İtalyanca Çeviri

Benvenuto! Hoş geldiniz!

İtalyanca Çeviri

Adıgün firması olarak, Türkiye'deki yabancılara yardımcı olmak amacıyla, noter, yazılı, sözlü çeviri hizmetlerinde profesyonel şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Şirketimizin işinde uzman tercümanları, her konuda özel ve resmi işlerinizde, İtalyanca tercüme konusunda üstün kaliteli uygun fiyatlarla ihtiyaç duyduğunuz hizmetlerinizi zamanında gerçekleştirecektir.

Oturma izni
Gayrimenkul alımı
Üniversite İşlemleri
Konsolosluk İşleri
Evlilik Durumu
Tıbbi Tedavi, Hastane İşleri

Uzmanlık eğitimi almış yeminli tercümanlar

Çeviri hizmetleri için en iyi fiyat garantisi

Kısa sürede Türkiye içi ücretsiz teslimat

İtalyanca Tercüme Fiyatları

Akdenizin çizmesi ve renkli ülkesi italyanın resmi dili İtalyanca çeviri ihtiyaçlarınız noktasında en çok başvurulan hizmetlerimizin fiyatlarını bu kısımda derledik. Aşağıda verdiğimiz örneklemelerde ihtiyacınıza göre fiyat bulamadıysanız, talep formunu doldurarak ya da diğer iletişim kanallarından bizlerle iletişime geçerek İtalyanca tercüme fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ek olarak şirketimiz toplu çeviri taleplerinde %30'a varan indirimler sunuyor.

Noter Onaylı-Tasdikli Tercüme

Noter onay Fiyatı Noterler Birliğince belirlenen tarife baz alınarak fiyatlandırılmaktadır. Noter onay ücreti çeviri bedelinden farklıdır. Noter onayı çeviri ücretine ek bedel olarak yansımaktadır. İtalyanca tercüme fiyatları noter tasdik nezdinde çevrilecek sayfanın yapısına, metnin içeriğine, alanına göre ücretlendirmeler değişebilmektedir.

Noter onaylı tercüme fiyatı genellikle 1 sayfalık metnin tercümesi 160 ila 200 Türk Lirası arasında değişmektedir. Pasaport, ehliyet, nüfus cüzdanı gibi belgelerin noter onaylı tercüme ücreti 50 TL’dir. Diploma çevirisi 150, Evlilik cüzdanı, doğum belgesi çeviri ücretleri 70 TL’dir.

Yazılı Tercüme Fiyatı

Tüm çeviri işlerinde yazılı metinler genel, özellikle iki grupta incelenip fiyatlandırılır. Bu hususta şirketimiz düz, genel içerikli metinlerde İtalyanca tercüme hizmetini sizlere 30 Türk Lirası ücret karşılığında profesyonelce yapacaktır. Diğer yandan hukuki, tıbbı, kurgu, reklam gibi özel içerikli metinler diye adlandırdığımız metinlerde ücret 35 TL’dir.

1000 karakter boşluksuz yazılı metinlerin çevirisi 30TL'den başlayan fiyatlarla.

Sözlü Tercüme Fiyatı

İtalyanca çeviri sözlü tercümanlık maliyeti, yapılan iş süresince harcanan zaman, özel konular eğer online değil yüz yüze İtalyanca tercüme istenirse, tercümanımızın seyahat masrafı, otel ve konaklama benzeri masraflara göre sözlü tercümeler bedelleri değişkenlik gösterebilir. Şirket politikası gereği yeminli tercümanın konaklama vb. zorunlu giderleri tarafınızdan karşılanır.

İtalyanca sözlü çeviri ücretleri …………. TL’den başlıyor.
online tercüme fiyatları 500 TL'den başlamaktadır.

Online İtalyanca Tercüme Siparişi

Mesafelerin sadece rakamsal olarak kaldığı internet çağında tüm işlemler online olarak tarafımızca yapılıp size teslim ediliyoruz.

Dünyanın her yerinden bize ulaşabilir ve danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Size en yakın tercüme bürosu olma konusunda iddialıyız. Çünkü dijital dünyanın sonsuz nimetlerinden faydalanmanız için sürekli kendini geliştiren uzman teknik kadromuz bulunuyor. En yakınınızdayız çünkü tüm çeviri işlerini online olarak da yürütebiliyoruz. Mesafelerin sadece rakamsal olarak kaldığı internet çağında tüm işlemler online olarak tarafımızca yapılıp size teslim ediliyor.

Sözlü tercüme konusunda konferanslarda toplantılarda online hizmet vererek işinizin aksamaması ve tüm dünyayla anlık bağlantıda kalmanız konusunda da yardımcı oluyoruz.

