Noter Onaylı Tercüme Bürosu

Noter Onaylı Tercüme Hizmeti

Yeminli noter onaylı tercüme hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her durumda, Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Ofisimiz 7/24 ulaşılabilirliğiyle benzersiz bir hizmet sunmaktadır.

Dünyanın neresinde olursanız olun zamansız ve mekansız hizmet veren anlayışımız ile en hızlı online yeminli tercüme işlemini gerçekleştirip en uzak mesafeleri yakın kılıyoruz. Acil tercüme hizmet seçeneklerimiz sayesinde işlemleriniz aynı gün gerçekleştirilip adresinize kargo yolu ile teslimatını sağlıyoruz.

Online Sipariş

Online olarak çeviri siparişi verin

Tüm Diller

Tüm dillerde noter tasdikli tercüme

Uygun Fiyat

En uygun fiyat garantisi sunmaktayız

Ücretsiz Teslimat

Türkiye'nin her yerine ücretsiz aynı gün kargo

noter onaylı yeminli tercüme hizmetlerimiz

Noter Onaylı Tercüme Hizmetlerimiz

Tercüme çeşitlerinin en önemlilerinden biri noter tasdikli tercümedir. Resmi kurumlarca istenen belgeler için yeminli tercümanlar tarafından noter onaylı çeviri yapılması gerekir. Bu çeşit çeviri işlemlerin noter tasdikli yeminli tercüman tarafından yapılması zorunludur. Aksi halde bu çevirilere noter onayı alınamaz.

Noter onaylı tercüme ofisi olarak, Adıgün Çeviri ve Danışmanlık firmamızın bünyesinde istihdam ettiği yeminli tercüman kadrosuyla verdiği hizmetlerde benzersiz kalitede, avantajlı fiyatlardaki hizmet çeşitleriyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya devam ediyor.

Noter onaylı tercüme siparişlerinizde; belgenin türü, içeriği ve hangi dile çevrileceği gibi hususlar dikkate alınarak projelendirme yapılır ve projeye, en uygun noter yeminli tercüman atanır.

2016 senesinden bugüne sektörde hizmet verdiğimiz süre boyunca şahıs veya kurumsal firmalara verdiğimiz noter yeminli tercüme hizmetinde; anlam kaybı olmayan eksiksiz çeviri ile noter onaylı İngilizce tercüme, Almanca ve Rusça tercüme çeşitlerinde en başarılı projelerde imzamız bulunmaktadır. Dünya genelinde kullanımı az olan en nadir dillerden en popüler dillere kadar 60’ tan fazla dilde en cazip noter tasdikli tercüme fiyatlarını siz müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, kendini yenileyen alanında uzman bir kadroyla tüm resmi kurum ve yasal işlemlere uygun çeviriyi, taahhüt ettiğimiz süre içerisinde gerçekleştirip tüm dünyaya teslimatını sağlıyoruz.

Noter Onaylı Tercüme Çeşitlerimiz

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık ofisimiz, noter tasdikli çeviri gerektiren diploma, evlilik cüzdanı, nüfus cüzdanı, pasaport, boşanma evrakları, vekâletname, uyruk değiştirme, kira sözleşmesi, taahhütname, evlat edindirme gibi işlemlerinizde gerekli evrakların tercüme hizmetini gerçekleştirir. Talebiniz üzere noterdeki onay işlemleri için geren evrakları sizin adınıza hazırlayarak noter onaylı tercümenin yanı sıra evrak takibi danışmanlık hizmetimizden de faydalanmanızı sağlıyoruz.

