Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

Adıgün Tercüme Büromuzun çalışma ilkelerinin başında bünyemizdeki hizmetlerin bütününe zahmetsizce erişim gelmektedir. Profesyonel çeviri bürosu olarak siz değerli müşterilerimize birden fazla kolay ödeme seçenekleri sunuyoruz. Ödeme ve teslimat usullerimizdeki çeşitli seçeneklerimiz içerisinden size en uygun olanı tercih ederek bu işlem adımlarını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Online Ödeme

Web sitemiz üzerinden online ödeme platformu üzerinden

Havale / EFT İle

Firma kurumsal hesaplarına Havale / EFT para gönderim yöntemiyle

Uluslararası Para Transferi

‘’Western Union’’, ‘’WISE’’ ve ‘’UPT'’ para gönderim usulleriyle

Ofisimizi Ziyaret Ederek

Ofisimizi Ziyaret ederek; banka / kredi kartıyla 

Брак для иностранцев Адыгюн Консалтинг

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık büromuz bu kadarla yetinmiyor!

Tüm müşterilerimize ücretsiz belge düzeni ve Türkiye içi siparişlerde ücretsiz teslimat imkanı sunuyoruz. Tercüme büromuz ve bünyesinde hizmet veren uzman ekibimiz için en önemli olan yegane şey müşterilerimiz nezdinde hoş izlenimler bırakmaktır.

Adıgün Çeviri Ofisi olarak müşterilerimizden mutlu dönüşler almak adına çok çalışıyoruz. Yılların getirdiği deneyim ve kazandırdığı ilkelerimiz doğrultusunda önceliğimiz hep kaliteli çeviri ve müşteri memnuniyeti olmuştur. Dolayısıyla Adıgün Çeviri büromuzda ‘’para’’ konuşulan en son ayrıntı olmuştur.

Hizmetlerimizi deneyimleyen müşterilerimiz bilirler ki en tatmin edici tercüme hizmetini en uygun fiyatlarda bizim ofisimizden alabilirler.

Sıkça Sorulan Sorular

Verilen siparişlerde ödeme ve teslimat aşamaları nasıldır?
Siparişlerde işlem tutarının %50’si ya da tamamı üzerinden ön ödeme alınması suretiyle çalışıyoruz. Tercümanlarımız, ön ödemesi alınan siparişlerin çalışmasını başlatır. %50 ödemesi alınan siparişlerde, yapılan çeviri çalışmasının fotoğraflı bir örneği size gönderilir. Sizin onayınız ve ödemenin kalan diğer yarısının hesaplarımıza aktarılmasının akabinde biten projenin tarafınıza teslimi sağlanır.

Online ödemelerde güvenliği nasıl garanti ediyorsunuz?
Seçeceğiniz ödeme yöntemlerinin hepsinde para transfer işlemleri tamamen güvenli ve gizlidir. Veri aktarımı için SSL protokolü ve en yüksek koruma derecesine sahip kapalı bankacılık ağları kullanılır. Şirketimiz de dahil olmak üzere hiç kimse müşterilerin kişisel ve bankacılık verilerine erişemez.

Verilen siparişin iptali mümkün mü? Para iadesi sağlıyor musunuz?
Adıgün Çeviri ve Danışmanlık, müşterilerine siparişi iptal etme imkanı sağlar. Havale gerçekleşmediyse ya da siparişin verilmesi üzerinden bir saatten fazla zaman geçmemişse ödemenin tamamını iade ediyoruz. Tercüme tamamen ya da kısmen hazırsa, yapılan iş miktarının tutarı alınan ödemeden düşülerek para iadesi gerçekleştirilir; belgeler adresinize gönderilir.

Tercüme büronuzda hizmet kampanyaları var mı?
Müşterilerden olumlu geri dönüş alma ve kolay ödeme imkanı sağlamak adına Adıgün Çevirinin bir indirimli fiyat ve ikramiye uygulaması bulunmaktadır:

  • İlk sipariş tutarının %10’u;
  • Uzaktan tercüme hizmetinde %10;
  • Tercümanlık hizmetlerinin yeniden düzenlenmesi için %15;
  • Öğrenci indirimi kapsamında %10;
  • Emeklilik belgesi ve pasaport ibrazında emekliler için %10;
  • Yabancı belgelerin apostilleri için %10 oranında %3 nüsha;
  • 10 sayfa üzeri siparişlerde %10, 30 sayfa siparişlerde %15 ve 150 sayfa üzeri siparişlerde %20 oranında indirimlerini bulunmaktadır.