Rusça çeviri

Rusça Çeviri ve Tercümanlık

Rusça, kara sınırlarımızın birbirine yakınlığı, ticari ilişkilerimiz ve yakın sosyal ilişkilerimizden ötürü aşina olduğumuz bir dildir fakat dil yapısı olarak bizimle büyük farklılıkları olması sebebiyle özellikle ticaret hayatında rusça çeviri ve tercümanlık alanında yardım almak, anlaşmalarınız açısından hayati önem taşımaktadır.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması olarak, Türkiye’deki yabancılara destek olmak ve uluslararası ticaret hayatınızı kolaylaştırmak adına noter, yazılı ve sözlü çeviri hizmetleriyle her türlü ihtiyacınızı karşılamaktayız. Şirketimizin alanında uzman tercüman ekibiyle, özel ve resmi tüm işlerinizde rusça çeviri ve tercümanlık alanında en makul fiyatlar ve en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız.

Rusça çeviri ve tercümanlık hizmeti için bize ulaşmanız halinde en kısa sürede dönüş sağlayarak yardımcı oluyoruz. İşte bizlere başvurabileceğiniz, profesyonel rusça çeviri ve tercümanlık hizmeti verdiğimiz bazı alanlar:

• Oturma İzni
• Gayrimenkul Alımı
• Üniversite İşlemleri
• Konsolosluk İşleri
• Tıbbi Tedavi ve Hastane İşlemleri

Rusça Çeviri ve Tercümanlık Fiyatları

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması olarak, rusça çeviri ve tercümanlık alanında da diğer tüm dillerde ve hizmetlerde olduğu gibi en yüksek kalite ve en hızlı hizmeti, en makul fiyatlarla veriyoruz. Rusça, dil yapısı olarak farklı ve zor bir dil olduğundan, rusça çeviri ve tercümanlık hizmeti için Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması gibi profesyonel bir firma ile çalışmanız, işinizin sağlığı için önemlidir.

Alanında uzman tercümanlarımız ve çevirmenlerimizle, rusça çeviri ve tercümanlık hizmetini en makul fiyatlarla almak için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Firma olarak toplu Rusça çeviri hizmetinde %30 indirim sağlamaktayız.

Rusça Çeviri

Rusça Çeviri ve Tercümanlıkta Noter Onaylı-Tasdikli Tercüme Fiyatları

Noter onay fiyatları, Noterler Birliği tarafından belirlenen tarife baz alınarak fiyatlandırılmaktadır. Noter onay ücreti çeviri bedelinden farklıdır. Noter onayı çeviri ücretine ek bedel yansımaktadır. Rusça çeviri ve tercümanlık fiyatları noter tasdik nezdinde çevrilecek sayfanın yapısına, metnin içeriğine, alanına göre değişebilmektedir.

Yazılı Tercüme Fiyatı

Tüm çeviri işlerinde yazılı metinler iki grupta incelenip fiyatlandırılır. Şirketimiz basit ve düz genel içerikli metinlerde Rusça çeviri ve tercümanlık hizmetini sizlere 80 TL ücret karşılığında profesyonelce yapacaktır.

Diğer yandan hukuki, tıbbı, kurgu, reklam gibi özel içerikli metinler diye adlandırdığımız metinlerde ücret 100 TL’dir. 1000 karakter boşluksuz yazılı metinlerin Rusça çevirisini 80TL'den başlayan fiyatlarla hizmetinize sunmaktayız.

Sözlü Tercüme Fiyatı

Rusça sözlü tercümanlık maliyeti, yapılan iş süresince harcanan zamana göre fiyatlandırılır. Görüşme eğer online değil yüz yüze rusça çeviri ve tercümanlık hizmeti gerektiriyorsa, tercümanımızın seyahat masrafı, otel ve konaklama benzeri masraflara göre sözlü tercüme bedelleri değişkenlik gösterebilir. Firma politikamız gereği yeminli tercümanın konaklama ve benzeri zorunlu giderleri tarafınızdan karşılanır

