Ödeme Seçenekleri

Adıgün Çeviri Ofisi Ödeme Seçenekleri

Adıgün Çeviri Ofisimiz çalışma ilkelerinin başında bünyemizdeki hizmetlerin bütününe zahmetsizce erişim gelmektedir. Profesyonel çeviri ofisi olarak siz değerli müşterilerimize birden fazla kolay ödeme seçenekleri sunuyoruz.

Ödeme ve teslimat usullerimizdeki çeşitli seçeneklerimiz içerisinden size en uygun olanı tercih ederek bu işlem adımlarını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online Ödeme

Web sitemiz üzerinden online ödeme platformu üzerinden

Havale / EFT İle

Firma kurumsal hesaplarına Havale / EFT para gönderim yöntemiyle

Uluslararası Para Transferi

‘’Western Union’’, ‘’WISE’’ ve ‘’UPT'’ para gönderim usulleriyle

Ofisimizi Ziyaret Ederek

Ofisimizi Ziyaret ederek; banka / kredi kartıyla 

Брак для иностранцев Адыгюн Консалтинг

Adıgün Çeviri Bürosunde Ödeme

Adıgün Çeviri Ofisimiz bu kadarla yetinmiyor!

Tüm müşterilerimize ücretsiz belge düzeni ve Türkiye içi siparişlerde ücretsiz teslimat imkanı sunuyoruz.

Çeviri ofisimiz ve bünyesinde hizmet veren uzman ekibimiz için en önemli olan yegane şey müşterilerimiz nezdinde hoş izlenimler bırakmaktır.

Adıgün Çeviri Ofisi olarak müşterilerimizden mutlu dönüşler almak adına çok çalışıyoruz.

Yılların getirdiği deneyim ve kazandırdığı ilkelerimiz doğrultusunda önceliğimiz hep kaliteli çeviri ve müşteri memnuniyeti olmuştur. Dolayısıyla Adıgün Çeviri Ofisimizde ‘’para’’ konuşulan en son ayrıntı olmuştur.

Hizmetlerimizi deneyimleyen müşterilerimiz bilirler ki en tatmin edici tercüme hizmetini en uygun fiyatlarda bizim ofisimizden alabilirler.

Ödeme Seçeneklerinde Sıkça Sorulan Sorular

Siparişlerde işlem tutarının %50’si ya da tamamı üzerinden ön ödeme alınması suretiyle çalışıyoruz. Tercümanlarımız, alınan siparişlerin çalışmasını başlatır.

%50 ücreti alınan siparişlerde, yapılan çeviri çalışmasının fotoğraflı bir örneği size gönderilir. Sizin onayınız ve ücretin kalan diğer yarısının hesaplarımıza aktarılmasının akabinde biten projenin tarafınıza teslimi sağlanır.