ingilizce çeviri

ingilizce çeviri

Tüm dillerde tercüme hizmeti veren noter yeminli ingilizce çeviri ofisimizi ziyaret edebilir veya evinizden ayrılmadan online olarak tercüme işlemini başlatabilirsiniz.

  • Uzmanlık eğitimi almış yeminli tercümanlar
  • ISO Uluslararası Kalite Belgesi
  • Çeviri hizmetleri için en iyi fiyat garantisi
  • Kısa sürede Türkiye içi ücretsiz teslimat

Online Tercüme Hizmeti

En Uygun Fiyat Garantisi

Aynı Gün Çevri ve Noter Onayı

Ücretsiz ve Hızlı Teslimat

ingilizce çeviri bürosu

ingilizce, dünyada en çok konuşulan diller arasında birinci sıradadır. Dolayısıyla ingilizce çeviri, tüm ülkelerde oldukça yaygın bir ihtiyaç olarak kabul görmektedir. Ülkemizde de ingilizceden-Türkçeye çeviri, en çok talep gören tercüme hizmetleri arasındadır. Adıgün Çeviri ve Danışmanlık, ingilizce çeviride tecrübeli kadrosuyla güvenilir bir biçimde hizmet verir.

Tüm dillerde olduğu gibi en yaygın olarak kullanılan ingilizce özelinde; yazılı, sözlü tercüme hizmeti alabileceğiniz gibi danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. Kaynak dilden hedef dile en hızlı biçimde siparişlerinizi sorunsuz bir biçimde teslim alabilirsiniz.

ingilizce çeviride alınan hizmetler

ingilizce çeviri hizmetleri kapsamında resmi evrak ve belgelerinizin çevirisini yapabilirsiniz. Bu yazılı belgeleri teslim edeceğiniz resmi kurumlar, söz konusu dokümanların yeminli tercüman tarafından çevrilmesini isteyebilir. Noter onaylı ve yeminli tercümanın çevirmediği belgeler, kurumlarca resmi işlem görmeyebilir. Ayrıca doğru biçimde çevrilmeyen çeviriler, kişilere ve kurumlara maddi ve manevi zarar verme olasılığına da sahiptir.

Yapılacak en küçük bir rakam veya anlam hatası, kişileri kayba uğrattığından tercüme hizmeti alınacak tercüman bürosu veya tercüman çok iyi seçilmelidir. ingilizce tercüme hizmetleri alabileceğini yazılı hizmetler yeminli mütercim tercüme, noter onaylı tercüme, resmi belge tercümesi, web sitesi tercümesi gibi yazılı hizmetlerdir.

Bunların yanı sıra sözlü olarak tercüme, simultane tercüme hizmeti de alabilirsiniz. Danışmalık konusunda da hizmet veren Adıgün Çeviri ve Danışmanlık’tan yabancı öğrenci danışmanlık, apostil şerhi, konsolosluk onayı, oturma izinleri ile ilgili danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

İletişim

online ingilizce çeviri hizmeti

Dünyanın neresinde olursanız olun, online ingilizce tercüme hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken belgelerinizin fotoğrafını çekerek, ya da belgenizin taranmış bir nüshasını bize yollamanız. Web sitemizdeki WhatsApp ve Telegram teklif hatlarımızdan veya sipariş formunu doldurarak işlemi başlatabilirsiniz.

Talebiniz üzerine, sizin adınıza belgenizin noter onayını ve de Apostil tasdik şerhini alıp, aynı gün içinde tamamlanmış bütün belgelerinizi kargoya veriyoruz. Türkiye içi ücretsiz olmak üzere, dünyanın neresinde olursanız olun, anlaşmış olduğumuz kaliteli ve güvenilir kargo firmaları ile evinize ulaştırıyoruz.