Noter Onaylı Rusça Çeviri ve Tercümanlık

Rusça, dil yapısı gereği Türkçeden oldukça farklıdır. Bu sebeple tercümanlık esnasında profesyonel bir destek almamak durumunda tercüme edilen metinde anlam kaymaları olabilir yahut önemli konularda anlatılanın gerektiği gibi iletilmemesi gibi problemler ortaya çıkabilir.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması olarak, rusça çeviri ve tercümanlık alanında en temiz, en profesyonel desteği vermekteyiz. Alanında uzman ekibimiz, birçok alanda ihtiyaç duyabileceğiniz Rusça çeviri ve tercümanlık hizmetini sizlere kalite, hız ve müşteri memnuniyeti ilkeleri dahilinde sağlamaktadır. Hizmet verdiğimiz bazı alanlar şunlardır:

• Pasaportun noter yeminli tercümesi
• Doğum belgesi
• Evlilik Cüzdanı tercümesi
• Vekaletname çevirisi
• Ebeveyn izni
• Banka hesap özetleri
• Sözleşmenin çevirisi
• Kurucu belgeler
• Diğer belgeler

Bu hizmetleri yeminli ve profesyonel ekibimizden almanız için, rusça çeviri ve tercümanlık ihtiyacı duyduğunuz metni ya da rusça  çeviri ve tercümanlık istediğiniz alanı bizlere bildirip fiyat almanız yeterlidir.

Online Rusça Tercüme ve Çeviri Siparişi

Dünyanın her yerinden bize ulaşabilir ve danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Size en yakın tercüme bürosu olma konusunda iddialıyız. Çünkü dijital dünyanın sonsuz nimetlerinden faydalanmanız için sürekli kendini geliştiren uzman teknik kadromuz bulunuyor.

En yakınınızdayız çünkü tüm çeviri işlerini online olarak da yürütebiliyoruz. Sözlü tercüme konusunda konferanslarda ve toplantılarda online hizmet vererek işinizin aksamaması ve tüm dünyayla anlık bağlantıda kalmanız konusunda da yardımcı oluyoruz.

Mesafelerin sadece rakamsal anlam ifade ettiği çağımızda, istediğiniz hizmeti size online çeviri ve tercümanlık olarak en hızlı, en profesyonel ve güvenli şekilde vermekteyiz.

Rusça Çeviri Bürosu

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Firması, Türkiye'de devletçe yetkilendirilmiş, kayıtlı bir yeminli tercüman ofisidir. Ofisimiz konum itibariyle kurumlara, notere yakın konumlanmıştır. Bu sayede işlemlerimizi hızlı şekilde yapmaktayız.

Firmamız, müşteri memnuniyeti, bilgi güvenliği kalitesi, çeviri hizmetleri yetkinliği konularında uluslararası standartlara uygunluk gösteren birçok sertifikaya sahiptir. Rusça çeviri ve tercümanlık bürosu olarak çalışanlarımız arasında noter lisanslı, alanında bilgi birikimi olan yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır.

Rusça tercüman kadromuz, iki dilin de yazım kuralları alanında yetkin ve bilgilidir. Bu sebeple, her alanda kusursuz çeviri hizmetini garanti ediyoruz. Müşterilerimiz için olabildiğince az maliyetle siparişlerin hızlı ve kaliteli bir şekilde yürütülmesini amaçlayan yeni model strateji geliştirdik.

Sizlerin her konuda rahat etmenizi hedeflerken, sizlere farklı ödeme ve teslimat seçenekleri sunuyoruz. Online Rusça çeviri ve tercümanlık hizmetleriyle de dünyanın her yerine ulaşmayı kendimize misyon edindik.

 

Tamamlanan Belgelerin Teslimatı

Tamamlanan belgeleriniz, online teslimatın yanı sıra Türkiye içinde ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo ve UPS kargo tarafından taşınarak, basılı evrak biçiminde gönderilebilir.

Yurtdışından basılı belge talep etmeniz durumunda ise belgelerin gideceği yöne göre değişmek üzere, DHL veya TNT uluslararası taşımacılık firmaları kanalıyla gönderim yapılır.

Yurt dışına gönderi, ücrete tabidir. Teslim süreleri, firmaların belirlediği koşullar ve teslim edilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi, çeviri, tercümanlık ve danışmanlık hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.