Noter onayı istenen belgelere örnek verirsek noter onaylı kira sözleşmesi, diploma fotokopisi, kira sözleşmesi örneği vb.…

Yeminli Noter Onaylı Tercüme Fiyatları

Yeminli tercüme fiyatları 2022 yılı için belirlenirken şeffaf bir fiyatlandırma yapıyoruz. Toplu vereceğiniz siparişlerinize %30’a var indirim imkanları sağlayarak kaliteli çeviriyi uygun fiyat seçenekleriyle birleştirip siz müşterilerimize cazip avantajlar sunuyoruz. Profesyonel bir tercüme bürosu olarak sektördeki noter tercüme ücretleri içerisinde en uygun fiyat garantisini veriyoruz.

Noter yeminli tercüme fiyatları 1.000 Harf / Karakter üzerinden hesaplanarak ücretlendirilir. Yeminli çeviri fiyatına noter onay ücreti dahil değildir. Noter yeminli tercüme hizmetimizde noter tasdik ücreti noter tarafından ayrıca tahsil edilir.

Tüm resmi nitelikli çevirileriniz ve tercüman refakat hizmetimiz için en rekabetçi yeminli tercüman fiyatlarını 7/24 bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Tüm çeviri ücretleri

Çeviri Ücretleri

Pasaport tercüme ücreti - 150 TL

нотариальный перевод свидетельстве о рождении

Doğum belgesi çeviri ücreti - 200 TL

Нотариальный перевод справки о несостоянии в браке

Bekarlık belgesi çeviri ücreti - 200 TL

перевод диплома

Diploma çeviri ücreti - 250 TL

перевод доверенности

Vekaletname tercüme ücreti (1 sayfa)  - 300 TL

Online Sipariş Hizmeti

Adıgün Online Noter Onaylı Tercüme Bürosu

Dünyanın ve Türkiye’nin her noktasından online tercüme konusunda, büromuza iletişim araçlarımız üzerinden ulaştığınızda kısa sürede sizler için en uygun çözümü üretiriz. Bizlere günün her saati, dünyanın her noktasından ulaşarak fiyat teklifi alabilir, siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Evinizden veya ofisinizden ayrılmadan, çevrim içi olarak noter yeminli tercüme siparişinizi oluşturun, en kısa sürede tamamlanmış olan kaliteli çevirilerinizi Türkiye içi tüm adreslerde ücretsiz kargo ve aynı gün teslimat avantajlarıyla sizlere ulaştıralım.

En uygun fiyat garantisi ile hemen online tercüme sipariş alın

Noter Onaylı Tercüme Bürolarımız

Size en yakın tercüme bürosu, fiziki olarak en yakınınızdaki değil; en müşkül ve dar zamanlarınızda yazılı-sözlü, yeminli ve noter tasdikli tüm tercüme çeşitlerinde en üst kaliteli çeviriyi en kısa süre içerisinde en uygun fiyatlarda siz müşterilerine sunan Adıgün Çeviri ve Danışmalık Ofisimizdir. Azami gizlilik ve güven teminatı kapsamında sunduğumuz müşteri desteği ve çeviri hizmetlerimiz için bir telefon kadar yakınınızdayız. Anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin dört bir yanındaki bürolarımızdan Ankara Noter Onaylı, İstanbul Noter Onaylı, İzmir Noter Onaylı, Bursa Noter Onaylı ve Antalya Noter Onaylı Tercüme ofislerimizle hizmette mesafeleri aşıyoruz.

Azami Gizlilik Ve Güven Teminatımızı Belgelendirdik

ISO belgesi bir işletmenin uluslararası platformlarda belirli bir standartta hizmet verdiğini beyan eden belgelerdir. Adıgün Çeviri ve Danışmanlık firmamız, faaliyet alanındaki kalite standartları ile yetkinliğimizin teminatı olan dört ayrı ISO Belgemiz ile müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini ispatlamış bulunuyoruz:

  1. Çeviri Hizmetleri / Çeviri Kalite ISO 17100:2015
  2. Kalite Yönetim Sistemi belgesi ISO 9001:2015,
  3. Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ISO 27001:2013
  4. Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ISO 10002:2018, Sertifikaları kapsamında hizmet vermekteyiz

Sıkça Sorulan Sorular