Birçok dilde hizmet veren Adıgün Çeviri ve Danışmanlık’a; yazılı ve sözlü çevirileriniz için iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz ingilizce tercüme ve danışmanlık noktasında size en hızlı ve güvenli hizmeti sağlayacaktır.

ingilizce çeviri için sipariş oluşturma

ingilizce tercüme için Adıgün Çeviri ve Danışmanlık’a istediğiniz zaman online olarak sipariş verebilirsiniz. Mesajlaşma uygulamalarından belgelerinizi kolayca gönderebilirsiniz. Yine kargo yolu ile belgelerinizi ulaştırıp belgelerinizi teslim alabilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir tercüme hizmeti almak için Adıgün Çeviri ve Danışmalık’a iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Sadece çevirisi yapılacak olan belgenizin iyi taranmış bir versiyonunu iletmeniz yeterli olacaktır. Gerisini ekibimizin uzman ekibi, sizin adınıza sorunsuz şekilde neticelendirecek ve tarafınıza kargoyla ya da online olarak ulaştıracaktır. Dilerseniz ıslak imza gerektiren evraklarınızı gelip bizzat ofisimizden de temin edebilirsiniz. Büromuz dünyanın her tarafına sorunsuz şekilde kargo yollayabilmektedir.

ingilizce çeviri fiyatları

ingilizce tercüme  noktasında evrak ve belgelerinizin siparişini online olarak oluşturabilirsiniz. Bu sırada metinlerin uzunluğu veya zorluk derecesine göre fiyat alabilirsiniz. Toplu olarak vereceğiniz çeviri siparişleriniz için %30’a varan indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Tamamlanan çevirilerinizi Türkiye içinde ücretsiz olarak kargodan alabileceğiniz gibi online olarak da teslim alabilirsiniz.

ingilizce çeviri hizmeti gereken durumlar

ingilizce veya diğer dillerde olan çeviriler için en fazla talep dilen hizmetler, resmi kurumlara verilen belge ve evrakladır. Pasaport, doğum belgesi, bekarlık belgesi, ölüm belgesi, boşanma kararı gibi belgelerinizi ingilizceden Türkçeye veya istediğiniz hedef dile çevirebilirsiniz. Yine resmi kurumlara verilecek vekaletname, ihtarname, nüfus kayıt örneği, diploma gibi belgeleri için de çeviri hizmeti alabilirsiniz.

Bunların yanı sıra sürücü belgesi, sağlık raporu, sabıka kaydı, oturma izni, vize ve konsolosluk belgeleri için de ingilizce tercüme hizmeti alabilirsiniz. Apostil tercümelerinizi de Adıgün Çeviri ve Danışmalık’tan hizmet alarak en güvenli şekilde tercüme ettirebilirsiniz.

Öte yandan ingilizce sözlü çeviri hizmetleri için de Adıgün Çeviri ve Danışmanlık’tan hizmet alabilirsiniz. İş görüşmeleri, özel toplantılar, fabrika gezi ve ziyaretleri, fuar organizasyonları, telefon görüşmeleri için ingilizce sözlü çeviri hizmeti almanız olasıdır. Yine ingilizce tercümenin yanı sıra oturma izni, konsolosluk onayı, yabancı öğrenci başvuruları ile ilgili danışmanlık hizmeti de almak isterseniz bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

ingilizce çeviri neden önemli

Özellikle resmi kurumlarda yeminli tercüman tarafından çevrilmemiş belgeler, ne yazık ki resmi olarak işlem görmezler. Aynı durum gayet tabii ingilizce tercümeler için de geçerlidir. Resmi kurumlara teslim edilmesi gereken belgelerinizin ayrıca hatasız bir biçimde tercüme edilmesi çok önemlidir.

Belgelerinizin resmi makamlardan geri dönmemesi, diğer yandan zamansal, maddi ve manevi kayıplar yaşamamanız adına güvenilir bir tercüme bürosundan hizmet alabilirsiniz. Adıgün Çeviri ve Danışmanlık’ın tecrübeli ekibinden ingilizce tercümede profesyonel destek alabilirsiniz. Bunun yanında son derece mühim olan noter onaylı çeviri hizmetinde ingilizce çevirileriniz için destek alabilirsiniz.