofisidir. Ofisimiz konum itibariyle kurumlara, notere yakın konuşlanmıştır. Bu sayede işlemlerimizi hızlı şekilde yapmaktayız. Firmamız, müşteri memnuniyeti, bilgi güvenliği kalitesi, çeviri hizmetleri yetkinliği konularında uluslararası standartlara uygunluk gösteren birçok sertifikaya sahiptir.

Azerice tercüme bürosu olarak çalışanlarımız arasında noter lisanslı, alanında bilgi birikimi olan yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır. Azerice tercüman kadromuz, iki dilin de yazım kuralları alanında yetkin ve bilgilidir. Bu sebeple, her alanda kusursuz çeviri hizmetini garanti ediyoruz.

Müşterilerimize, olabildiğince az maliyetle siparişlerin hızlı ancak kaliteli bir şekilde yürütülmesini amaçlayan yeni model strateji geliştirdik. Sizlerin her konuda rahat etmenizi hedefleyen firmamız, farklı ödeme, teslimat seçenekleri sunuyoruz. Online çeviri hizmetleriyle de dünyanın her yerine ulaşmayı kendimize misyon edindik.

Noter Onaylı Azerice Çeviri

Azerice çeviri veya tercüme işlerinin bazılarında özellikle noter onaylı Azerice tercüme olması zorunlu durumdadır. Bunların arasında örneğin, banka evrakları, mahkeme evrakları, sözleşmeler, sabıka kaydı, hesap defterleri, pasaport, sertifikalar, ikamet senedi, diploma, evlilik cüzdanı, nüfus kayıt örneği gibi alanlarda ve belgelerde noter onaylı Azerice çeviri istenilmektedir. Resmi makamlarca ancak noter tasdikli çeviri kabul görmektedir.

Noter tasdikli tercümeler ise yeminli tercüman tarafından yapılması gerekir. Yeminli tercüman tarafından yapılan tercüme belgesi daha sonra noter tasdikinden de geçmelidir. Bu noktada noter tasdikli Azerice tercüme yapıldığında tercümede ofisler sorumluluk almaktadır.

Noter onaylı Azerice tercüme işlemlerinizi şirketimiz yeminli tercümanlar ile tercümesini yaptıktan sonra noter onayı tarafımızca yapılıyor. Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden ihtiyacınız olan Azerice çeviri belgeleri, online hizmet de vermemiz sebebiyle aynı gün tercümesi yapılıp noter onayı almaktadır.

Türkiye içi ücretsiz kargo ile kapınıza kadar göndererek şirketimiz sizleri aynı zamanda yol masrafından ve pandemi sürecinde evinizden çıkmamanıza destek vermiş oluyor. Şayet Azerice çeviri yaptırdığınız belgenizi yurtdışında kullanacaksanız, apostil tasdik de gereklidir.

Azerice Çeviri Hizmeti Ödemesi

Müşteriden ön ödeme olarak tercüme bedelinin yarısı veya tamamı aldıktan hemen sonra siparişi tamamlamak için çalışmaya başlarız. Hizmetin bedeli ön ödemede yarısının alındığı durumda, yapılan çalışmayı teyit etmek için tercüme edilen belgenin fotoğraflı raporunun gönderilmesinden sonra kalan kısım şirketin hesabına aktarılır.

Para bakiyesi tamamlandıktan sonra sipariş teslimat hizmetine gönderilir. Burada size en uygun ödeme seçeneklerini, yetkililerimiz sipariş detay ve onay aşamasında sizinle paylaşacaklardır.

Tamamlanan Belgelerin Teslimatı

Siparişleriniz tamamlandıktan sonra, Türkiye içi ücretsiz olmak üzere, dünyanın her yerine güvenilir kargo şirketleriyle zamanında, adrese teslim edilecek şekilde aynı gün kargolanır.

Türkiye içi

 • Yurtiçi Kargo ve UPS firmaları ile

 

Yurt dışına

 • DHL ve TNT firmaları ile çalışmaktayız.