İtalyanca Çeviri

İtalyanca tercüme işleri hakkında bilgi vermeden önce kısaca bu güzel dili ve ülkeyi tanıyalım. İtalya… Roma’sı, Milano’su Sicilya’sı, tarihi, sıcak Akdeniz iklimi ve iklimi kadar sıcak insanları ile dünyanın belki de en sevilen ülkelerinden biri. Ülkenin dili de kendisi gibi bir o kadar karakteristik. Hemen hemen her kelimenin ünlü bir harf ile bitmesi sebebiyle dünyanın en melodik dili olarak kabul ediliyor. Bu güzel ülke ile ilgili tüm işlerinizde ihtiyacınız olan İtalyanca tercüme işlerinizde ise Adıgün Çeviri ve Danışmanlık olarak 2016 yılından bu yana sizlere yardımcı oluyoruz. Yurt içi ve yurt dışında binlerce müşterisine İtalyanca çeviri ve 60’dan fazla dünya dilinde çeviri ve tercüme hizmeti sunan firmamız, yeminli İtalyanca tercüman kadromuz ile profesyonel destek için taleplerinizi bekliyor.

 • Pasaportun onaylı tercümesi
 • Doğum belgesi
 • Evlilik Cüzdanı tercümesi
 • Vekaletname tercümesi
 • Ebeveyn izni
 • Banka hesap özetleri
 • Sözleşmenin noter onaylı tercümesi
 • Kurucu belgeler
 • Diğer belgeler

İtalyanca Tercüme Bürosu

Adıgün çeviri, danışmanlık firması, Türkiye'de devletçe yetkilendirilmiş, kayıtlı bir yeminli tercüman ofisidir. Ofisimiz konum itibariyle kurumlara, notere yakın konuşlanmıştır. Bu sayede işlemlerimizi hızlı şekilde yapmaktayız. Firmamız, müşteri memnuniyeti, bilgi güvenliği kalitesi, çeviri hizmetleri yetkinliği konularında uluslararası standartlara uygunluk gösteren birçok sertifikaya sahiptir.

İtalyanca tercüme bürosu olarak çalışanlarımız arasında noter lisanslı, alanında bilgi birikimi olan yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır. İtalyanca tercüman kadromuz, iki dilin de yazım kuralları alanında yetkin ve bilgilidir. Bu sebeple, her alanda kusursuz çeviri hizmetini garanti ediyoruz.

Müşterilerimize, olabildiğince az maliyetle siparişlerin hızlı ancak kaliteli bir şekilde yürütülmesini amaçlayan yeni model strateji geliştirdik. Sizlerin her konuda rahat etmenizi hedefleyen firmamız, farklı ödeme, teslimat seçenekleri sunuyoruz. Online çeviri hizmetleriyle de dünyanın her yerine ulaşmayı kendimize misyon edindik.

Yeminli İtalyanca Tercüman Hizmeti

Yeminli tercüman, noterler nezdinde yasal ve resmi belgelerin tercümesini yapmak ve tercüme ettiği bütün metin ve belgelerin altına kaşe imza uygulamak üzere yetkilendirilmiş kişi ve kişilerin adıdır. Yeminli bir tercüman tarafından yapılan çeviri, devletler tarafından resmi olarak kabul edilir.
Ülkemizde, tercümanlık veya çevirmenlik hizmetleri maalesef tam profesyonel eller tarafından yapılmıyor. Hemen her alanda olduğu gibi bu alanda da işin ehli olmayan kişiler sektörün profesyonelleşmesinin önünde büyük bir engel. Yeminli İtalyanca tercüman hizmeti veren bizim gibi profesyonel şirketlere ise tüm bu olumsuzluklara rağmen vatandaşlarımızın çeviri ve tercüme ihtiyaçlarını sağlıklı şekilde yürütmek adına büyük görev düşüyor.

İtalyanca tercüme hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda, özellikle resmi belgelerde her ne kadar yeminli İtalyanca tercüman zorunluluğu olsa da, bu hususta İtalyanca tercüme bürosu seçiminde ince eleyip sık dokumanızı, hizmet almadan önce tercüme ofisi ile iletişim kurup kuramadığınızı denemenizi tavsiye ederiz.

İtalyanca Çeviri Hizmeti Ödemesi

Müşteriden ön ödeme olarak tercüme bedelinin yarısı veya tamamı aldıktan hemen sonra siparişi tamamlamak için çalışmaya başlarız. Hizmetin bedeli ön ödemede yarısının alındığı durumda, yapılan çalışmayı teyit etmek için tercüme edilen belgenin fotoğraflı raporunun gönderilmesinden sonra kalan kısım şirketin hesabına aktarılır. Para bakiyesi tamamlandıktan sonra sipariş teslimat hizmetine gönderilir.

Burada size en uygun ödeme seçeneklerini, yetkililerimiz sipariş detay ve onay aşamasında sizinle paylaşacaklardır.

Tamamlanan Belgelerin Teslimatı

Siparişleriniz tamamlandıktan sonra, Türkiye içi ücretsiz olmak üzere, dünyanın her yerine güvenilir kargo şirketleriyle zamanında, adrese teslim edilecek şekilde aynı gün kargolanır.

Türkiye içi

 • Yurtiçi Kargo ve UPS firmaları ile

Yurt dışına

 • DHL ve TNT firmaları ile çalışmaktayız.